Menu Forum

Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

4. srp 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
joudie
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
  • Svatba byla 3. července 2010
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 1 album. Region Jihlava.
    V Telči, Region Jihlava
 Martinka: No tak to snad ne. emoticon S tím sezením máš opravdu pravdu. V zahradě si tam necháme dát lavičku, aby si babičky mohly sednout, ale v tom zámku opravdu neni kam. To je fakt hloupé. Něco by tam mít měli. emoticon Já tady pořád po něčem koukám, místo abych se učila. Ach jo... emoticon
21. led 2010 v 16:33  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 6829 příspěvků. Má 58 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 6829 příspěvků. Má 58 přátel. Region Praha.
 Joudie: jj, pevně věřím v hezké počasí, jinak... emoticon emoticon
21. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Nestrašte!!V květnu snad tolik neprší, to by nám to mohlo vyjít emoticon emoticon V pondělí se jdu (snad) naposled podívat na šaty, a pak hned začnu zařizovat ostatní
21. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piratka
Registrovala se 27. října 2008 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
piratka
Registrovala se 27. října 2008 na beremese.cz. Přidala 33 příspěvků.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Region Jihlava
 Tak jsem rychle prolítla diskuzi, koukám, že se to začíná rozjíždět emoticon
Joudie: Díky moc. Jak píšeš, ono to zatím nespěchá, ale já už začínám být kapánek nervózní. Pochopila jsem, že vy budete mít v Konviktu hostinu a zbytek na zahradě. My tam budeme mít celý obřad, hostinu a večerní zábavu. Jen mám trochu obavy, protože jsem tam sice spala v létě, ale restaurace byla zavřená, tudíž netuším, jak tam vaří. Což je pro svatební hostinu docela podstatné emoticon Nezkoušela jsi u nich menu? A odkud si budeš brát dort?
21. led 2010 ve 21:50  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 Monniky: držím palce na výběr šatiček... emoticon
Piratka: My budeme mít dort nejspíš z Dalešické cukrárny, doporučila mi to jedna nevěsta odsud, která se vdávala loni v Telči...
22. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 Piratka: Obřad budeme mít v zámecké zahradě. A na Konviktu hostinu a večerní zábavu. Všechno bude tam. Jídlo jsem tam jedla. Vaří dobře a kuchař je prý velice ochotný a na všem se ochotný domluvit. Říkala mi to kamarádka, která tam měla svatbu loni. Ono teda záleží na tom, co člověk očekává, ale vzhledem k tomu, že jsem všežravec, tak mi tam fakt chutnalo. No a dort si asi budeme brát od paní cukrářky z Police. No já se toho deště trošku bojím, protože ten začátek července je vždy takový pochybný. Pod mrakem být může, ale ať neprší. emoticon
22. led 2010 ve 13:05  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Hurá hurá emoticon emoticon Už mám objednaná šaticky,tak to už se můžu vdávat,víc nepotřebuju emoticon emoticon
27. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 No tak to je super. Já se chystám na výběr šatičků za 14 dní. Tak doufám, že budu úspěšná. emoticon
28. led 2010 v 08:15  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 Monniky: jééé, tak to je paráda!!! emoticon a fotečka v albíčku nebude??? emoticon
30. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Já fotecku nemam, ale udelam ji az pujduv dubnu na zkousku emoticon
joudie: hlavne si vem cas na premysleni. Ja sla s kamaradkou a nad kazdyma satama kricela: Oo,ty si musis vzit, to sou ony" Fakt hruza emoticon Jednou dokonce poskakovala emoticon
1. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markyzka5 (41 r.)
Registrovala se 7. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album. Region Jihlava.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
markyzka5 (41 r.)
Registrovala se 7. září 2009 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky a 1 album. Region Jihlava.
    Region Jihlava
 Je tu nějaká nevěstinka z Jihlavy?....nebo někdo kdo má zkušenosti s restaurací Venuše?
1. únor 2010 ve 14:56  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
Registrovala se 30. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 4. června 2010
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
 Ahoj, já jsem z Jihlavy emoticon Ve Venuši měla před 14 dny hostinu kámoška a před 5 roky oslavu táta, je to tam celkem fajn, ale aby to tam bylo pohodlný ,je to tak max pro 60 lidí emoticon ta známá měla pozvanejch 120 a nemyslím, že nás tam bylo víc jak 80 a nebylo si kde sednout emoticon
1. únor 2010 v 15:39  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markyzka5 (41 r.)
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
markyzka5 (41 r.)
    Region Jihlava
 ahoj... emoticon Nás bude 30..tak to bude akorát....a co jídlo..chutnalo???...Majitel mi přišel celkem fajn...uvidíme jak to dopadne...Nejdříve jsme plánovali Tři věžičky..ale to bychom se asi nedoplatili emoticon
1. únor 2010 v 15:43  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
 Jidlo tam mají dobré a obsluha je taky fajn. Jenom s mi tam před těma 5 rokama moc nezdálo, že se tam prolínala naše oslava s nějakou jinou, ale tak my jsme to měli až odpo a vy tu hostinu budete mít už od poledne emoticon A budete tam mít kapelu a nebo jejich dj? O Třech věžičkách jsem taky uvažovala, ale bylo by to moc z ruky a navíc podle našich posledních propočtů nás bude asi 95 emoticon
1. únor 2010 v 15:55  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markyzka5 (41 r.)
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
markyzka5 (41 r.)
    Region Jihlava
 Budeme mít toho jejich DJ..tak jsem zvědavá....nemám ráda kapelu..pořád dělají přestávky...
