Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Čeká mě hubnutí podobným stylem, včera jsem mluvila s pánem a tak mě nabudil, až jsem z toho celá nadšená objednala ty makronky :-D :-D :-D ..........ne, kecám..ale jedu příští víkend za maminou, tak jí je chci vzít, aby to okoukla, slíbila, že se spolu vrhnem na zkoušku pečení, tak aby viděla, co po ni vlastně chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Objednala jsem je z fleru od jedné paní...fakt jen na ochutnání, vzala jsem od každé příchutě něco....a ještě pár čokoládových lanýžů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fler mi byl čert dlužnej, fakt!
Odpovědět
@estrellita86 no jo, typuju to na prodejce "laskominy"? :-) na to chodím koukat pořád a ty čokoládové lanýže chci taky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Hoď odkázek, taky se kouknu, když už teda hubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Je to tak :-D Ty lanýže vypadají úžasně..ach ach ach..........
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine tady se pokochej vším, co paní vytváří :-) http://www.fler.cz/laskominy
Odpovědět
My za 14 dnů jdeme na ochutnávku dortu. Koláčky a cukroví nechá upéct máma u osvědčených dodavatelů na Moravě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co na Valentýna? Mám pro chlapa objednanou voňafku, která mu už dochází, ale co dál??Poslední Valentýn za svobodna :-D Aspoň nějaký báječný recept hoďte do placu, na toho mýho se musí zásadně přes jídlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jdeme dneska ochutnat předkrmy......a vybrat :))
Odpovědět
@estrellita86 a koukala jsi na její dorty? Ten karamelový cheesecake, je k sežrání! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Koukala, však mi včera tekly sliny na klávesnici a musela jsem se krotit, abych toho neobjednala víc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@estrellita86 a pak má člověk zhubnout, co?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova To ti povím! Al mě ten program začne až od dalšího týdne, jakoby za 14 ní, tohle by mi mělo přijít příští čtvrtek...takže příští víkend je poslední šance na takový hřích :-D Joooo a jaký jsou vínečka??? Je to to nejkrásnější co jsi kdy viděla?? Řekni že jo, ať se mám na co těšit :-D
Odpovědět
@estrellita86 se máš :-) Ale já sice doufám že zhubnu, přesto si denně klidně dám dvě kostičky čokolády, tak je třeba nahradím zkušební makronkou jednou, no :-D Vínečka? Luxusní! :-) Takhle malinký flaštičky jsem ještě neviděla, Jsou roztomilý. Teď musím vymyslet nějakou naší etiketu a pak přijde ta největší legrace, odlepování a nalepování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 Já bych taky něco počebovala, ale vůbec nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak na to se taky velmi těším, to bude asi masakr... aby nás to nezabavilo až do sprna :-D
Odpovědět
@estrellita86 chceš kompletní menu?
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 hele tak teď mám debilní dotaz já, beru to dneska na sebe :-D... ty makronky jdou udělat v jakýkoliv barvě? 8-)
Odpovědět
@lamorgaine v jakýkoliv!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no výborně... děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Jo, v jakýkoliv :)))
Odpovědět
@lamorgaine oni do toho stejně cpou barviva, většinou se to tak nějak shoduje s použitou náplní...citronová = žlutá, čokoládová = hnědá. Takže v tvém případě by to mohla být oranžová = pomeranč, červená = jahoda, a smetanová = bílá kočkoláda ;-)
Odpovědět
@estrellita86 Na Valentýna dělám vždy tento dobrý drůbeží řízek ve vinném těstíčku: 2 řízky z krůtích prsíček, 40 g šunky, 40 g plátkového sýra eidam, 100 g meruňkového kompotu, 3 lžíce třešňového kompotu, olej na smažení, sůl těstíčko: 2 vejce, 50 ml mléka, 50 ml bílého vína, 60 g hladké mouky, 1 rovnou lžíci sekané petrželové natě. Řízky omyji, osuším, lehce naklepu, oba kousky mírně osolím, na každý dám plátek šunky, sýra, půlku kompotované meruňky, a jednu vypeckovanou třešeň. Maso přehnu a spojím párátkem. Ušlehám těstíčko, přidám petrželovou nať a podle chuti osolím. Řízky namočím v těstíčku a smažím v rozehřátém oleji.Podávám s rýži nebo bramborem. Pokud chceš, mám i dvě sladké tečky.
Odpovědět
Tak a dost bylo vysedávání, jdu šlápnout na stepper, včera jsem se na to vykašlala, tak ať nevyjdu z formy. :-)
Odpovědět
Holky ani mi neřikejte o sladkym.. včera jsem pomocí zmrzky "slavila" konec zkouškovýho, takže nemůžu nic sladkýho ani vidět! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova A ta modrá? Bude nebíčková? :-D
Odpovědět
@lamorgaine A nebo šmoulová. :-)
Odpovědět
Víte co je vrchol zavislosti? Kdyz makam na stepperu, v ruce mobil a projizdim beremko! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenda26 Děkuji moc za tip! A to sladké taky můžeš napsat, ať se inspirujeme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?