Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@gepe Nevím jak to nakonec vyřeším.... Ale my dva jsme taky přibrali :-| Pořád mu vařím dobroty a pak ještě zobe oříšky a já pro změnu měla ty úrazy,takže jsme taky buřtíci :-p
Odpovědět
@revival.lady to je prave ono, ze kdyz je clovek chciplej, tak by mel snizit zaroven i velikost porci a pravidelne 5x denne jist, to je zaklad.. @loli88 a naplasti ci injekce nebo ten kloboucek ci co to je... U nas prave taky, porad papa a chutna :-D a kdyz vecer zacne smejdit po kuchyni a neco zuzla tak me to neda a obcas si dam s nim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak dnes jsem byla v přerově na svatbě nanečisto. Měla to být výstava všeho, co se týká svatby a hned ve dveřích jsem narazila na prezentaci avon a oriflame - nevím co mají společného se svatbou, ale budiž.... Jdu dál a všude sedí u stolečku ženské, před sebou pár fotoalb toho, co kdysi někomu dělali a vizitky, nebo letáčky...... Další ženská si tam snad přivezla celý svůj nehtový obchod (vypadalo to jako prodejnička s lakama a pilníkama). Šaty taky jenom v katalogu na fotkách a prstýnky jenom jedny a ještě málo a ještě za 25000 :-D no ..... byli jsme tam s mojim asi 15 minut a pádili do cukrárny :-D :-D
Odpovědět
@gepe Pesar? Fujky.... Z injekcí je mi taky zle a náplasti nemůžu,protože se při cvičení dost potím a hooodně často se nakládám do horký vody nebo se saunuju..to nejde. Buď prášky, tělísko nebo nic.. :-| Jj,muž občas jde na nákup a kupuje brambůrky a oříšky a tak..Nebo romantický večer se sýry a vínem...No hrůza. Vždycky tady sedím a cejtím jak mi kyne zadek :/
Odpovědět
@loli88 Tak bez niceho, nebo nejaky vratny lekarsky zakrok - pokud to jde.. @vendaaasek tak doufam, ze cukrarna to vynahradila! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe to naštěstí jo :-D jediné z čeho jsem byla nadšená byla čokoládová fontána na fondy a ty dortýýýýýý ♥
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Se k vám holky trošku přidám. Od té doby co bydlíme spolu jsem během jednoho roku, díky vaření večeří přibrala přes deset kilo. Byla jsem ze sebe neštastná další rok. A vloni se mi podařilo to dát dol., takže už vážím skro jen tolik jak když jsme se se skoromažou před deseti lety seznámili. A jediný co stačilo, jíst rozumně 5x denně a přidat pohyb. Já vlastně na dietě pořád jedla :-D Já vysadila HA už před více jak rokem a organisnum se mi vzpamatovával skoro rok. Teď jedeme naostro a díky mým problémům budeme jen rádi když to někdy vyjde. Kdyby ne, tak tak za 2 roky nejdéle požádáme o pomoc moderní medicínu. Jinak dneska v Diplomatu jsem posbírala nějaký slevičky na šatky, tak zítra a v pondělí uvidíme co vyberu. Po ničem jiném jsme ani moc nekoukali.
