Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo nám dneska odřekl DJ, takže máme hudbu svojí z repráků. snad to bude dobré. ještě měsíc do svatby a už jsem nervozní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
na slevomatu je prave fotokniha ze 2000 za necelých 5OO, tak mrknete je to super cena :-) a já mám svatbu za 14 dní a nervozita ze mě spíše opadává :-) tak uvidím, měla jsem nervíky před 2 měsíci...
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 což o to, nějak si ji utřídit snad s trochou šikovnosti zvládnu...jelikžo koukám z 99% na fotky na PC, nevím, zda by se mi vyplatila doma kniha za tolik peněz
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jasně že to zvládneš...spíš jsem měla problém vybrat jeden styl z nabídky a toho se držet, aby to nebylo přeplácaný...jenže výběr motivů je velkej a lákavej :-D já na fotky taky koukám hlavně v PC...uložený to teda mám na flashkách....už jsme kvůli virům o pár fotek co byly jen v PC přišli...spíš tu fotoknihu mám takovou cestovní....když někam jedem, nebo ukázat návštěvě aniž bych je musela nahánět k počítači...
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 to jo tak já mám maličkatej notebook nebo telefon...ale tu knihu jsme jako chtěli i tak, protože se nám to líbilo :-) od koho ji máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je normální, že i přes všechno úsilí moje i kadeřníka mám prostě konce vlasů tmavší než vršek hlavy?? Je tohle normální...? Už uvažuji i o tom, nechat se celá odbarvit a nabarvit znova, ale ais by ot byl celkem drasťák
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b dělala jsem si ji u happy foto. No notebook mám taky...ale i tak....když někam jdeš těžko můžeš nechat notebook kolovat :-D ....samozřejmě v rodině a u blízkých jsme ukazovali všechny fotky z noťasu, ale pro nás a pro rodiče jsem nechala dělat fotoknihu....vypadá to fakt super a přijde mi to celkem nezničitelný. Navíc se tam vejde daleko víc fotek než do klasického alba a s těma různýma efektama a barvama stránek co nabízejí se to dá udělat fakt pěkný. Taky k tomu jdou dát popisky....nebo celej psanej text...já jsem třeba na poslední stranu napsala poděkování rodičům (do těch jejich knížek), na první stranu jsem dala naše oznámení....Jsem z té fotoknihy ještě pořád nadšená tak sorry za výlevy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 tak my máme jedne noťas fakt maličkatej..je velký asi jako kniha, tak si to celkem dovedu představit, to kolování :-D ale máš pravdu, i z hlediska návštěv jsem chtěla fotoknihu...Rodiče ji teda nechtěj, i když jsme jim ji celkem nutili, takže bude jen pro nás, což je další věc, proč za to nechci tolik utrácet. Ono přeci jen když pořizuješ ty knihy čtyři, tak se ti cenově vyplatí i drahá kniha, protože přípravu k tisku platíš furt jen jednu Ale nechci teda žádnej šunt, zase nevyznám se v tom, netuším, v čem je háček a tak...a vy máte kolik stran?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak to nevím...levnější to nebylo...prostě cena 500 Kč za kus...jenom jsem ušetřila na poštovném ;-) máme 48 stran...vešlo se mi tam asi 130 fotek. No hlavně asi tisk na fotografickej papír a pevnou vazbu. Na foto papíru by neměly fotky vyblednout a je to v podstatě ve foto kvalitě. Mně se to hrozně líbí...i to, že i na vazbu si můžeš dát vlastní fotku...takže to pak vypadá jako fakt kniha...máme ji normálně v knihovně ;-) . Jsem z toho teď tak unešená, že přemýšlím, že vyberu fotky i z minulosti....třeba dovolený a tak a udělám si jeden regál v knihovně z fotoknih :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lin18 aha já myslela právě, že jedna strana = jedna fotka :-) To by nám tedy stačilo určitě tak 30 stran Tam kde jsem koukala, jsou právě každé další knihy levnější...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám ven a není tak špatné počasí, jak se holky bály (aspoň tady v Praze ne) Neprší, sem tam i probleskne slunce. Je teda spíš zataženo,ale to je na fotky naopak ideální....slunce na focení dělá neplechy a stejně se musí hledat stín.... Horší to teda asi bude na Moravě
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.happyfoto.cz/fotokniha/uka... mrkni na ukázky @barbora_b
Odpovědět
Článek se načítá
Ty jo, tak dnes první z nás už mají svatbu za sebou. V Jižních Čechách prší, tak to jim prší určitě štěstí. Docela jim závidím že už jsou mladé paní a né slečny. Také bych to už chtěla mít za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde a není to hezký to mít ještě před sebou? Já mám už jen poslední týden..a celkem si říkám, že teď je to nejhezčí, furt se máš na co těšit :-D (nebo sámo jako já furt barvit hlavu :-D)
Odpovědět
No právě že já už bych to chtěla mít za sebou. Bojím se že šaty budou blbé, bojím se že nevystačej peníze, že nebude počasí ..........
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde ale ne, má to bejt super den, dáváte do toho peníze a energii, tak by bylo přeci blbé si to pak ani neužít, ne? Šaty blbý určitě nebudou, jsou to furt jen šaty :-) A počasí má každý něco svého...když prší nebo je zataženo, bývaj nejhezčí fotky, nám fotograf říkal, že stejně budeme muset, jak bude slunko, hledat na fotky stíny... S těmi penězi je to blbé...myslíš jako že se propije moc?