Je to moje druhá svatba...tak zveme jen ty nejbližší...A organizovat svatbu pro tolik lidí jako ty..to bych se asi zbláznila...Ještě tě poprosím o radu..potřebuji nějaké hezké ubytování...a nějakej dobrej kadeřnický salon kde i líčí..Já jsem z Brna..ale mů jnastávající je z Jihlavy..tak děláme svatbu tam..ale pro mě je to docela složité..když tam nic neznám.. emoticon
1. únor 2010 v 16:00  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
 Tyjo, o tom ubytování musím trochu popřemýšlet...ale kadeřnici ti můžu stopro doporučit, na náměstí nad Kosteleckýma uzeninama je salon, myslím, že se jmenuje Image a má tam křeslo moje kamoška, já k ní chodím už hafo let (celá naše famílie taky) a je fakt super emoticon A to neříkám, jen proto, že je to známá emoticon mají tam aji kosmetičku, kterou jsem teda ještě neprubla, ale prý se s ní dá dobře domluvit emoticon Jinak dobrý jsou aji v salonu Helena-je to teda vyšší cenová, ale taky to stojí za to. Ta kamoška se jmenuje Peťa Mahrová a v tý Heleně taky dělala, než se osamostatnila. Jestli chceš, můžu ti na ní poslat číslo a přes ní se dá domluvit i ta kosmetička emoticon
Když už máš druhou svatbu, tak to už víš co a jak.Já v tom zatím zlehka plavu, zatím nemám ještě ani šaty emoticon
1. únor 2010 v 17:19  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 Ahojky, prosím prosím... My budeme mít svatbu v Telči, nevíte o nějaké dobré cukrárně v blízkosti, kde dobře pečou dorty??? emoticon Já vím jen o Dalešickém cukrářství, ale to je přeci jen dálka...
2. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
 Ahoj, já vím akorát o Cukrárně u brány v Jihlavě, ale to asi taky není zrovna nejblíž emoticon Ale pečou opravdu moc dobře emoticon
2. únor 2010 v 16:05  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 Ahojky, o té Cukrárně u brány v Jihlavě jsem také slyšela, že je dost dobrá. Ale nám také nebudou péct v Telči, ale v Polici. Jinak tady cukrárny jsou, ale o kvalitě dortů (estetice) fakt nevím. Nikdy jsem snad svatební dort odtud neviděla. emoticon
3. únor 2010 v 11:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 Joudie: koukám na mapy, že Police také není nic extra blízkého... nemájí webové stránky??? Já se strašně bojím toho převážení emoticon
3. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 Martinka: Bohužel stránky nemám. Získala jsem kontakt přes známou a sama nevím, co to bude. Ještě nemáme nic vybraného. Zvolili jsme tuto cukrárnu, protože tam jsou schopni udělat celé výsležky, že to dají i do krabiček a tady nikde jinde blíž jsem nezjistila, kdo by to dělal. emoticon
3. únor 2010 ve 21:05  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 Joudie: aha, tak to jo... my budeme objednávat koláčky tady v Pha a jinak budeme péct sami, takže výslužky budeme dělat také sami... a vy se berete v Telči?
4. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 Martinka: Ahojky, jj bereme se v Telči, jsme oba z Telče, takže pro nás to byla jasná volba. No já jsem to právě zavrhla, abychom to pekli doma. Já to neumím a chtít to po maminkách jsem nechtěla. Bude to sice stát dost peněz, ale aby na tom nechaly mamky ruce, tak to fakt nechci. Chci je tam pozvat, aby si to užily. emoticon
4. únor 2010 v 10:58  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 jj, jasný... my pečeme s mamkou normálně na Vánoce cukroví, takže si to střihneme jestě v květnu, ale jen tak 4 druhy... emoticon
Přítel je taky z Telče... emoticon se možná znáte...
4. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Holky, mám jednu kamarádku ze střední a nevím, jestli jí mám pozvat nebo ne. Vždycky jsem jí psala na Vánoce a tak a ona se nikdy skoro nikdy neozyvala.Ráda bych jí viděla,ale na druhou stranu mám strach,že určitě přijde v růžovejch minišatečkách s velkým výstřihem emoticon
4. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
 Monniky: tak to bych vůbec neřešila a na svatbu ji nezvala... Můžete se vidět kdykoliv jindy, ale pokud na Tebe takhle kašlala, nijak bych to neřešila...
4. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 Monniky: přikláním se k názoru Martinky, taky bych to neřešila. Nevím, jestli budeš dělat nějaké zpívání (rozlučku), tak to bych jí popřípadě pozvala tam, ale na svatbu vůbec. Tam bych si zvala (zvu) lidi pro mě důležité. emoticon A jak říká Martinka, když bude chtít, můžete se vidět kdykoliv jindy.
4. únor 2010 v 17:50  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
joudie
    V Telči, Region Jihlava
 Holky a co šaty? Chci se zeptat. Nemáte nějaké zkušenosti s Jihlavou? Chystám se vyrazit příští týden (konečně, pač už mám po státnici) na výběr šatů. A právě do Jihlavy. Kam zajít. A zamlouvaly jste si termín dopředu nebo jste vyrazily jen tak?
4. únor 2010 v 17:51  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
keramiberka
    Region Jihlava
 Joudie: Ve všech salonech v Ji. je prý lepší se objednat. Já se tam taky chystám v pondělí emoticon
4. únor 2010 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
fotoportrét
fotoportrét
monniky
4
 Děkuju za rada emoticon Asi jí pozvu na rozlučku se svobodou a moje svědomí bude mít klid emoticon
Joudie: určitě se objednej, bude se ti mít kdo pořádně věnovat, jinak se ti může stát,že tam bude jiná nevěsta a ty budes muset čekat. Jinak jsem prohledala beremko a našla jsem fotky u jedný nevěsty jak to vypadá na telči vevnitř, není se čeho bát,zas tak malý to není
4. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš