Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Není tu náhodou někdo kdo plánuje svatbu na zámku v Lysicích, nebo jim tam už měl. Díky. :-)
Odpovědět
Ahoj 11.8.2012.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 31.8 ve 12:00 na Libenském zámku :-)
Odpovědět
tééda, tady se to ale rozrůstá :-) vítám všechny nově příchozí a hlavně přeju hezké plánování! :-)
Odpovědět
Ahojky, přidávám se k srpnovým... Upsss...a začínám panikařit...koukám že jsem těžce ve skluzu, termín jsme si vybrali 24.8.2012 a nemáme zařízené ale vůůůbec nic :-) Příští týden se chceme dojet podívat na "místo činu" a zamluvit penzion. No a s tím ostatním abych začala hýbat, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky ještě skoro nic :-) sháním ted nějakou hospůdku na praze 8 ale nic moc drahého jen asi pro 25 lidí.. Ale pomalu se začínám děsit rozpočtu :-)
Odpovědět
No to by mě taky zajímalo...jak jste na tom s penězi? My jsme dnes tak zhruba počítali a to číslo mě dost vyděsilo! Ale je fakt, že to chceme spáchat v penzionu a v podstatě celý bude na páteční odpoledne, noc a sobotní dopoledne náš...
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaminka Toi Toi jsou docela drahé,ale našla jsem jednu firmu (můžu to vyhledat v emailu) a ty chtějí za víkend 2800 i s dopravou. budku i s mytím rukou,mýdlem a toaletním papírem.to je nejlevnější varianta,co jsem našla
Odpovědět
Já se tedy také přidávám k srpnovým nevěstám :-) a musím Vám tedy říct, že jsem celkem zoufalá. Nemůžu sehnat nic, kde by se nám líbil obřad a hostina, nebo seženu a je to velmi přes náš rozpočet. :-( Jediné co mám a z čeho mám opravdu radost, jsou šatičky odsud z bazaru. Stály 3 tisíce a nechám si je přešít a upravit a budou perfektní :-) Mají pět vrstev, od spodničky přes satén a na něm krajku. Myslím, že bych za lepší cenu takové nikde nesehnala. Byla to náhoda, visely v bazaru jen pár dní. Takže k otázce Pupíčkové :-) děs, hrůza, ty peníze :-|
Odpovědět
to belmatrimonio: a odkud seš? K šatům blahopřeji...určitě doubrá koupě :-)
Odpovědět
Ahojky přidávám se máme termín 4.8 :)
Odpovědět
Náš předběžný termín je 4.8.2012, snad to vyjde, to datum se mi líbí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.madora.cz/files/1124.htm Holky co si myslíte o těch šatech? Pro mě láska na první pohled, ale máti mě odrazuje, že prý rozšiřují. Mám velikost 42 a širší tedy fakt být nechci :-(
Odpovědět
Ahojik, přidávám se, máme termín 18.8. v Plasích v klášteře ;o) a krom termínu, zamluvené kapely a bloknuté hospudky na hostinu nemam taky jinak nic.....
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova je pravda, že na těch fotkách to dělá širší ramena...já osobně jsem si jedny šaty takto za krk zkoušela a taky mi přišlo, že mi dělaly ramena větší...ale chce to zkusit...
Odpovědět
@janina_sun no tak to jsi mě nepotěšila, ono jet zkoušet šaty 300km a pak zjistit že rozšiřují :-/ Takže asi jdu hledat dál... díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova tak zkus tento střih vyzkoušet klidně někde blíž u vás...určitě v každém salonu mají šaty za krk, tak jen pro představu...uvidíš, třeba Ti ten střih zrovna sedne....
