Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
také přeji všem dobré ráno! :-) @hannnahs No jistě! :-D Sleduj...všechno je o výchově...holky chtěly sáňkovat, tak jsme tedy šly! :-D ;-)
Odpovědět
@pupickova :-D :-D tak k tomu nemám ovšem co dodat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem se dneska pustila do těch makronek :) a výsledek? Z prvního plechu my jich z 21 prasklo 7 a z druhého už žádnááááááá, jdu plnit, ať má to moje zlatíčko, který zítra přiletí na týden dom, co ke kávě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem mrkla na prvni stranku diskuse a kdyz jsem uvidela datum prispevku, tak jsem koukala jako blazen :-D ... jestli muzu, rada se k vam pridam... my mame termin (pokud nedojde k nejaky zasadni partnersky zmene:-))) ) 4.8.2012. A teda podle vas zacinam pozde s nejakym planovanim asi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@saraha1 Ahoj, vítej :) No asi je nejvyšší čas začít aspoň něco :-D jako plánovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine diky :-)... no asi by to chtelo.. ale prijde mi to strasne daleko..i kdyz to mi prislo v lete taky a najednou je min nez pul roku :D..musim nejdriv zjistit, jaky legalni kroky musim podniknout, aby k ty svatbe vubec mohlo dojit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Vítej @saraha1 :-)
Odpovědět
Dobré ráno všem!!! @lamorgaine no a povídej...jak to jde? Jak chutnají? Co na to doma? Šup šup šup!!! @saraha1 Ahojky! :-D Neboj, není pozdě, jenom tady se tak nějak panikaří a hysterčí už minimálně rok dopředu! :-D @estrellita86 nazdárek, máme dnes v plánu něco objednávat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jéé tak jaký je výsledek??
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno slečny! :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Čekám až mi postupně přijde vše, co jsem minulý týden naobjednala :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 tak nic nooo...a já už se tak těšila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky... bych vám ráda řekla, jak to chutná, ale bohužel je nemůžu ochutnat :-D takže vám to napíšu až večer, až ochutná drahý :)
Odpovědět
Holky sháním žluté bonbony, hooodně žlutých bonbonů...cucací, žvýkací, želé, jakékoliv, ale žluté, nevíte kde bych tak měla koukat? Já všude nacházím jen mix barev :-(
Odpovědět
@lamorgaine to je pěkně na houby :-/
Odpovědět
@saraha1 tak vítej mezi námi a krásné plánování! :-) ale z nás si nic nedělej, nezačínáš pozdě, někdo zvládne zařídit svatbu i za 2 měsíce a míň ;-) prostě každý si "jede", jak potřebuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@pupickova hele pupíku ty jsi šmejdila jo? Ty tam toho ale moc nemáš, koukej taky přihodit nějaký fotky :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D mám v přátelích pár lidí, kteří nemusí vidět všechno, víš? Takže toho tolik nezveřejňuju... Ale kdybys moooc škemrala, klidně ti pošlu odkaz na soukr. galerii :-D
Odpovědět
@srdicko.c děkuju moc! Jdu koukat a zjišťovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova pošli, se ráda podívám, s kým mám tu čest :-D Budeš objednávat tu mouku? Že bych se přifařila, to poštovný mi přijde dooost :-D
Odpovědět
@lamorgaine aby ses pak nelekla a nezačala honem mazat profily všude na netu! :-D Ještě nejdřív zajedu do Lidla, dneska nebo zítra, oni jí tam prý občas mají, tak kouknu a dám, vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova jo tak já se tam taky zastavím u nás, tak pak taky poreferuju. Nicméně já to dělala z mandlí, rozdrtila jsem je na prach :-D takže taky dobrý, akorát to byla děsná komedie, protože jsme je namočila, aby šly oloupat a pak jsem je sušila fénem :-N Sím tě, co bych se lekala, já jsem zvykla na jiný šílenosti :-D
Odpovědět
@lamorgaine :-D :-D :-D to bych chtěla vidět, jak sušíš mandle fénem! :-D Já právě nemám ani nic na čem bych je namlela tak na jemno, takže žádný zkoušení se konat nebude :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No však jsem si taky připadala jako dement :-D :-D :-D
Odpovědět
@lamorgaine a nebyla by fotka? :-) Myslím hotového výtvoru...fotku jak fénuješ mandle ani nemusíš...to si umím celkem živě představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako s rezevou jo? Jsou to první, ty další už budou zase o něco lepší :-D
Odpovědět
@lamorgaine tak ty vypadají luxusně.. no a teď mi bude honit mlsná! :-D
Odpovědět
@lamorgaine parádní!!! :-) A jakou jsi dělala příchuť? Hele ty mě štveš! :-D Teď budu muset honem honem shánět mandlovou mouku, abych to taky zkusila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou růžovější a příchuť malinová. Teď tu byla máma a říkala, že jsou strašně dobrý ;-) Jo a jsou teda větší, příště budu dělat prťata :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?