Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b wov tak to jste rychlí.. no my budeme v zařizování pokračovat tak na podzim :-) a jaký bude Váš svatební den?
Odpovědět
Profilova fotka
@ersilka to je paradox :-) ten můj by z toho plánování zase nejraději vybruslil.. no zapojím ho hlavně do toho důležitého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 no, bude to spíš komornější, nejsem na velké slávy, kde si nestihnu se všema pokecat. A hlavně máme opravdu minirodinky (já teda ještě tetu se strejdou, ale ty nezveme, dlouhá historie :-D) Chtěli bychom obřad ve Vrtbovské zahradě...no klasika :-) Ale chtěla bych ji nechat nějak pěkně nazdobit. Když bude lejt, tak to bude holt v salla terreně. A potom na véču hned vedle do hotelu, kde budeme i spát. Fotit se budeme před obřadem. A co vy, jak to chcete mít?.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, po šesti letech, co jsme spolu, plánujeme s přítelkyní svatbu na 1.9.2012 na zámku v Českém Krumlově cca pro 30 lidí. Máme zařízený zámek, restauraci, hotel i fotografa a nyní se poohlížíme po kapele. Vše si připravujeme hooodně dopředu, protože termíny na krumlovském zámku jsou brzy zarezervované a restaurace s hotely na Lipensku velmi žádané. V podstatě na všem se spolu shodneme, možná výhoda toho, že jsme dvě holky ;-) a nevěsty jsou do všeho většinou víc zapálené a my to máme dvojnásob. Nejnákladnějšími položkami v našem rozpočtu budou hostina, pronájem zámeckých prostor, prstýnky a šaty. Nákladné je i ubytování, fotograf a kapela. Vlastně všechno nám připadne dost drahé a proto už šetříme, abychom si mohly všechno zorganizovat podle našich představ. Moc se na náš velký den těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@lakam ahoj, to ti závidím :-) Mě bohužel polovička v mém zapálení nějak nechce pochopit. Jaké chcete mít šaty? Neviděla si svatbu Ellen s Portií? U nás je taky nejnákladnější hostina, potom pronájem...pak dlouho nic a pak fotograf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Ahojky, teď jsem se podívala na svatební fotky Ellen a Portie, vypadají úžasně a šťastně! Co se týče šatů, budeme je chtít obě, žádný kostýmky, ale zatím nemáme vůbec představu, jak by měly vypadat. Teď v září se v salónu, který máme vyhlídnutý, objeví nová kolekce 2012, tak že asi půjdeme zkoušet. Nevím, sice je to trošku brzo, ale my se už tak těšíme ... 8-) Svatba je teď u nás téma č.1, hodně to prožíváme a pořád něco studujeme na netu ... no prostě jako správný ženský :-D Můžu se zeptat jaký způsobem jsi si vybírala fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
@lakam na šaty nikdy není brzo!!!! Já už mám svoje vybraný :-D No s tím fotografem - líbily se mi jeho fotky, větší vědu za tím nehledej. Jakou máte cenovou představu? Mohla bych ti dát pár tipů...
Odpovědět
no teda, já nestačím zírat.... máme v plánu taky 1.9.2012, ale říkala jsem si, že je ještě brzy plánovat - všichni kolem se na mě dívají jako na blázna - a ono to je celkem normální! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jjiittuu Ahojky, na plánování a organizaci svatby není nikdy brzy, tak že s boží pomocí do tohoooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jjiittuu no my už jsme zhruba čtyři měsíce zpátky málem nesehnali fotografa....
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Ptám se jen ze zvědavosti, protože fotografa již máme taky vybraného. Stejně jako ty jsme vybíraly podle jeho dosavadní práce. Finančně se nám zdá taky přijatelný, měly bychom platit kolem 6800 v podstatě za skoro celodenní focení - dopolední přípravy, obřad, focení na zámku, hostina i podvečerní focení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lakam já jsem vybírala i podle té dostupnosti....líbí se mi spousta fotografů, ale finančně bychom je nezvládli, takže to bylo i o té ceně no
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barbora_b Pravda, pravda, my taky vybíraly, aby byl finančně dostupnější. Zkoukly jsme fotky hodně fotografů, někteří byli nepochopitelně drazí a u některých mi přišlo, že drží foťák v ruce poprvý. Jsem ráda, že jsme našly fotografa podle našich představ, na osobní schůzce působil velmi profesionálně a sympaticky.
Odpovědět
Profilova fotka
@lakam kdybych byla milionář, tak jako mně se líbí fotograf, co bere asi 50 tis na den :-D Ale smůla Ale teda s naší volbou jsme hodně spokojení!
