Svatba v červnu 2014

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj budoucí nevěsty, svatbu máme naplánovanou na červen 2014. tak všechny, které jste na tom stejně SEM :) můžem si předávat nápady a rady ;-)
Odpovědět
@1adriana1 tak já se podívám ještě po jiných.. ale zase za dobrou kapelu se asi platí, já fakt nevím :/
Odpovědět
Profilova fotka
@kika1991 my máme kapelu VASR BAND - termín mám 21.6.2014, ale ostatní mají určitě volno - my to máme 3500,- za 6 hodin + každá další hodina 500,- jsou to kluci ze Znojemska a dojedou kamkoli :) Zkus se s nimi spojit - letos to mají ještě takhle pak ten základ zvýší o 1000,-. Hrají super - byli jsme na jiné svatbě kde hráli a fakt skvělá zábava s nima.
Odpovědět
@kleninka děkuju za tip, zkusím :)
Odpovědět
@ajcak my máme taky 28.6.2014 :-) koukám, že tady jsme zatím jen my dvě s tímto datem.. všichni mají 14. nebo 21.
Odpovědět
pridavam se s datumem 14.6. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme datum svatby 28.6.2014 :-)
Odpovědět
Ja patek 27.6:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to už vám datumy potvrdili na matrice jo? Mě všude říkají, že musím čekat do ledna...
Odpovědět
Tak já se taky přidávám k 14. 6. Přesněji řečeno 14. 6. 2014 po 14 letech ve 14 hodin. Myslím si, že ta 14 hodina asi neklapne. Jinak to docela sedí. Ne že bych byla tak stará :-N Ale když s někým začnete chodit v mládí, tak to strašně rychle utíká. Snad společně dojdeme i do toho stáří. Jinak se přiznávám, že já nemám zajištěno zatím vůbec nic. Pořád vybírám, kde místo a hostinu. Výběr svatebních šatů oddaluji v naději, že zhubnu ;-(
Odpovědět
@anitals Tak to je ještě větší trumf, my máme 14 hodin (9 let vztahu :-D ) a i tak se nám smějí, jestli těch 14 už není dost :) Já se snažím hubnout, právě proto, že na šaty jdu za měsíc a jdu s vysportovanou švagrovou, tak ať mi není tak stydno :-D
Odpovědět
@simonar13 Nám dokonce už v únoru 2013 na červen 2014, ale to byla fakt náhoda a dobrá vůle paní matrikářky :-)
Odpovědět
Alespoň si naši potencionální manželé budou dobře pamatovat výročí svatby. :-) Někdo mi říkal, že 4 není šťastné číslo pro svatbu. Tak jsem to hledala a našla jsem, že u data svatby je důležitý součet a u 14. 6. 2014 je to 9. A to podle svatebního infa znamená: Takovéto manželství je většinou pro mnohé tajemstvím a působí mysticky na okolí. Manželství charakterizuje duchovní porozumění partnerů, o kterém si sami ani nejsou vědomi. Je to osudové manželství. Existují tu překážky, ale oni je úspěšně překonávají a to s pomocí silné lásky. Při uzavření takovéhoto manželství je vždycky někdo proti. Lidskost, láska a nekonečná oddanost nakonec u něj vždy však zvítězí. Číslo 9 znamená duchovno, pomoc druhým, nesobeckost, lásku k druhým, lidskost, analytické schopnosti, vytrvalost, smysl pro odpovědnost.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já se přidávám taky do skupiny, svatba bude 7.6.2014, nejdřív to mělo být 21.6. ale nakonec sme se rozhodli takhle, tak snad správně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 14.6.2014 :)
Odpovědět
Také se přidávám, máme 14. 6. 2014 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my 7.6.2014 - škoda že 6.6 nepřipadlo na sobotu :-)
Odpovědět
my 21.6.2014, coz je absolutne bomba. 21 je cislo, ktere ma pro nas naprosto dulezity vyznam, dal je to leto, coz jsme chteli, dal to bude na den 77 mesicu, co budeme spolu a 2*7=14 (2014).. no parada :-)
Odpovědět
Ahoj, tak přidávám nás datum 15.06. 2014, jak koukám červen bude opravdu plný :D Zatím máme vybranou restauraci na hostionu, ale ještě nemáme zaplacenou rezervaci, datum máme zarezervovaný radnici také, dort vybraný - a tím že je to léto tak se rozhoduje zda objednat v Plzni či dál, aby to přežil. Šaty zatím jsou nějaké vybrané, ale ještě nezamluvené - nemohu se rozhodnout :). Květiny a výzdoba zatím v olacích je toho nějka moc. A rozpočet trochu táhne no... :)
Odpovědět
Ahojky nevesty:-) taky se pridavam ke skupine. Mame svatbu 21.6. 2014. Obrad i hostinu budeme mit na Tvrzi Orlice v Letohrade. Rozhodli jsme se pro venkovni obrad, tak doufam, ze vyjde pocasi :-) dnes si jdu zamluvit saty, jinak uz mame zamluveneho kameramana, fotografa, DJ, pani ktera upece kolacky, mame i termin v kvetinarstvi, vyvazky jsou taky objednane:-D nejak jsem se do toho ted pustila at pak nejsme ve stresu ze nemuzeme niloho sehnat :-) :-)
Odpovědět
@kackaruby 15.?? to máte v neděli???
