Svatba srpen 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, budu ráda když si tady vyměníme své nápady, inspirace a občas si i trošku postěžujeme, sice máme čas, ale i tak, těším se na příspěvky :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Já taky srpen :o) zatím mám vybranou barvu svatby a vybíráme mezi Chlumcem nad Cidlinou (kde bydlí mí rodiče a já tam žila 20 let) nebo Vysokým Mýtem (kde bydlíme teď) ... :)
Odpovědět
jÁ TO MÁM TEDA V ČERVNU ALE UŽ MÁM ŠATY,PODVAZEK,BOTY,VÝVAZKY.TED DĚLÁM VÝZDOBU NA AUTA A LUCERNIČKY.A ZBYTEK MÁM VŠE NA PAPÍRU.MÁM SVOJI PŘEDSTAVU JAK A CO TAM CHCI MÍT A MÁM I ZASEDACÍ POŘÁDEK NAPSÁNO KOLIK BUDE VÝSLUŽEK A NAPSANÉ JAKÉ DRUHY CUKROVÍ BUDEM PÉCT.A NÁ VANOCE DOSTANEM PRSTÝNKY ))
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Jo finance, to mi povídej. Vše si platíme sami, ale nebýt peněz po tatínkovi, nevím nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@mumisek01 Jindřichův Hradec je také pěkné město :) A kde tam ?
Odpovědět
nejddive to vypadalo na zamecky rondel,pak kaple sv.mari magdaleny,ktera je odsvecena a nakonec se vyjadrila pritelova rorodina,z by nejradsi cirkevni obrad;takze to bude v probostskym chramu.
Odpovědět
taky se přidávám holky, jen musíme čekat do listopadu na přesný termíny z matriky, snad nám vyjde ten náš 8-) jsme z Ústí a obřad bychom chtěli na hradě Střekov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taktéž se přidávám. My máme svatbu 3.srpna na zámku Lnáře, pokud se nestane nic nečekaného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pridavam se 2.8.2013 uz se tesiiiiiim....teda termin zatim nepotrvzen ale snad :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?