Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka Gratuluji k zasnoubení a vítám tě mezi námi :-)
Odpovědět
@an3tka Ahojky! Tak to je parádní jak jsi rychlá...my se zasnoubili a až po půl roce jsme začali něco zařizovat :-)
Odpovědět
@nwa tak to rozhodně.. taky sem si myslela, že čim míň lidí, tím míň peněz.. a neni to vůbec pravda... spíš naopak :-D páč počet lidí, to je "jen" částka za jídlo a pití.. ale foto, kameru, šaty, prstýnky, místo, atd. člověk zaplatí, ať má 10 nebo 100 lidí.. a částka je taky furt stejná.. @an3tka tak vítej mezi námi a hezké plánování! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky všem :)) na termínu jsme se shodli rychle, dřív jsme nechtěli kvůli tomu, že by bylo málo času a později už to nejde, přítel - vlastně snoubenec :) bud jezdit služebně na slovensko. Místo jsme věděli už hodně dopředu kde to budem chtít, to problém nebyl, naštěstí mají v náš termín volno. Ještě nás čeká oznámení rodině, zatím to ví jen moje svědkyně. A pak vůbec nevím, kde začít, co zařizovat jako první. Čím jste začínaly vy?
Odpovědět
@an3tka Já teda nevím jak holky, ale my nejdřív místo a pak takový blbiny, jako svícny :-D Asi bych ale měla spíš řešit jídlo, a prstýnky, a tak... :-D
Odpovědět
@an3tka začínali jsme místem a fotografem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs fotografa si budu muset ještě prosadit. Na můj návrh, že by se měl zařizovat co nejdřív mi bylo řečeno: "vždyť tolik známejch fotí, to bych neřešil" takže to bude ještě boj :-D
Odpovědět
@an3tka tak to já bych nepřekousla.. já taky sama fotím, a proto bych si nevzala známého.. to bych se leda nad těma fotkama pak vztekala :-D teda pokud by ten známý nebyl profík.. ale nikoho takového neznám :-) fotky jsou jedna z mála věcí, který mi zůstanou, takže na tom šetřit nechci..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs já taky ne, jen o tom budu muset přesvědčit skoro muže. A taky sehnat někoho dobrýho v Libereckým kraji..
Odpovědět
@an3tka doporučuju ukázat práci toho člověka.. teda aspoň tohle zabralo u mýho přítele, když jsem mu říkala, jestli kameru ano nebo ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka Ahoj taky tě vítám. Taky jsme začínali termínem a pak hned fotograf, prostě to nejdůležitější :-D
Odpovědět
Ahoj, také máme svatbu 11.srpna 2012 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@peka11 Ahoj! Vítej! A užívej plánování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky tak já jsem asi za exota...jsme zasnoubení od Vánoc 2009...svatba bude v srpnu 2012 =-) Dřív to zkrááátka nešlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka Na fotografovi bych nešetřila......teda neříkám brát nějakého předraženého...:-D ale prostě profíka určitě.. :-) A myslím, že každá z nás tady ví své o tom, jak těžké je někdy přesvědčit chlapa, že právě TOHLE je to nejdůležitější co na své svatbě musíš prostě mít :-D :-D My jsme začali tím, že jsme kontaktovali agenturu..ale když opomenu tohle..tak nejdřív termín, místo obřadu a hostiny, fotograf..prstýnky... Nakonec místo měníme, takže po dvou měsících kdy jsme si mysleli, že máme vše jasné jsme najednou byli opět na začátku....bez termínu, bez místa...hrůza...teď už se to zase rýsuje a snad už to bude konečná verze :-)
Odpovědět
@an3tka Jojo, to má @estrellita86 sakra pravdu s tím přesvědčováním o fotografovi...já s ním víkend nemluvila a došlo i na slzičky, protože můj nejmilejší byl přesvědčený, že fotky budou od příbuzných a že momentky jsou stejně nejlepší! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( :-( trefí mě, trefí mě, trefí mě!!!!!!!!!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrr....právě jsem se dozvěděla, že máme pravděpodobně problém s ubytováním.........néééééééééé chjo
Odpovědět
@estrellita86 ??? :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@estrellita86 No zajímavé :-| , už máte těch "divností" dost ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - nevěsty, my plánujeme svatbu také na 18.8. Snad nám tenhle termín už nějak vyjde. Napřed jsme chtěli říjen, ale nějak se na nás všichni sesypali, že by to bylo lepší v létě... Tak se snažíme všem vyhovět. Bohužel v tom je to také hodně těžké, nevím jak je to u vás, ale každý má jiné představy. Chceme si to udělat po svém a už teď vím, že se všem nezavděčíme. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli někdo plánujete posvatební párty pro rodinu a přátele, co vše je potřeba připravit, zařídit, na co prostě nezapomenout? Taky vám připadá, že by to chtělo nějakou příručku 1000+1 maličkostí, na které je důležité myslet? Mějte se a budu ráda za nějakou radu :D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova @lamorgaine Holky je to o nervy, ale snad to bude v poho...
Odpovědět
Profilova fotka
@bar.k Vítej :-) My jsme pro jistotu nikomu svou představu neříkali, aby do toho nikdo nekecal :-D Pouze jsme oznámili datum..
Odpovědět
@estrellita86 dej vědět ;-) a držim palce!
Odpovědět
@bar.k Ahojky, my jsme tedy s nikým o naší svatbě nemluvili a myslím že na první pokus všichni pochopili, že si to uděláme, jak my chceme. Je fakt, že se našlo pár odborníků, co nám začali dávat rady, nicméně jsme jim řekli, ať se klidně vypovídají, ale my si to stejně uděláme jak my chceme :-D A všem to docvaklo okamžitě :-) Posvatební plánuji akorát líbánky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Děkuju, seš zlato :-)
Odpovědět
@estrellita86 z toho si nic nedělej.. já jsem zásnubáček dostala před 4 lety :-D a jinak s tim ubytováním, je to vážný, nebo je to něco vyřešitelnýho? Snad vám to dopadne dobře.. tyhle přesuny znám taky :-| @peka11 @bar.k vítejte mezi námi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Hani nakonec to bude tak, že část hostů bude ubytovaná tam, kde bylo původně domluveno a část někde ve vedlejším hotelu, kam se teprve budeme muset jít podívat..snad to bude v pohodě.. :-) Ale stejně mě štvou ty šokingový stavy :-D
Odpovědět
@estrellita86 tak to je ještě docela dobrý, aspoň nemusíte hledat nic jinčího.. Hlavně si to okoukněte no, ať víte "do čeho jdete" :-) Jo, ty šoky jsou dobrý.. Naposledy mi takhle vyšokovala původní restaurace s rozpočtem, který se magicky nafoukl o 40 tis. nahoru... myslela jsem, že mě povezou.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tééééééééda tak to je taky mazec :-D No vzhledem k tomu, že svatba je za víc než půl roku, tak myslím, že ještě pár šoků zažijeme :-D :-D
Odpovědět
@estrellita86 jo holt člověk musí být maximálně šokuvzdorný :-D a já tomu věřim, že se něco objeví ještě.. přeci jen, zařizuju ten den s x lidma.. to by bylo divný, kdyby to všecko klaplo bez zádrhelu (i když tento jeden, popřípadě dva, když budu počítat neslavné začátky plánování, by vcelku stačil..) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?