Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
1
26
27
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já minulé pondělí čekala na občanku 7 hodin :-N Pas neřeším. Pojišťovnu mám. Nevíte, jestli si řidičák můžu zařídit, když ještě nemám novou občanku?
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes Jo muzes ja to zarizovala soucasne
Odpovědět
Profilova fotka
@kesi01 Díky...
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes jo můžeš, já dnes zařídila občanku i pas a VZP jen s oddacím listem. Řidičák ne, protože jsem neměla fotku, ale jde to
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga Taky jsem se divila :-D Ale jo, bylo to příjemné a milé překvapení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 Tak už aspoň něco (skoro vše na našem úřadě) se povedlo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka_pusinka tak jsem to zmákla, během hodiny podaná žádost o pas, občanku a vyřízena VZP. Jen na pojišťovně se paní podařilo poplést mi jméno, tak jsem se musela vracet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvatko dali mi na výběr. Tak jsem brala zadara tu bez čipu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka_pusinka to mám za to, že to komplikuju a vybrala jsem si možnost mít obě příjmení :-D
Odpovědět
@kitinka76 díky moc!!! Já jdu zítra na OP a příští týden na řidičák a pojišťovnu.. taky nevím, proč nemají v pátek taky úřední dopoledne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule tak náš oddací list jde na dračku. Chtěli ho všude. Na OP, VZP. Já už si ho nechala ho namnožit. Chtějí ho poslat na E-on, RWE, k pojistce.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
@pospes Jde to, měla jsem ho dřív než novou občanku, pani mi to vzala na starou a musela jsem doložit ten papírek co jsme dostali na matrice po obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga Díky :-) Dnes jsem si ho byla vyzvednout ;-)
Odpovědět
1
26
27
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?