Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
@lamorgaine ty jsi táááák šikovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jsem tu nová.. Zdravím Vás. Také máme už na matrice přihlášené datum 11. srpna 2012..
Odpovědět
@kacenkasidlova ahojky...vítej a užívej plánování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-)
Odpovědět
@kacenkasidlova tak vítej mezi námi! :-) a už máte nějakou představu, kde co udělat, jaké barvy / téma?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs půl roku před stavtbou?:) ty jo začínám být nervózní pořád si myslím kolik je času.:) Nakonec se nám 25.Srpen potvrdil.:) takže jupí do práce.:) Co všechno už máte zařízené?:))
Odpovědět
@ji2llka tak času je relativně pořád dost ;-) tak to je super, že už máte pevné datum, to je hned lehčí se nějak odpíchnout :-) a hlavně už můžete s klidnym svědomim zařizovat. No u nás už je to všechno.. až teda na dekorace a na věci, co se budou dojednávat až na poslední chvíli (třeba konkrétní menu a počet osob v restauraci a tak.) Jinak teda máme místo (včetně matriky), restauraci, DJe, fotografa, kameramana, šaty, prstýnky, akorát oblek ženichovi jedeme shánět až příští týden. Ještě čekám na konečný verdikt od vizážistky, jestli bude moct, kadeřnici mám dlouholetou, takže tam jen oznámit datum a to je snad vše.. :-) Na kytičku jsem se byla optat, ale to taky nechávám až na někdy dýl, to je ještě dost času. Stejně tak cukroví, vím od koho, ale rezervaci ještě nemáme, jen jsme se byli optat, zda to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za přijetí. Tak chceme bílo zelenou svatbu, máme zamluvenou kapli zasnoubení Panny Marie ve Slaném s klavírem... Už mám vybrané šaty a teď koukám čím se inspirovat, začala sem vyrábět různé kytičky a ozdůbky když mám čas po práci. Také si říkám že je čas... ale myslím že to najednou vše uteče a hlavně je pak vše rozebrané... tak radši za včasu než později... :-)
Odpovědět
@kacenkasidlova to jo, uteče to hrozně.. já jsem začala plánovat skoro před rokem, a uteklo to neuvěřitelně.. jako kdyby to bylo včera :-) tak inspirace je tu až moooooc, já vždycky na něco narazim, a hned všecko měnim :-D ale naštěstí jsem teď už zjistila, že ani jedno z našich míst neni potřeba nějak extra dozdobovat, takže svoje tvůrčí úsilí věnuju asi jen novinám, oznámením a dekoraci stolu.. jinak se asi nevyřádim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu někdo kdo má v plánu v létě v Havlíčkových sadech svatbu? Ať už v Pavilonu Grébovka nebo Viničním altánu? My jsme si dnes volali na matriku kvůli rezervaci termínu a park mají do srpna celý rekonstruovat...! A je uzavřený i pro veřejnost, proto asi žádná malá rekonstrukce...silně uvažujeme o posunutí svatby na další rok, jelikož jsme si Pavilon v Grébovce zamilovali a máme tam i známý. Na druhou stranu mě to štve, ale fotit u bagru v příkopě se teda nechci :( :-.
Odpovědět
@lamorgaine mazej do Lidla, u nás mají....200g za 29,9Kč...nejmenuje se to tedy mandlová mouka, ale mají to u velikonoc, mezi ořechy a oříšky, mleté blanšírované mandle. Koupila jsem 2 balíčky, na zkoušku, když to půjde, doběhnu pro další a objednávat nebudu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@adelaide88 nedělej že tu nejsi! :-D Potřebovala bych abys mi řekla, podle jakého receptu jsi je pekla a jestli jsi nechávala ty bílky fakt do druhýho dne?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jááá??? bílky?? :-D já psala jiný příspěvek...