Odpovědět
no tak to abychom si pospíšili teda... já teda vůbec nemám představu o ceně fotografa, ale 7tis mi teda příjde šílené. no focení budeme tedy muset zkrouhnout asi jen na obřad a chvíli poté, jestliže se ceny pohybují takhle. vždy't pak ještě ceny fotek, to taky určitě nebude málo.... no když jen tak přibližně sčítám, bude to pěkná suma teda... a jaké fotografy jste si nakonec vybrali? pro inspiraci... jestli to není tajné :-)
Odpovědět
@jjiittuu ceny fotek jsou ve většině případů započítaný do celkový ceny. ten fotograf to má většinou na stránkách jako nějaký balíček a napíše ti tam, co všechno to obsahuje-jako focení tolik a tolik hodin a přesný popis rozměrů a počtu dodaných fotek. + navíc ti dá dvd s neupravenými fotkami. ( pokud to má psané, někdo to nedělá. takové nebrat). Takže cena 7tis.je podle mě adekvátní, levnější už jsou podle mě akorát šikovní známí a nebo lamy... :-D
Odpovědět
tak pokud je to i s fotkama, tak to stojí za úvahu.... no uvidíme, to musíme ještě promyslet. to je šílený, ještě jsem ani pořádně nezačala a už toho mám plnou hlavu :-D
Odpovědět
@jjiittuu Neboj to zvládneš, určitě máš príma ženicha, který ti rád naslouchá a podrží tě. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! přidává se k vám! my už máme, místo, fotografa a víceméně i hostinu ale chybí nám hudba. co máte vy? máte živou nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan já tedy neznám nikoho, kdo by ti dal všechny neupravené fotky...to se právě nedělá.
Odpovědět
No my teda fotografa neplánujem... Na to už nemáme. Vyfotí nás známí.
Odpovědět
Ahoj, přidávám se také..termín 1.9.2012. Zatím máme zamluvenou předběžně matriku, sál na hostinu, fotografa a vybranou kapelu:-))))
Odpovědět
@barbora_b se všemi neupravenými ne, většinou upravuje jen ty, co tiskne...zbytek dává neupravený. Takhle jsem to četla u hodně fotografů...
Odpovědět
@ laura8 a jakou máte kapelu? a v praze? že bych se inspirovala ;-)
Odpovědět
Vítám všechny nově příchozí! :-) Jinak souhlasím s @barbora_b, valná většina fotografů nedává své neupravené fotky. S tím se setkáte opravdu málokdy. Ono je to pochopitelný. Fotky jsou jeho vizitka, a ne všechny se vždy povedou tak, aby na ně člověk nemusel šáhnout v PSku, nebo je aspoň oříznout.. To je jako kdyby vám automobilka prodala auto bez laku ;-)
Odpovědět
@south_wing, jsem z okresu Ústí nad Orlicí, takže moc neporadím:-)
Odpovědět
@laura8 to nevadí :-) díky i tak, zatím okoukávám nějaká kvarteta a třeba Svatební kvarteto se mi líbí dost, maj tam celkem vymakaný rady pro nevěsty, jak vybrat hudbu... Jinak holky s tim fotografem máte úplnou pravdu, můj snoubenec je fotograf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. :-) Vidím, že se tu pořád točí jedno datum.. :-D :-D :-D Takže i jáá se přidávám k datu 1.9.2011.. Dneska jsme se konečně společně domluvili, což je docela malý zázrak :-D :-) Hned v pondělí budu obvolávat, tak jak jsem si vás tady pročítala, snad ještě budou volné místa... :-N Holky, asi jsem blbá, ale proč si zamlouváte matriku?? :-.
Odpovědět
Ahoj holky, taky jsme se po šesti letech dohodli, že se příští rok v září vezmeme. :) Je to pro nás symbolický měsíc, já, přítel i naše dvouletá dcerka jsem všichni narození v září. :) Svatba bude buď 1.9 nebo 8.9., podle toho, jak vypíší svatební termíny na zámku v Kuníně, kde bychom to chtěli mít. Zatím nemám vůbec, ale vůbec nic, koukám po šatech a nejspíš si je nechám ušít od číňana Zima, ale určitě si obejdu salony v Ostravě, ať si taky užiju zkoušení a třeba mi nějaké padnou do oka, že si je půjčím. :)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme teď s přípravama nějak zamrzli.....ty věci, co mají být hotové, už jsou...a na další je čas. Mohla bych možná udělat něco dopředu, třeba sehnat prsteny či dokoupit bižu družičkám,ale nejsou peníze - zatím co mám, tak jde na fitko, protože do roka a do dne to sádlo musí pry\č :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?