Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krabičky dělá můj bratr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova fungují na 100%...první týden je takový těžší, ale mě už to po čase vůbec nepřišlo...víkedy jsem si nechala "hřešící" bez krabiček a hubla jsem stejně krásně...pododýkám, že v té době jsem vůbec necvičila, jen jsem chodila ven s kočárkem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ale i mezi těma firmama je rozdíl...ty první od kterých jsme brali krabičky několik měsíců byli dražší a jídlo mi kolikrát fakt nechutnalo, ani na pohled to nebylo nic extra hezkého.....teď ta druhá firma od kterých beru je levnější a každá krabička je nádherně načančaná, fakt jak jídlo z restaurace...
Odpovědět
@estrellita86 koukej: http://www.pribramskeslevy.cz/sleva/k... první týden je těžký, protože?
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To je bomba cena ....999,- na pět dní? Super! ten první týden pro mě byl těžký, protože jsem si musela zvyknout na denní příjem 5000kj a měla jsem hlad....ale tělo se přizpůsobí rychle....
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To je právě ta toho bratra, zhubnul za leden 9 kilo, blázen... Myslím jako jeho firma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 protože tělu to stačí, ale hlavinka je rozežraná :-D aspoň ta moje teda :-D
Odpovědět
@estrellita86 hmmm že bych to zkusila? :-) @lamorgaine :-D tak to je vtipný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Já jsem před těhu jedla přes dva roky dělenou stravu......s tou jsem shodila cca 17kg, maximálně mi vyhovovala...ale pak jsem otěhotněla, přestala jíst děleně, přibírala v rámci rozežranosti i v rámci těhotenství a po porodu, když jsem začala hubnout s krabičkama, tak mi přišlo neskutečný, že opravdu můžu hubnout, i když si dám chleba s máslem a se sýrem..najednou jsem prostě viděla, že můžu hubnout a jíst všechny kombinace a byla jsem nadšená..... Ale vše má své plusy a mínusy..........tady jsou menší proce.....u dělenky jsem sice nesměla jíst určité kombinace, ale zase porce byly neomezené a mohla jsem i sladké.....a vyber si co je lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Přesně tak!
Odpovědět
Profilova fotka
Mýmu chlapovi to šlo taky s krabičkama loni hodně rychle, za měsíc měl dole cca 7 kg... :-)
Odpovědět
@estrellita86 hmmmm pro mě by byla ideální dieta, hooodně tučnýho masa a hoooodně sladkých zákusků...to ostatní k životu nepotřebuju! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pupickova Mě by stačily ty zákusky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně když včera řekla, kolik tělu mé konzistence má stačit jídla, koukala jsem na ní jak puk. Řekla mi, že mám štěstí, že jsem normálně (jako za normálního stavu) hodně štíhlá, tak že to půjde rychle... ale musím vydržet!!! Taky mě docela namotivovala teda. Prej ať si představím, že dalších 20 let musím být max vitální a zdravá a v pohodě. V lepším případě půjde Tománek na VŠ, bude doma do 30, to znamená dalších 30 let a to mi bude 64... proto jsem se nějak kousla, že už to fakt chce změnu a komplet od podlahy :-D teda ne že bych kupovala nový lina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Mně by taky stačily ty zákusky, maso ne a tučný už vůůůbec... fuuuj :-D
Odpovědět
@lamorgaine @estrellita86 vy dvě tomu ještě nerozumíte asi! :-D Takovej bůček pěkně propečenej...hmmm :-) Nic, jdu naproti holce ke škole, ať přijdu na jiný myšlenky.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak ať narazáš po cestě na nějakýho pěknýho bůčka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Bože fuj, já ten bůček jenom představím a je mi zle... =-) =-) =-)
Odpovědět
@lamorgaine nenarazila jsem na nic, vzala jsem to přes Papež, napočítala jsem 1720 kroků až ke škole :-) A cestou domů mě Hela provedla takovejma uličkama...prej zkratka :-D Stihla jsem i nakoupit, takže pohodička a venku je fakt nádherně!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krabičková dieta...celkem mně nadchla,ale je tolik firem co ji nabízí...nemáte někdo s nějakou zkušenosti z jižní Moravy? Já nevím kterou si vybrat :-D
Odpovědět
@nika89
Odpovědět
Dneska při procházení webu jsem narazila na levandulovou barvu a jsem na vážkách modrá nebo levandulová? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Další levandule... :)
Odpovědět
@lamorgaine No nevím ,můj táta fialovou nesnáší. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 A máš tatínka ráda? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, děkuji za typy :-) určitě se podívám. Dnes jsme se byli s Honzíkem podívat na svatebním veletrhu v hotelu Diplomat a objednali si prstýnky - jsou přesně takové jako jsme chtěli - jednoduché a přitom kouzelné :-) jsem nadšená :-D Ohledně hubnutí Vám to řeknu takhle - Dámy taky potřebuji alespoň 5-10 kg, mám skvělou dietu, ale nemám vůli....chjo....
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Důležité je to, co se líbí tobě, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatkokatka A jakou máš dietku? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Už je večer... tak co máš novýho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu žehlit...obrovskou, obrovskou, OBROVSKOU HORU prádla...a za to můžete vy! :-D :-D Sedím tady každý večer, místo abych žehlila průběžně....fuj, to je program na páteční večer 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?