Odpovědět
@barbora_b No na poslední chvíli jsme změnili že se nebude odjíždět ale že tam zůstaneme spát. A obytování je 500 na dospělou osobu. Tím nám to vyjde 1000 na dospělou osobu, tak to bude okolo 20000, ale řekli jsme kamarádům že kdo chce s námi popít tak že je po 17 rádi uvidíme. Ale máme stranou jen 25 000. Jasně že jako dar budem dostávat peníze, ale stejně se bojím. Když já spíš očekávám vždy to horší a pak jsem jen mile překvapena.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde a proč jim tedy platíte ubytko? Kdo bude chtít, může tam přespat, 500 nikoho nezabije, a kdo ne, určitě si odvoz sežene, ne? Kor když to máte takhle tip top ty peníze :-) U nás spousta lidí z Prahy není a ani mě ani je nenapadlo, že bychom jim zacvakali ještě i hotel....vždyť 20 tis, to je hrozně moc, kdo normální by na to měl? U nás v Praze by to bylo ještě třikrát tolik...
Odpovědět
@barbora_b Já jsem děsnej skeptik. I s tím mimísem co čekám to vidím černě. Ráda bych to na svatbě řekla, ale bojím se že něco nebude v pořádku a já pak budu složitě vysvětlovat. Já mám svatbu za 13 dní a to má být hezké počasí. Doufám že tam všici trefěj. Fotograf je známej co mi fotí malou a ten teprve bude žádat o dobolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde tak on jako stres k tomuhle všemu trochu patří....není to vždycky špatný ho pociťovat, člověka to trochu nabudí a zvládne pak i to, o čem si myslel, že ani nedá :-) Hlavní je, abys do toho všechno nezapomněla taky si to užít :-) No já koukala na předpovědi na náš den, ale celkem se liší stránka od stránky.....někde hlásí slunečno, jinde trochu oblačnosti, dokonce jsme našla i weby, kde nám hlásí déšť :-)
Odpovědět
@barbora_b No s tím placením je to tak že mi to přijde správné. Sama když jsem jela k někomu daleko na svatbu tak jsem nechtěla zajišťovat si ubytování a tak. Já stejně doufám že svatební dar bude okolo těch 500 na osobu čímž jim zaplatíme to ubytování a bude to nula od nuly.
Odpovědět
Včera jsem koupila prstové barvy. Je jich 6 druhů. Docela se těším až nějakej strom nakraslím a jak to bude vypadat. Holky jsem už poučila co budou dělat. Určo to bude hezké. A pak to zarámujem a to bude nádhera. Půjdete také některá do toho stromu s otiskama prstů???
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde tak to je jasné, že takový dar ti dají, spíš si myslím, že i víc, ale asi je lepší počítat méně, to je fakt :-) No nevím, tak my jsme většinou chodili na takové luxusnější svatby a tam kdyby měla nevěsta platit ubytko, tak jen za to by dala tak 150 tis., čistě teoreticky, páč by to ani nikoho nenapadlo... Ani to není tvoje povinnost z hlediska slušnosti, píše to i Špaček, že ubytko zaplatit tak max rodičům a prarodičům....ale je to na vás no :-) Vím, že tady jsou lidi hodně opatrní, aby je někdo nepomluvil a radši hostům zajistí pomalu i odvozy...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b snad ani neřešit, jsou divní
Odpovědět
tak jsme o vikendu upekli kolace, neco jsme rozvozili, zbytek nas ceka dneska... jediny co me vytocilo, ze nam jedna teta rekla, ze nevi jestli pujde (jako to si to nemohla za tu dobu rozmyslet?, ze to jeste nerekla strejdovi,ze jsou pozvani!! my jsme u nich byli a strejda byl nekde na melouchu, nemuzu k nim litat kazdou chvili, jestli je strejda konecne doma - bydli spolu tak si to snad reknou ne?) jako byt po mem, tak bych je nezvala, ale jsou to jediny pribuzni ze strany tchana... a pak mi jeste jedna pribuzna rekla, ze pujde jen s holkama-dcerama bez manzela, ze se mu nechce se strojit do obleku. Tak mu rekla, ze prece neni zenich, ze muze jit i v dzinach a kosili a kravatu si prece taky braz nemusi.. =-) tak on ze jeste uvidi... no kde to jsme?! (obleceni ani nekomentuju). Proste dostali vsichni "deadline" do stredy a musi mi dat vedet, jestli pujdou
Odpovědět
koukala jsem na zářijové něvěsty. No to byly kočky. Jak jim to všem slušelo.
Odpovědět
Holky a ještě dotaz. nevíte jak je to s cestou za hranice. Máme svatbu 14.9. já zjistila že mám od 15.10. dovolenou a tam by jsme mohli někam jen, ale jak to bude když už nebudu to cojsem, budu se jmenovat jinak a přitom ten pas mít nebudu. Netušíte některá???
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde no prostě pojedeš na starý pas, my jedeme na dovolenou hned týdne po svatbě, pas si měnit nebudu...to bych asi ani nestihla
Odpovědět
@barbora_b OK díky
Odpovědět
Tak my to máme 15. a všechno už máme :-) Ještě aby ne, že? I když ještě nějakých pár dodělávek a organizačních věcí. A na FB jsem v nějaké soutěži o slevu na operací očí, která trvá přesně do 15.9.! To by byl krásný svatební dáreček tak vyhrát, že? :-D Jestli máte Facebooky, tak mi přispějte kdyžtak na dáreček, prosííím :-) https://apps.facebook.com/gemini-foto... :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?