Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky pridavam se k diskuzi my mame svadbu 4.8.2012 a uz se moc tesim.Mame to zarizene na Terlicku tak doufam,ze to dopadne dobre :-)
Odpovědět
Rádi kamerou zachytíme vzácné okamžiky Vašeho života Více zde: http://www.natocimvideo.cz/
Odpovědět
my máme předběžně datum 25.8. :-) ráda bych se zeptala, jak řešíte svatební oznámení a pozvánky. Ráda bych je poslala už v lednu, protože hosté budou z daleka. Plánujeme malou svatbu, obřad bude dopoledne (na oběd, tedy hostinu budou pozváni pouze nejbližší příbuzní) a pak na večer kamarádi. Máme tedy poslat oznámení jen rodině a kamarádům to sdělit zvlášť (a co vzdálení příbuzní nebo známí, které nezveme) ? Ráda bych, aby kamarádi byli taky na obřadu, ale hostina (na stejném místě jako obřad) bude jen pro rodinu a oni by přišli až večer na raut. Jak to tedy vyřešit s oznámením a pozvánkami? díky moc za tipy
Odpovědět
@millimaus @macangel tak vítejte mezi námi holky! :-) Jinak s tím oznámkem, my jsme to tak nějak nejbližší rodině už oznámili, kdy a kde bude svatba, takže to vědí, kamarádům to budeme oznamovat až někdy příští rok. Oznámka budeme posílat tak v červnu, ale to už bude jen taková třešnička na dort :-D a bude tam i odkaz na další informace. Jinak my nikoho až tak z daleka nemáme, ale říkali jsme si, že takhle to bude nejlepší, páč jsou to prázdniny, tak aby to lidi věděli s předstihem a nenaplánovali si třebas dovču. Takže rodina to ví, a kamarádi, kteří taktéž přijdou až na raut - oběd je jen pro nejbližší, tak část už to ví, část bude teprva obeznámena - ale taky asi dřív, než v tom červnu, to už se nám zdá pozdě.. :-) Jinak ještě např. v zahraničí se posílá tzv. "save the date", což by se vám možná v tomhle případě šiklo ;-)
Odpovědět
Ahojda, také se přidávám k tomuto tématu srpnových :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk všem, my máme termín 25.8.2012, takže se přidávám do skupiny srpnových :-) Jinak máme mít cca 100 hostů, tak jsem zvědavá, jak to vše zorganizuji :-D Bude to horor. Máte někdo představu kolit může stát taková svatba pro 100 lidí :-(
Odpovědět
vítám nově příchozí! :-) @e_tina a už máte nějaké konkrétní datum? :-) @jenney ono záleží jakou svatbu chystáš ;-) ale zkus si udělat předběžnej rozpočet... jukni se na net, kolik co stojí, tak aby to bylo podle tvých představ a hned budeš mít aspoň trošku jasno. Mně to hrozně pomohlo, aspoň jsem věděla, kde mám začít škrtat :-D my budeme mít na večerním rautu asi tak max. 65 lidí, a už to je docela pálka..
Odpovědět
Ahoj holky, rozhodli jsme pro termín 4.8. na zámku ve Vizovicích. Zatím jsme si vybrali jen fotografa a asi mám vyhlédlé šaty :-) jinak na nic nespěchám, času dost...
Odpovědět
@hannnahs datm už máme zamluvený a to na 18.8.2012 ve 13.hodin (jistě tu s tímto datem nebudu jediná ;-))
Odpovědět
@e_tina to určitě nebudeš, je nás tu většina, včetně mně ;-) a dokonce je tu už samostatná diskuze na 18.8.
Odpovědět
@hannnahs původně jsem chtěla 20. července (to máme výročí), ale vzhledem k tomu, že je to pátek a ten jsme nechtěli, tak jsme vymysleli toho 18.8., navíc mám pár dní na to kulaté narozeniny, tak jsem si řekla, že to oslavím dohromady :-) tak diskuze přímo na 18.8. jsem si nikde nevšimla...
Odpovědět
@e_tina jj, já takhle budu slavit svátek a svatbu :-D my jsme původně chtěli 17.8., ale je to to samý, co říkáš, taky jsme nakonec rozhodli, že pátek ne.
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs tak to budeme slavit dvě :-) Mně by ani tak pátek nevadil jako to, že by spousta známých nemohla přijít a to by mě docela mrzelo. Tak to snad takto bude ideální :-)
Odpovědět
@e_tina přesně, je to o tom, že ne všichni by mohli dostat volno. Navíc k nám někteří známí musí přijet už o den dřív, budou u nás spát, takže je lepší, když přijedou v pátek večer než ve čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dnes byli namatrice...máme potvrzeno 18.8. 2012 v 11hod. Šaty jsem si vybrala mezi svátkama, cukroví už máme taky domluvené...Mamka měla výborné na Vánoce od jedné paní, tak jsme se jí hned "vnutili" :-D Místo vybrané, jen ho potvrdit, fotografku taky domluvit na pevno, předběžně už jsme domluvené. Tak se zdá, že to jde v pohodě. Vítám nové nevěsty ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak se také přidávám. Dneska jsem byla na matrice a máme datum 31.8.2012 v 10hodin. Šaty vybírám tady na bazárku a mám v záloze ještě jedny od kamarádky. Jinak mám oznámení dělám si ho sama. Co se týče hostiny tak bude jen grilování s nejužší rodinou cca 20 lidí. Prsteny už máme koupene, dali jsme si je k ježíšku.
