Svatba v roce 2013 v Litoměřicích a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
plánuje někdo svatbu?? V Litoměřicích ??
Odpovědět
1
8
9
@zmrzka89 my máme domluveného DJ z Mělníka přes známou za 1500,-, ale vyřizuje mi to ona, takže na něj nemám ani telefon.
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrzka89 nene mám jiné, SP Coimbra.
Odpovědět
Profilova fotka
@kzohova ty litoměřice jsou s těma prstýnkama fakt zabitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zhuska jj, to jsou :-D viděla jsem tu prstýnky ze zlatnictví Kladno a moc se mi líbily, tak se tam asi vypravíme na jukandu, nebo objednáme přes net ale bojím se, aby byly pak podle našich představ ...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mslaba já ještě nemám, je možné ho někde ochutnat?
Odpovědět
@kzohova tady je ta holčina co nabízí tu slevu... http://www.beremese.cz/skupina/2028/a...
Odpovědět
Tak ochutnat je možno po dohodě téměř každý pátek, co peču dorty. Zrovna minulý týden tu byl pár a ochutnával ze tří vzorků. Stačí písnout.
Odpovědět
Ahoj, přidávám se trochu opožděně. Původem jsem z Litoměřic, ale bydlíme kousek za Prahou. Svatbu máme 10.8 na zámku v Ploskovicích, pro hostinu jsme se nakonec rozhodli ve vinárně Hrad. Teď ještě řeším dort a sladké. Svatební šaty mám zamluvené. Zatím si nejvíce lámu hlavu s účesem a zda závoj nebo ne. Prstýnky máme zamluvené v Praze, moc nám tam vyšli vstříct vzhledem k tomu, že nejsou z normální konfekce :-)
Odpovědět
děvčata, máte živou hudbu? jakou kapelu si objednáváte, jaké jsou ceny atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
já objednala DUOECHOES, mají internetové stránky. hrát nám budou od 16h do kdy budeme chtít a ze známosti cena 5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec jsme holky objednali prstýnky z bílého zlata ve zlatnictví v Kralupech. výroba ve Slaným. mají mnohem příjemnější ceny.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, já jsem sice z Litoměřic, ale svatba bude bohužel jinde, v okolí Litoměřic už bylo všechno co se mi líbilo obsazené když jsem sháněla... Sháním ale dodavatele koláčků, upéct to sama asi nezvládnu, nemáte nějaký ověřený tip? :-)
Odpovědět
Takže obřad v Ploskovicích, raut a oběd ve Vinárně Hrad, ubytování hotel Dejmalík. Šaty zamluvené, boty už mám doma. Teď řeším sladké - čekám na vyjádření známé cukrářky, jestli bude na dovolené nebo ne. Jinak to zatím vypadá na cukrárnu Lilie. Máte s nima někdo zkušenost? Kosmetika s spol. studio KK u autobusového nádraží. Prstýnky ještě hledáme, protože partner ho moc nebude nosit kvůli práci, tak máme specifický požadavek, zlatníci se na to moc netváří :-| amy80 kdy budeš mít tu svatbu nebo kdy bys ty koláčky chtěla? Jestli ve školním roce, tak bych ti zjistila kontakt.
Odpovědět
@amy80 no slyšela jsem chválu na pekárny pehak - nad kolejema no a nebo od učňů v Pohodě... ještě jsem si nikde teda neobjednala, jen jsem se byla informovat v tý Pohodě a tam mi paní slíbila rozpočet po velikonocích a ještě pořád nic...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s restaurací na Statku v Chudoslavicích?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, hledame nejake misto v Litomericich pro svatebni hostinu a kapacitou 40-50 lidi. Pokud by tam bylo I ubytovani pro asi 20lidi tak o to lepe, v opacnem pripade by ubytovani bylo jinde. Radi bychom I nejake male sezeni venku pro kuraky. Nasli jsme zatim jen Kolibu. Litomerice moc nezname, takze budeme vdecni za napady :)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěli bychom svatbu 27.12.2014, nevíte náhodou o něčem v okolí Litoměřic takhle na zimu? Případně jestli někdo oddá v tento termín?
Odpovědět
1
8
9
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?