Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady To je dobře, že ti to našly a že sis stála za svým.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova koukala jsem na tvoje šatky,vybrala sis nějaký?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... Loli,ty by ti mohly slušet.něco tkového a k tomu dlouhý závojík x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Tak to jsem ráda, že jsi to z nich vytřískala, ale je to fakt síla, že začnou makat, až když si na ně člověk došlápne ]-( Jinak v noci se mi o Tobě zdálo, už nevím, co přesně, ale šlo tam o svatební koláčky a chystala ses rozdávat facky, ale naštěstí to bylo na moji obranu nebo něco takového :-D A vidím, že s těmi fackami jsem nebyla daleko od pravdy, akorát místo koláčků šlo o boty :-D
Odpovědět
@makovaapanenka No nekecej, zdálo se Ti o mně, jo? :D a s fackama jsi fakt nebyla tak daleko :-) botky jsou parádní, šlape se v nich krááásně, hned jsem si zkusila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/svatebni... ještě pro Loli
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Nechci Tě strašit, ale jedna kamarádka otěhotněla i s tělískem... Nebudu zabíhat do podrobností, ale nedopadlo to dobře... Takže jestli máš nějaké pochybnosti, raději si udělej test... Jinak já se taky bojím, že se na svatbě rozbrečím. Zrudne mi při tom nos, který mi tak ještě víc trčí z obličeje - to budu nevěstinka k pohledání :-D Takhle jsem se rozeštkala na bráchově svatbě a na těch fotkách vypadám fakt příííííííííííííšerně :-S Ale od té doby nic, a to jsem absolvovala svateb nepočítaně, tak doufám, že si to nevyberu na vlastní ve velkém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Tak to je super, já bych neměla odvahu koupit si přes internet ani oblečení, natož boty, vím, jak dlouho musím zkoušet, než mi nějaké padnou... A jinak k těm oznámením - snad se neurazíš za můj osobní názor, ale na mě působí spíš jako parte... :-N Asi bych šla do toho prvního, ale s bílou mašlí
Odpovědět
@makovaapanenka Neurazím, dneska mi to řekla i mami... mně se to líbí :-N a o bílé mašli jsem přemýšlela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady S tou bílou mašlí by to působilo svatebně i na mě ;-) Ale nejdůležitější je, jak to působí na Tebe se snoubencem, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Vybráno už mám dávno, jen ty vybrané mám v jiném albíčku. Tyhle jsem jen dodala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo,pravda...Ta moje hlava děravá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@revival.lady: gratulaceeee - takhle se na ně musí!
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: moc se mi líbí to samý oznámení jako tobě ;-) taky budeme mít černobílé a čekatel dokonce napsal veršíček, kde je něco o černé mlze a bílé tmě..... zase jsem v pokušení pořídit si šaty aspoň kombinované s černou
Odpovědět
@hanakniha My nakonec černobílé mít nebudem... překvapivě se do výběru vložil skoromanžel a našel fakt nádherný :-D
Odpovědět
@porodnibabka Jéééé,děkuji...jsou opravdu krásné oboje. TeĎ zrovna umírám bolestí ( každý měsíc trpím jak zvíře..úplně cítím jak se mi to tělísko zapihuje do těla :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 A co,napíšeš na ty šatky?Za zkusení nic nedáš.Myslim,že to bylo obojí v Praze... ;-) @revival.lady A ukážeš? @hanakniha slšela jsem už od víc holek,že jsou s Vietvema spokojené,že jsou pečlivý,rychlý a maj to dobře ošéfovaný a levnější,takže proč ne.Já bych se jen bála domluvy s nima. :-N Chci totiž ponechat svoje nehty,ale chtěla bych je jen zpevnit a pak nějak střídmě ozdobit,ale nevím,zda bych si to s nima vysvětlila.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady A jaké teda bude? Dáš ho do alba?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to je mi líto, ale aspoň máš zase jistotu, že nejsi těhotná, jestli jsem to dobře pochopila... :-N ;-) Jinak to je právě důvod, proč bych si tělísko dát nenechala, nejsi první, od které jsem to slyšela :-( Ale někomu zase nevyhovují hormony...
Odpovědět
Jo jo, dám, ale až navečer, teď razíme ke skorotchýni na kafe, jsem zvědavá, co chce ]-(
Odpovědět
Dnes je koukam na brms polomrtvo, tipuju ze jsou v Diplomatu :-)
Odpovědět
@porodnibabka Nevím,našla jsem pdoobný dnes na vletrhu,tak se mrknu. @makovaapanenka Já jsem do tělíska šla,protože je mi z každý anitkoncepce zle.... :-| @gepe Představ si,nebyl štrůdlík..... :-| Jinak jsem z dneška unešená...byly jsme v Ledeburkách na schůzce....a představte si,na naši svatbě (speciálně pro nás) budou znít malostranské zvony!!!!!
Odpovědět
@loli88 To neva, aspon ze dobra zprava ohledne Ledenburek :) jinak k tomu telisku, ja nemuzu hormony, takze jsem si vybrala zivot bez zenske antikoncepce a pohoda uz pres pet let :)
Odpovědět
@gepe To jedete naostro nebo s pláštěnkou? Já ty gumy nemám ráda :-| a naostro si netroufám,jelikož děti nechci.
Odpovědět
@loli88 plastenkou? to jsem jeste neslysela :-D ale ano, jinak to nejde pokud clovek jeste nechce deti :) on si clovek zvykne za cas a pritel je v pohode. Muzu rict ze co se tyka zdravi, hodne mi to pomohlo prestat brat jakoukoliv HAK
Odpovědět
Já bych taky radši HA nebrala, jsem zapomnětlivec, ale na latex mám alergii :-(
Odpovědět
@revival.lady tak to ja nastesti ne, jinak jsme v riti - obrazne :-D
Odpovědět
@gepe Já holt zobu prášky... teď mě tak napadá, že jsem taky mohla přibrat nejen sedavým zaměstnáním, nedostatkem pohybu, ale i po nich?! :-(
Odpovědět
@revival.lady praskama to nebude :) spis tim nedostatkem pohybu a sedavym zamestnanim ;-) tak to mam i ja a pritel - ten nejak ze sebe zacina byt nestastny ze je burt, ale rikavam ze jen burtik x-) Me prasky rozmlouvali v nemocnici, jednou pri kontrole i primar.. a meli ve vysledku pravdu.
Odpovědět
@gepe Nedostatek pohybu se snažím zahánět zumbou a docela fajn, jen teď tenhle týden jsem byla celkem KO, nachcípaná...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?