Svatba v dubnu 2012. Vdáváte se také?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,kdo se také vdává v dubnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky!!! Je tu nějaké ticho :-) jak jste na tom s obíháním úřadů??? Já mám od minulého týdne konečně oddací list, ale ještě se mi nepovedlo probojovat na Občanské průkazy. Nakonec jsem se objednala on line na tento čtvrtek. Ale řeknu vám, těch čarodějnic letost moc neupálili. Spousta z nich se schovává na Mú Břeclav :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 : ja uz mam vyrizovani za sebou ted jen cekam na nove doklady az budou origos vystavene, musim rict, ze jsem si nechala delat novou op, pas, ridicak a menila jsem trvale bydliste, cely kolotoc trval jen dve hodky a musim rict, ze na vsech uradech byli pani moc ochotne a mile, taky jsem z toho mela spiz hruzu, ale byla jsem mile prekvapena. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy jde vyřídit zároveň OP i pas? Já myslela, že pro pas si budu moct až s novou občankou. Tohle by mi ušetřilo čas a nervy :-)
Odpovědět
ahojte, me to jeste ceka, vyrazila jsem v brne na obcanku, dojdu - vsude postavaji lide, vezmu si listecek a ukaze se mi ze prede mnou ceka na stejnou zalezitost 94 lidi!! tak jsem se objednala pres net - prvni volny termin byl 21.5 - to je mesic od svatby, ale co uz. Pas zatim neresim, tam je lidi jeste vic, pres internet je to plne behem minuty kdyz otevrou novy den - az nekdy o prazdninach :) jj jde to vyridit najednou - pas i obcanka i ridicak i trvale bydliste
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 jasne ze jde, prvne zajdi na obcanky a oni ti vystavi dalsi ustrizek a s tim pak rovnou na pas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 a nezapomen na ridicak :-D zmenit to vse muzes vyridit v jeden den
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy prosím, kde se mění...jen v místě trvalého bydliště nebo kdekoliv?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b meni se to vse tam kde mas trvale bydliste, pokud mas po svatbe nove trvale bydliste tak se meni vse tam, pokud se jen berete a zadne nove trvale bydliste po svatbe nebude, tak se to meni na uradech toho stareho jakoby TB
Odpovědět
Když jsme byli na matrice domlouvat termín, dostali jsme od matrikářky knížečku co vše je třeba vyřídit "po" hlavně bylo psáno, že všude budou chtít oddací list. V neděli to bude měsíc "po" úřady úspěšně oblítány, ale oddací list jsme ani nikde nevytáhli - nechtěli ho nikde vidět :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy sakra...to je blbé, páč občanka se dá měnit i jinde...myslela jsem, že pas taky
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak se zkus vic poptat kazdy kraj a okres to maji jinak, treba to pujde
Odpovědět
Profilova fotka
@vanule my jsme oddaci list ukazovat museli ;-) a byla jsem nato hrda, clovek si tu zmenu dokladu hned jinak uziva ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannyy díky za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 nemas zac ;-) :-D
Odpovědět
@hannyy však právě proto všude ho nosíme a nikde ho nechtějí :-. tak si ho asi vystavíme doma nad postel :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, jak to máte s občankama? už nemám na výběr a musím si za těch 500 zaplatit tu s tím čipem??díky
Odpovědět
Měnila jsem si OP kvůli změně bydlište a bylo to bez čipu a zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvatko nevím, zítra zjistím a dám vědět
Odpovědět
Profilova fotka
OP bez čipu a zdarma akorat co me vytocilo bylo to ze na Op te vyfoti sami ,ale na ridicak se musis nechat vyfotit u fotografa kvuli jedne fotce vyhozene penize nu zoz hned jsem jednu dala manzelovi do penezenky jeste musim na vzp I KDYZ MI V PRAVI TVRDILA ucetni ze to zaridi za me na zmenu je 30 dni a to ona nestihne jelikoz mi rekla ze ji to mam prinest az s novou OP a protu si jdu az 1.6 a pak si obeham ucty
Odpovědět
Profilova fotka
@kesi01 Já byla na VZP jen s oddacím listem a bylo to za 2 minuty hotové. Pokud máš cestu kolem, tak se tam zastav sama a můžeš si tuto záležitost s dobrým koíncem "odfajfkovat" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka_pusinka fakt? Tak to tam hned dnes skočím...
Odpovědět
@lucinka_pusinka To jde takhle jednoduše? to tam taky zajdu, občanku budu mít snad už příští týden..
Odpovědět
Holky jak si zvykáte na nové příjmení? Jde vám to? Podepisovat se mi problém nedělá, ale představovat do telefonu... to je trochu horor :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lumiga NEJDE!! Manžel mi volal do práce a já se představila (jako vždy) příjmením za svobodna :-( pak jsem musela žehlit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem byla na úřadech občanku,řidičák vyřizovat a nebyla jsem se schopna podepsat :-D
Odpovědět
@kitinka76 No mě právě taky moc ne :D a taky to na mě zkoušel :o) a já řekla jen - prosím :)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás na občanky jsou fronty jak blazen.kvuli pasum.jsem se bavila s pani,co tam foti na ridicaky a ze se rano otvira a jsoíu tamfronty a v 8h jsou uz listky na cely den vybrane:-) nevim,co mam delat.pojistovnu jsem si vyridila pres maila.poslala jsem do mailu kopii od.listu a pani me to zmenila.
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 to jsem trénovala už měsíc před svatbou, abych to pak elegantně škrábla při obřadu ;-) @lumiga vidíš!! Ty jsi mazaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 u nás se jde objednat. Volné místo bylo sice až za týden, ale lepší než čekat hodiny ve frontě
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 já čekala nakonec "jenom" tři a půl hodiny, jinak přes net volné místo v půlce června :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?