Odpovědět
Ahojky,my mame 17.8.2012 na svatbu:)
Odpovědět
Holky a kde se bude vdávat. Já jsem z Prahy a budeme se brát na Libenském zámečku
Odpovědět
@mvkoty My se budeme brát v Pardubicích na radnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Nevím ani kolik cukroví pro tolik lidí mám objednat, takže si nejsem schopna vypočítat, kolik dám jen za tohle. A za jídlo a večerní raut to samé. Je to mazec. Jediné co už vím, jsou šaty, teda přibližně, vybráno ještě ale nemám. Fotografa už mám vybráného a datum už taky. Ani nevím, jestli si budu muset koutit věci na výzdobu sama nebo to bude součástí sálu, který si chceme objednat. Je toho tolik, že si to nedovedu představit. Ale říkala jsem si, že když 100 lidí, tak určitě 100.000,- Kč. Říká se to prý, že na hlavu 1.000,- Kč. Tak nevím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte někdo o pěkném prostoru blízko Hranic na Moravě, kde se dá udělat oběd třeba v hospodě a pak venkovní párty s opékáním prasete a večerním rautem? Moc díky za typy.
Odpovědět
Profilova fotka
@jenney No, to se sice říká, ale pak když započítáš ještě prsteny, šaty, oblek, kapelu nebo DJ, fotografa, kytky, cukroví, tak to naskáče...ale neboj...já měla na začátku taky zmatek a strach a nakonec to všechno docela jde...záleží, jakou budete mít hostinu...zda klasickou s obědem, nebo jen raut, grilování...zda budete mít oběd jen s rodinou nebo se všemi...my se třeba budeme brát až ve 14hod, tím pádem odpadne oběd (dáme jen tradiční polévku) a pak hned rautík a grilování na večer...lidi se stihnou najíst doma a hlavně se nebude celou svatbu jen konzumovat :)) ...co se týče výzdoby, zeptej se pak na tom místě, kde to plánujete, některé restaurace Ti výzdobu dle barvy udělají a mají to v ceně hostiny, tak bys nemusela utratit další peníze za dekorace...myslím, že až se tu trochu rozkoukáš, přijde na Tebe větší klid :) tak přeji prima plánování :)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus ahoj holky.. tak se také přidávám svatba bude 4.8 už teda čekám jen na potvrzení termínu, ale mělo by to být ok.. a ted začínám zažizovat.. tak jsem zvědavá jak to budu stíhat
Odpovědět
@jenney Jj, říká se to, ale vem si, že se ti pak něco vrátí....
Odpovědět
Profilova fotka
já se budu svažit svatbu udělat ve volném stylu.. chceme určitě raut.. já jsem proti obědu.. jen polévku.. a dalá raut, klobásy, prasátko.. obřad máme na hradě, ale jako místní 50% sleva.. hostinu a pary chci udělat u muže rodičů mají barák velké pozemky.. takže tam u bazénu.. tatínek je starosta, takže stany budou od něj co mají do vesnice. Co chci je živá kapela a krásné šaty, muže teta mají výrobnu lahůdek, takže spousta občerstvení bude hlavně od nich.. takže ani nevím jestli za to budou chtít peníze. Dort si budu péct sama, jelikož dělám marcipánové dorty a nebudu za to nikomu platit:-) takže budem nakupovat hlavně pití.. klobásky máme domácí jelikož přítele rodiče mají statek a tak samo bude zadarmo i prasátko:-) ale i tak to člověka vyjde dost, když si pak všechno spočítá... oznámení si chci udělat sama.. ne kvůli penězům, ale spíš si ho sama udělat chci. Chci mít svatbu určitě pěknou, ale nechci za ní utratit 100 tisíc.. a chci, aby se lidi bavili...jak to máte vy
Odpovědět
Profilova fotka
no a samo foták, kadeřnice, kosmetička....
Odpovědět
@jenney přesně jak píše janina_sun, tisícovka se počítá většinou "jen" na stravu a pití... další věci musíš ještě připočítat.. pokud nebudete mít celou svatbu stylem "udělám si sám, popřípadě známí", tak si myslim, že se pod 100 tis. nedostanete... Ale můžu se plést. Já to beru z pohledu pražáka, kde je tuna věcí daleko dražších, takže tady je tolik faktorů, že to fakt nejde vůbec odhadnout ;-) Jinak s těma cenama a kolik čeho pro koho - projdi si tu fórum, je tu dost rad, kolik jídla např. na raut a podobně, takže tady určitě aspoň přibližnej odhad najdeš ;-) @mvkoty koukám, že taky konečně někdo z Prahy :-) já jsem z Prahy - východ, takže kousek, jinak svatba bude na Berchtoldu.
Odpovědět
Tedy holky to jsou cifry: Ja kdyz jsem to spocitala tak mi svatba se vsim vyjde max 10 tisic:
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se k vám. Nás to čeká 25.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mvkoty Tak to ti moc gratuluji. Taková cena mi výjde, když spočítám jen věci na mě :-N jako šaty, boty, bižu, kadeřník, kosmetika, prádlo, nehty x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?