Svatba, srpen 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, připojte se kdo máte také naplánovanou svatbu na srpen 2013. Naše datum je 24.8.2013 okres Kroměříž.
Odpovědět
1
2
My máme 31.8. 2013 :)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, mi přijde, že těch diskuzí ohledně svateb v srpnu je tu už založených několik -buď termín červen-srpne, nebo - jenom srpne, nebo 24.8 a 31.8...kam má člověk jako dřív přispívat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám termín svatby je 17.8 a bude to na naše 7. leté vyročí, tak snad nám to všechno klapne :-D
Odpovědět
Ahoj holky, svatba mě čeká 31.8.2013 :-)
Odpovědět
@mrspear vítej, těšíme se na tvé fotečky co budeš přidávat na inspiraci. A jaké máte představy zatím? z které části Ostravy jsi?:)
Odpovědět
Nejsme přímo z Ostravy, ale kousek od ní - Hlučín. Zatím máme zamluvené místo pro hostinu, obřad, fotografku a kameramana :-) Barvu výzdoby ještě upřesněnou nemáme. Teď právě sháním dobrého DJ z Ostravy a okolí a půjčení auta. Jak jsi na tom Ty? :-)
Odpovědět
Ahojky, tak já se přidávám k vám. My plánujeme svatbu na 24.8. 2013. Ještě nevíme kde, je to krapet složitěší, páč já budu až do 6.8. 2013 v USA, takže plány jdou skrz celý svět... Už mám zajištěnou fotografku (Jana Kubelková), skvělá a dneska se mi na ebay povedlo koupit šaty za skvělou cenu (95 dolarů) a absolutně splňují mou představu. Co se týče toho místa, má někdo nějaké dobré nápady v okolí Mělnicka? Přemýšlíme o Liblicích a Rašínkách.
Odpovědět
ahoj, tak se pripojuji:) termin je 31.8.13 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak se taky pripojuji my mame termin 23.8.13 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,my se budem brát 3.8.2013 v Jablonném v Podještědí. Jak jste na tom s přípravami a zařizováním? My máme tedy místo a termín obřadu zajištěný. Šaty mam zamluvené v půjčovně a prstýnky budou v únoru. V únoru se také jedeme podívat a domlouvat na možná místa rautu. Máme 4 možnosti,teď to závisí na cenách:-) Mam komplet šperk-čelenku,naušnice a náhrdelník a krásnou panenku a panáčka na auto. Teď jsem nechala snoubenci k narozkám dělat dort,tak alespoň ochutnáme,zda ta šikovná pani bude dělat i dort svatební. Také poptáváme kapelu..ještě foto a kameramana-snad klapnou ti,co chceme.. Uf,to jsem se rozepsala :)
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k termínu 31. 8. 13 :-) ... šaty mám,místo obřadu taky a na ostatní je ještě čas myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se přidávám. 24.8. Máme termín, místo obřadu a oslavy. Na veletrhu jsme vybrali prstýnky a oznámení. Šaty prvně půjdu vybírat za měsíc. Pomalu se to začne skládat vše dohromady :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,my máme též 24.8. termín nebo li spíš chceme v tento den ale místo obřadu a na oslavu nemáme.Hledáme místečko kde by jsme měly vše na jednom místě ale zatím bez úspěchu :-( a skr šaty atd. se zatím rozkoukávám,přitel stále tvrdí že je na vše dost času..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem! My mame termin 10.8.2013. Misto obradu zajisteno, termin zamluven, oznameni mame doma, saty jsem si objednala, fotografka a vizazistka zamluveny... Ted me ceka floristka a dort. A take prstynky a snoubencuv oblek... To bude jeste legrace :)
Odpovědět
Ahoj, my máme také termín 10.8.2013. Máme zajištěný obřad, místo pro hostinu, mám zamluvené šaty, tento týden jedeme pro oblek pro ženicha, máme vybranou pekařku, fotografku, kameramana a zbývají nám zajistit prstýnky, oznámení, květiny a myslím, že se ještě něco najde :-) přípravy si naplno užíváme, už aby to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,my máme termín 30. srpna:)) Máme zajištěno: obřad,hostinu,kameramana, oznámení bude zítra doma už:)) , fotografa, kapelu, cukroví, dorty, kadeřnici a make-up a na šaty a prstýnky půjdeme až tak v dubnu:)) prvně musím zhubnout :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,my máme 17.8.2013...pro mě to datum má totiž i takový význam...ten den má svátek Petra a jelikož moje maminka byla Petra,ale už bohužel mezi námi není,chtěla jsem aby alespoň takhle při tom důležitém dni pro mě byla..takže jsem moc ráda že nám to takhle vyšlo :)..a jak jste daleko s přípravama?já teda zatím nějak moc neplaším i když na stránkách se svatebními věcmi jsem skoro denně :-D
Odpovědět
musím říct, že jste mě trochu vyděsily. To už fakt máte komplet svatbu zařízenou, když se berete až na konci srpna? To se tolik těšíte, nebo se to prostě musí zařizovat tak brzo, že už je pak všechno rozebraný? My jsme zatím jen bukli termín 31.8.2013 a místo na hostinu a říkám si, že bych se možná mohla pomalu zacít koukat po šatech.....