Odpovědět
nebo si uděláme víkendový výlet do vinných sklípků a při té příležitosti si šaty zkusím přímo na té Moravě :-D
Odpovědět
Tak u nás dnes definitivně potvrzené 31.8 všechny formality co se týče matriky hotové takže se pomalu můžeme těšit :-) Ale šaty budou v pátek tedy zkoušky.....hostina bude grilování to se bude řešit v květnu, hudna vlastní, dort se domluví také v květnu. Kytky už jsou v řešení jen vybrat jaké....fotografka domluvená a jen sehnat ženichovi oblek a boty pro oba a ještě dětičky obléknout a je to vše. Zítra jdu domluvit kadeřnici a můžu si do jara oddechnout :-D
Odpovědět
Jů to je nás tu s termínem 4. 8. :-) To aimynka: z Prahy :-) To pupickova: šaty jsou krásné, ale myslím, že vršek opravdu moc postavě nelichotí. Lodičkový výstřih myslím obecně moc nezúží ramena. Co něco takového? http://vi.sualize.us/view/d0070333790... Myslím střih s jedním ramínkem?
Odpovědět
Chtěla jsem napsat do véčka výstřih :-)
Odpovědět
@mvkoty Téééda, a co budete dělat těch zbylých skoro 8 měsíců, když už všechno máte vyřízené? :-)) @belmatrimonio ještě mám v záloze tyhle: http://www.lightinthebox.com/A-line-O... což by odpovídalo tomu co jsi napsala, ale trochu mě trápí moje prsa :-( Nejsem si vůbec jistá, jak je k těm šatům přišpendlit, podprsenka bez ramínek mě určitě neudrží :-/
Odpovědět
@pupickova kvalitní podprsenka udrží všecko ;-) já mám prsa velikosti 70G (britské číslování, takže české nějakejch 70I). Mám suprově sedící podprsenku, dokonce tady z českého e-shopu, což je co říct na naše poměry a drží fest :-) Je skvěle dělaná, s gumovým podšitím, takže neklouže, pořádně vyztužené košíčky, aby se nikde nic nekrčilo a je to perfektní. Takže to chce opravdu pevný obvod a máš po starostech ;-)
Odpovědět
@hannnahs No jo...pevný obvod...a pak mám na zádech "druhý prsa" :-D Jak se to po obvodu zařízne, tak to vypadá děsně...no stejně nákupu nového prádla neuteču, tak třeba na něco narazím. Díky :-)
Odpovědět
@pupickova jo to znám taky :-D já mám max. tu výhodu, že v korzetových šatech se to zakreje :-D tak uvidíš no.. třeba budeš mít štěstí a něco objevíš.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Ty jsou kouzelné !! :) a nemají třeba všitou podprsenku? určitě by Ti to případně nějaká šikovná švadlenka upravila, aby to bylo super :)
Odpovědět
@pupickova no nemáme vše zařízené jen naplánované, jediné co je zařízené je termín, fotografka, kadeřnice dneska pevně dohodnutá a šaty zatím zkouším ikdyž už favority mám. Zbytek se bude řešit na jaře a začátkem léta. Takže jsem v pohodě, hele a když se něco po.ere tak si koupím v květinářství obyč kytku, vezmu nějaké obyč šaty namaluju se učešu se sama a jdu. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs no je fakt, jak říká @janina_sun že by se možná dalo domluvit se švadlenou, aby tam tu podprdu nějak všila...a bylo by po starostech :-) Takže asi začnu rovnou shánět nějakou šikovnou, a hlavně ochotnou :-) @mvkoty začínám být hysterická jak tě tak čtu :-D Ale je fakt, že si taky umím představit, že se všechno po*** a já se vdám tak jak píšeš, v tom co mi visí ve skříni s vlastním účesem i líčením :-)
Odpovědět
@pupickova proč hysterická? Vždyť je času habaděj a proč pořizovat všechny ty zbytečnosti okolo. Hele pro mě je důležité, že budeme společně s dětma a rodinou v ten náš den a to co budu mít na soběš já nebo on a co se bude jíst nebo co bude na autě to je fakt to poslední. Kdybych mohla tak jdu v džínách a v tričku
Odpovědět
@pupickova jj, to by bylo úplně ideální ;-) myslím, že takovou úpravu by ti mohli udělat i v saloně, pokud si šaty budeš šaty půjčovat. A i pokud budeš mít šité, tak by to neměl být pro švadlenu problém, to by ti měla udělat každá.. otázkou je ta šikovnost no :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?