Odpovědět
@gepe Žádnej takovej není....A naostro si fakt netroufám,už to vidím,jak bych hned na poprvé otěhotněla :-D @kucirlib Když mě pořád něco je....Už bych byla jinak taky dávno zhubnutá :-| . Já dnes v Diplomatu koukala po pánských věcech a muž si zkusil supr oblleček.....Krááásnej ženíšek to bude. Jo a viděly jste ty boty? Samý lyže....hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka : no já byla původně obječdnaná jen na francouzskou manikůru na vlastní nehty, jenže si ke mě sedla jiná slečna, já koukala jak dělaj nehty paní vedle mě a šup, přišla jsem o dva svoje nehty... tak mi ani nic jinýho než ty gelový nezbylo a zatím ani trošku nelituju, uvidím za 14 dní, až to začne odrůstat
Odpovědět
@loli88 Me se tam celkem libily akorat jedny balerinky na malym klinku, jinak nic :-) @hanakniha ahoj :) tak to se nedivim, taky jsem takhle obdobne poprvy prisla k gelovym nehtum:))
Odpovědět
@revival.lady Já HA brát nemůžu ze zdravotních důvodů, na "pláštěnku" už je po letech můj nastávající alergickej, prostě ho to tak nebaví, takže jsme teď přešli na Pharmatex (spermicidní globule, existuje i krém) a nemůžeme si to vynachválit :-)
Odpovědět
@beruskaas Pharmatex? Jak moc je to spolehlivý? Navíc je to vhodné pro občasný sex....což není náš případ.
Odpovědět
Článek se načítá
Holky,co si myslíte o tom zvyku (?) sundávání podvazku?
Odpovědět
@loli88 "spolehlivost antikoncepční metody se určuje tzv. Pearlovým indexem. Je to přibližně počet žen ze sta , které při určité antikoncepční metodě otěhotní během 1 roku. Čím nižší je hodnota, tím je metoda spolehlivější, kombinací metod se hodnota ještě snižuje. Pharmatex patří mezi chemické metody, Pearlův index je 4. Pro srovnání žádná antikoncepce má číslo kolem 85, hormonální antikoncepce 0-1. " "Pearlův index pro benzalkonii chloratum (což je mimo jiné pharmatex) je 0,68 - 2,8, což je lepší než použití samotného kondomu (pearl 4-10) k porovnání s HAK, ta má pearl 0,1-0,2." Různé odpovědi na tvou otázku zkopírované z netu :-) Každopádně osobní zkušenost je u každého jiná. Samozřejmě najdeš v diskuzích pár příspěvků, že i přes Pharmatex otěhotněly, ale to se může stát s každou antikoncepcí kromě "půstu" :-) Jinak nevidím rozdíl mezi občasným a partnerským sexem. Buď Pharmatexu věříš, nebo ne. Mě přesvědčil jeden příspěvek na netu: "Pharmatex je antikoncepce pro ty, co mimi neplánují, ale kdyby náááhodou otěhotněli, tak se nic neděje." Přesně náš případ...
Odpovědět
@beruskaas Tak pro mě by to byl asi konec světa :-D . No to mi říkal můj předešlý gynekolog,že to není vhodné používat pravidelně ( u nás třeba dvakrát třikrát denně) ,asi pro to,že je to chemické. :-|
Odpovědět
"Dvakrát třikrát denně"? Tak to se ti dobře hubne do svatebních šatů, co? :-) Taky to doma navrhnu.
Odpovědět
@beruskaas A příteli je to furt málo :-D .
Odpovědět
@loli88 Jéé, já Ti závidím... my to mívali také, ale posledního zhruba čtvrt roku už jen tak 3-4x týdně :-(
Odpovědět
@revival.lady Jen? Zbožňuj za to svého drahého! My poslední dva roky tak 1x měsíčně.... a není kvůli mně... :-/
Odpovědět
ahoj holky @paju85 koukala jsem k tobě do alba, budete se fotit na Buchlově, gratuluju, je to tam nádherné. Kdyby to pro nás nebylo tak daleko tak bysme se tam určitě taky jeli vyfotit nebo do Buchlovic. Jezdím tam moc ráda je to tam krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to je super s těmi zvony! :-) Jinak si myslím, že hormonální antikoncepce může mít vliv na změnu hmotnosti, vždycky, když jsem vysadila, spadla mi váha sama od sebe aspoň o dvě kila.
Odpovědět
@makovaapanenka To je pravda, já ji taky musela vysadit kvůli operaci a dost jsem zhubla...a nebylo to jenom stresem a pobytem v nemocnici.