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidáváme,máme datum 10.8.,a jediné co zatím máme je 50l vína,tady na moravě dobrý základ pro svatbu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anna_nitka my máme datum, místo, mojí spodničku a začínáme dělat na oznámení :-D :-D času mraky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme svatbu na začátku srpna a ani tak nejde o těšení se, ale spíš o to, že v době, kdy by se to zařizování mělo blížit do finále, my končíme školu a nebude na nic moc jiného čas. Takže okolo svatby zajišťujeme věci předem, aby to bylo pěkně v klidu a bez nervů. Taky máme hodně lidí a tak jsme potřebovali co nejdřív zařídit místo hostiny, aby bylo z čeho vybírat. V penzionech mi říkali, že je to akorát, že je potřeba do února zarezervovat místo, páč pak se začínají objednávat lidi na prázdniny a tak. Máme totiž hostinu i s ubytováním. Taky jsme byli v prosinci na svatebním veletrhu a obdrželi jsme tam několik slev a chtěli jsme je využít. Jen byly omezený časově :) Teď sbíráme info o svatebních koláčcích, které chceme rozdávat s oznámením. Buď je budeme péct s rodinou nebo si je necháme upéct v nějakém pekařství. Tak jsme si teď v jednom pekařství koupili na ochutnávku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!! My máme termín 17.8. Šaty už mám vybrané, zaplacené... pořád jsem čekala, jaké nakonec vyberu, abych se mohla barevně "odpíchnout" a teď to teprve pořádně rozjedu... :-D Ovšem jak to tady pročítám, tak toho moc nemám... akorát ty šaty, vybrané prstýnky, vizážistku a místo obřadu(a zároveň obědu a večerního rautu)... =-) V neděli jdeme na místo, kde se vše odehraje... ochutnat jídlo, prohlédnout si ubytování a domluvit se na nějakých věcech... Mám nakonec stříbrné šaty, a vzhledem k tomu, že oba zbožňujeme kombinaci černé a bílé, tak takovou chci i výzdobu... akorát k tomu přidám ještě tu stříbrnou... viděla jsem pár fotek (především zahraničních - v Česku ta kombinace ještě není moc profláknutá) a nádhera... ale asi nám ji v neděli nenabídnou... tak možná budu muset shánět... =-) Tak ať nám to všem vyjde!!!!! :-)
Odpovědět
My jsme další adepti na termín 17.8. :-) Šaty mám vybrané, zamluvený obřad, hostinu, auta, hudbu, foto a video, objednané dorty, cukroví, řezy a svatební koláčky. Kytice mi sváže švagrová a zbytek postupně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áááá, teď jsi mi @hanuliik připomněla... auto máme taky...ale už fakt nic víc... Hudba je v jednání... ale jinak mám toho spooooustu před sebou, tak snad to stihnu :-D Kdybych tak měla více času... doma mám 4 měsíčního koblížka, takže tomu věnuji nejvíc času, ale přesto mám pocit, že z toho hledání na internetu budu mít na svatbě brýle s min. 4 dioptriemi... a to teď žádné nemám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už se nám to krátí :D a tolik toho ještě musíme zvládnout :) těším se :)
Odpovědět
Devcata nechte toho, jaky krati...jeste mame spoooooustu casu...:)
Odpovědět
Jinak mame taky ternin 10.8.2013, ale zdaleka teda nemam tak hotovo, porad mam pocitm ze je jeste hodne casu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, my máme termín 31.8.2013. Zajištěné máme místo, šaty, fotografku, kameramana. Na zybtek je snad ještě dost času, i když teď mi plány trochu komplikuje termín focení na oznámení. No uvidíme, snad se to zvládne, musí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?