Odpovědět
jinak já jsem si teď dala odpočinek od svatby a asi se do toho více pustím po novém roce, teďka řešíme vánoce a dárky pro malou - má 4 měsíce. Ještě z ničeho nemá rozum, ale jenom pro ten pocit, že na svoje první vánoce něco pod tím stromečkem měla :D Ale vidím, že se na to pěkně všechny chystáte už takhle dopředu :)
Odpovědět
zdravím všechny kolegyňky nevěsty :-) , jak to tak čtu, tak nastávajícímu asi zakroutím krkem! :-D To bylo pořád, co to hrotíš, času je ažaž...asi před 2 týdny konečně pochopil, že některé věci je potřeba zařizovat s předstihem a začal zmatkovat. Takže konečně před ním můžu oficiálně mluvit o svatbě. :-D A co už máme hotové? Máme termín! :-D Chceme se brát 21.6.2014 (tímto zdravím nevěsty, které spolu se mnou budou přemlouvat sluníčko ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se také přidávám, budeme se brát 7.6.2014, máme zamluvený hotel, kde budeme mít vše i obřad a zamluvený termín na matrice, šaty nalezené, ale neodzkoušené, prstýnky také vybrané, část dekorace už máme doma :-)
Odpovědět
ahoj,taky se hlásím na 21.6.2014 :-) akorát na matriku mužeme až v lednu :-/ jinak mám akorát populnoční šaty,kapelu,fotografa,vyzážistku,kadeřnici,prstýnky a oznámení vybráno :-) a šaty si nechávám v lednu šít
Odpovědět
Ahoj červnové nevěsty, my jsme se zasnoubili s přítelem na Vánoce a datum jsme si vybrali 21.6.2014 s tím, že se to bude všem dobře pamatovat, když je to první letní den. Ale jak tak koukám tak nás bude fakt hodně a začínám mít obavu, aby měli na matrice volný místečko pro nás. Tak snad jo :-) Už když jsme řešili, kdy tak jsme hnedka se dohodli na červnu, ale potom jestli nebude volný termín tak mám teda dilema jestli vybrat 7.6 a nebo 14.6. Na matriku jdu v pondělí, protože mají teď zavřeno a jsem teda zvědavá no, snad klapne toho 21.6. protože to se nám líbí nejvíc a už jsem z toho nervózní, že nemám jistotu v termínu :-) A jak jsem tady četla, dost chlapů je stejných... (pořád má hromadu času a přitom se dvakrát otočíme a už bude červen, a představa toho zařizování mě trošku děsí, ale hrozně se těším :) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak my máme termín 6.6.2014 zasnoubený jsme od loňských Vánoc a chcem to mít na zahradě a scháním doplňky v zelené barvě a chladící auto, jestli se ještě něco nepozměňuje, nechcem nic velkého v září se nám narodila holčička a tak svatbu máme jen jako poslední krůček
Odpovědět
Profilova fotka
@hejnecko tak to je jak u nás,ale já to také nijak nehrotím, jojo jen ať je krásně na zahradě to bude potřeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.Tak se k Vám přidávám :) My mám termín svatby 21.6.Ale jak to tu čtu,jsem mimo,jelikož nás bude jen pár :D
Odpovědět
Ježiš jak tak koukám, tak letos v červnu už to asi nestihnu!
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 14.6. :) Ale ještě nemáme prstýnky,ani oznámení a ani objednaný oběd, ani na matriku ještě nezašla :DDD děs:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?