Odpovědět
@fridolinek Ahoj, jo jo, budeme se fotit na Buchlově, i vevnitř, tak jsem dost zvědavá na ty fotky :-) Právě že to tam máme moc, tak bylo supr, že vyšlo i to focení ;-)
Odpovědět
@paju85 jj tak to moc gratuluju a tiše můžu závidět, je to tam fakt moc krásné. Myslím, že jste vybrali dobře. Já se tu teď dělám se svatebním oznámením a zároveň vařím tak je to veselé:-D
Odpovědět
@fridolinek Díky ;-) To nás čeká svatební oznámení večer :-D Už se na to taky velice těším :-) Jinak právě jsem ti psala k tvému fotoalbu...pan Snížek...lepšího jste si vybrat ani nemohli, on je naprosto úúžasnýý ;-)
Odpovědět
@paju85 my na něj dostali tip od ségry. Zatím jsme u něj byli jednou, aby nám pustil pár ukázek a působil na mě sympaticky:-) Tak jsem ráda, že slyším další chválu, vypadal moc příjemně a pohodově, což je to co potřebujeme:-) Já se třeba nerada fotím, kamera mi vadí míť pokud mě pořád nesleduje, čemuž se tady asi nevyhnu, ale když vím, že je kliďas tak to snad klapne. Vy máte taky jeho?
Odpovědět
@fridolinek Ne, my kameru nemáme, rozhodli jsme se investovat víc do fotografa, kameru oba nemáme rádi, takže budou ,,jen" fotky :-) My jsme na fotky dost nároční, můj nastávající totiž taky fotí svatby :-D Pan Snížek je naprosto skvělý člověk, příjemný, veselý, a ta videa..krása... my ho známe osobně, je to náš známý, ale chválím ho z pohledu zákazníka, dělal nám už několik videí na naše Hody s právem a nemůžu než jen smeknout. A i ta spolupráce s ním je radost, takže se máte na co těšit ;-)
Odpovědět
@paju85 jéé tak to jsem ráda:-) My jsme video chtěli, to mi zase vadí o něco míň jak focení - to pro mě bude peklo, protože já to fakt nemám ráda:-)) On nám pár videí ukázal a moc se nám to líbilo, hlavně proto, že to je úplně jiný styl a pohled na svatbu než na jaký jsou tu všichni zvyklí. Ono když má člověk hodně kamarádů a příbuzných a podívá se na dvě tři svatební videa a všechny jsou skoro stejné, tak chce něco jiného. A mě vyhovuje, že byl vstřícný a netlačil nás do něčeho co nechceme. Tak jsem se rozhodla, za to jak byl ochotný, že mu místo svíčkové nechám udělat řízek (říkal, že přes jaro a léto má svíčkové dost, jak natáčí svatby, tak tomu moc neunikne:-)). A mě při představě, že bych ji měla každý týden na oběd taky není dobře:-))
Odpovědět
@fridolinek Tak to bude určitě rád ;-) , a můžu to jen potvrdit, protože my s drahým svíčkovou už taky nemůžeme ani vidět..na naší svatbě bude na oběd, ale my dva budeme mít pečené kuře :-D Protože na každé svatbě, kterou fotíme, ta svíčková prostě je :-D Jinak si myslím, že budete maximálně spokojení, protože pan Snížek dokáže vyjít vstříc úplně každému ;-)
Odpovědět
@revival.lady Tak poslední měsíc taky nějak pauzírujeme,jak jsme pořád střídavě nemocní. @makovaapanenka To jo,ty zvony..to je pecka...celá Praha o tom bude vědět :-D Mám děsnou radost. S tou antikoncepcí....Asi ovlivní,ale jen malinko,tak dvě tři kilča a většinou je to voda. Znám i slečny,které na HA svádějí i 30 kg a to už je fakt blbost :-D @paju85 1 x měsíčně ? Šmarjááá,nemělo by se s tím něco dělat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?