Odpovědět
@adelaide88 promííííň :-D vidíš, myslím na žrádlo a pak blbnu! :-D to bylo pro @lamorgaine
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkasidlova ahoj vítám tě tady, datum svatby máme stejné :) a i barvu hodně podobnou, my budeme mít zeleno žlutou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Sím tě, jsem byla pro mojeho miláčka na letišti, přiletěl po 5 týdnech na týden domů... jsem to psala ]-( Dělala jsem to podle toho receptu tohohle http://originalnisvatba.blog.com/tag/... je to tam hodně podrobně rozepsaný. Zítra jedu do Prahy. tak se pro tu mouku stavím, budeš ji chtít vzít?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkasidlova Ahoj, taky tě vítám :)
Odpovědět
@lamorgaine no jo, no jo, jsem myslela že dorazí až večer, noo :-D Jenom na týden? :-( To je teda dost málo...to tu teď moc nebudeš, co? :-D Sakrááá...já je chci nejdřív zkusit, než vezmu tu mouku...to už asi nestihnu, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jestli chceš, tak ti můžu půlku dát, zítra si ji právě chci koupit :) Doufám že nebudu, ale budu vás po očku sledovat, to se neboj, nic mi neunikne :-D
Odpovědět
@lamorgaine já koupila dvě ty po 200g v Lidlu, chci to zkusit z toho, já totiž ani nevím, jestli mi to doma bude někdo jíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova je měli u vás? kde, mezi čím? Já je u nás nenašla ]-( My do té Prahy stejně musíme, máme schůzku s Mikudou, kvůli focení. Vezmu rovnou i ta minivínka :) Když to nebude nikdo jíst, tak to vyhodíš no :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine no joooo slečně dorazil nastávající a ona je teď úplnej mimoň! :-D Jsem to tu psala o kousek výš! Hele: pupickova @lamorgaine mazej do Lidla, u nás mají....200g za 29,9Kč...nejmenuje se to tedy mandlová mouka, ale mají to u velikonoc, mezi ořechy a oříšky, mleté blanšírované mandle. Koupila jsem 2 balíčky, na zkoušku, když to půjde, doběhnu pro další a objednávat nebudu Dnes ve 13:52 • Odpověz • • No jasně, a nestačilo by, kdybych vyhodila jenom z těch 400g? a ne z kila? :-D A kde maj v Praze obchod? Jsem měla za to, že je to odněkud z daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no jo, mi nepřišlo upozornění :-S se nečerti :-o Tak já tam byla ale nenašla jsem to, tak tam skočím zase zítra, teď už jsem uklidila auto do garáže :) Obchod mají někde na Praze 9, myslím. Tak ještě dokup, ať toho nevyhazuješ málo :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine nečertím, naopak, mám pochopení ;-) :-D Hele fakt mezi velikonočním zbožím hledej ;-) A kdyby neměli, tak já ti koupím u nás....zítra asi upeču zkušební várku a pak bych stejně asi jela buď tedy pro kilovku, nebo pro tyhle...ale jestli jsou na Pze9 tak si tam zajedu klíďo sama...tam jezdíme celkem pravidelně na návštěvu k máti... Já ale nechci vyhazovat hodně! :-D To je trochu drahá sranda, na to abych tím krmila bezdomáky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Jéžiš,ale ty by ti byli vděčný :-D :-D :-D a dobrej skutek bys udělala :-D
Odpovědět
@lamorgaine to víš...celá žhavá! To radši nakrmím kačeny na rybníku! :-D I když takhle draho.... stačí že jim každý rok dáváme perníkovou chaloupku co pečeme o vánocích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, diky vsem za uvitani.. jak to zvladate takhle behem dne tady komunikovat? :-)... ty makronky vypadaji skvele!!.. muzu se zeptat, nez zacnu hledat na netu, kde si musim zamluvit datum svatby? svatba bude na morave v jedny vesnicce, ani jednoho z nas to neni bydliste...bydlime na druhy strane v jiznich cechach ... a co k tomu potrebuju? my budeme mit svatbu do modra a na zahrade.. a vlastne nejaky planovani zacalo uz v lete, nakoupeno mam par drobnustek v ty modry barve :-D a vlastne fotografa mam uz taky skoro pul roku :-D a zbytek se bude snad pomalu doladovat...
Odpovědět
@saraha1 Taky budeme mít modro - bílou svatbu. Dostala jsem radu, že modré růže barví, kdyby jsi o nich uvažovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 dekuju za radu.. nene, kytky chci bily, modry budou jen ty kravinky na stolech, ubrousky, mozna nejaky balonky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?