Svatba na Vysočině. Která se tu taky vdáváte?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěstinky, tak která pak se bude taky vdávat na Vysočině? Pokecáme o tom? ;-)
Odpovědět
Martinka: No tak to snad ne. :-( S tím sezením máš opravdu pravdu. V zahradě si tam necháme dát lavičku, aby si babičky mohly sednout, ale v tom zámku opravdu neni kam. To je fakt hloupé. Něco by tam mít měli. :-S Já tady pořád po něčem koukám, místo abych se učila. Ach jo... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Joudie: jj, pevně věřím v hezké počasí, jinak... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nestrašte!!V květnu snad tolik neprší, to by nám to mohlo vyjít :-) :-) V pondělí se jdu (snad) naposled podívat na šaty, a pak hned začnu zařizovat ostatní
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem rychle prolítla diskuzi, koukám, že se to začíná rozjíždět :-) Joudie: Díky moc. Jak píšeš, ono to zatím nespěchá, ale já už začínám být kapánek nervózní. Pochopila jsem, že vy budete mít v Konviktu hostinu a zbytek na zahradě. My tam budeme mít celý obřad, hostinu a večerní zábavu. Jen mám trochu obavy, protože jsem tam sice spala v létě, ale restaurace byla zavřená, tudíž netuším, jak tam vaří. Což je pro svatební hostinu docela podstatné :-D Nezkoušela jsi u nich menu? A odkud si budeš brát dort?
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: držím palce na výběr šatiček... ;-) Piratka: My budeme mít dort nejspíš z Dalešické cukrárny, doporučila mi to jedna nevěsta odsud, která se vdávala loni v Telči...
Odpovědět
Piratka: Obřad budeme mít v zámecké zahradě. A na Konviktu hostinu a večerní zábavu. Všechno bude tam. Jídlo jsem tam jedla. Vaří dobře a kuchař je prý velice ochotný a na všem se ochotný domluvit. Říkala mi to kamarádka, která tam měla svatbu loni. Ono teda záleží na tom, co člověk očekává, ale vzhledem k tomu, že jsem všežravec, tak mi tam fakt chutnalo. No a dort si asi budeme brát od paní cukrářky z Police. No já se toho deště trošku bojím, protože ten začátek července je vždy takový pochybný. Pod mrakem být může, ale ať neprší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá hurá :-) :-) Už mám objednaná šaticky,tak to už se můžu vdávat,víc nepotřebuju :-D :-D
Odpovědět
No tak to je super. Já se chystám na výběr šatičků za 14 dní. Tak doufám, že budu úspěšná. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: jééé, tak to je paráda!!! ;-) a fotečka v albíčku nebude??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já fotecku nemam, ale udelam ji az pujduv dubnu na zkousku :-) joudie: hlavne si vem cas na premysleni. Ja sla s kamaradkou a nad kazdyma satama kricela: Oo,ty si musis vzit, to sou ony" Fakt hruza ;-) Jednou dokonce poskakovala 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu nějaká nevěstinka z Jihlavy?....nebo někdo kdo má zkušenosti s restaurací Venuše?
Odpovědět
Ahoj, já jsem z Jihlavy :-) Ve Venuši měla před 14 dny hostinu kámoška a před 5 roky oslavu táta, je to tam celkem fajn, ale aby to tam bylo pohodlný ,je to tak max pro 60 lidí :-( ta známá měla pozvanejch 120 a nemyslím, že nás tam bylo víc jak 80 a nebylo si kde sednout ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj... :-) Nás bude 30..tak to bude akorát....a co jídlo..chutnalo???...Majitel mi přišel celkem fajn...uvidíme jak to dopadne...Nejdříve jsme plánovali Tři věžičky..ale to bychom se asi nedoplatili :-|
Odpovědět
Jidlo tam mají dobré a obsluha je taky fajn. Jenom s mi tam před těma 5 rokama moc nezdálo, že se tam prolínala naše oslava s nějakou jinou, ale tak my jsme to měli až odpo a vy tu hostinu budete mít už od poledne :-) A budete tam mít kapelu a nebo jejich dj? O Třech věžičkách jsem taky uvažovala, ale bylo by to moc z ruky a navíc podle našich posledních propočtů nás bude asi 95 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mít toho jejich DJ..tak jsem zvědavá....nemám ráda kapelu..pořád dělají přestávky... Je to moje druhá svatba...tak zveme jen ty nejbližší...A organizovat svatbu pro tolik lidí jako ty..to bych se asi zbláznila...Ještě tě poprosím o radu..potřebuji nějaké hezké ubytování...a nějakej dobrej kadeřnický salon kde i líčí..Já jsem z Brna..ale mů jnastávající je z Jihlavy..tak děláme svatbu tam..ale pro mě je to docela složité..když tam nic neznám.. :-|
Odpovědět
Tyjo, o tom ubytování musím trochu popřemýšlet...ale kadeřnici ti můžu stopro doporučit, na náměstí nad Kosteleckýma uzeninama je salon, myslím, že se jmenuje Image a má tam křeslo moje kamoška, já k ní chodím už hafo let (celá naše famílie taky) a je fakt super :-) A to neříkám, jen proto, že je to známá :-) mají tam aji kosmetičku, kterou jsem teda ještě neprubla, ale prý se s ní dá dobře domluvit :-) Jinak dobrý jsou aji v salonu Helena-je to teda vyšší cenová, ale taky to stojí za to. Ta kamoška se jmenuje Peťa Mahrová a v tý Heleně taky dělala, než se osamostatnila. Jestli chceš, můžu ti na ní poslat číslo a přes ní se dá domluvit i ta kosmetička :-) Když už máš druhou svatbu, tak to už víš co a jak.Já v tom zatím zlehka plavu, zatím nemám ještě ani šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, prosím prosím... My budeme mít svatbu v Telči, nevíte o nějaké dobré cukrárně v blízkosti, kde dobře pečou dorty??? ;-) Já vím jen o Dalešickém cukrářství, ale to je přeci jen dálka...
Odpovědět
Ahoj, já vím akorát o Cukrárně u brány v Jihlavě, ale to asi taky není zrovna nejblíž :-| Ale pečou opravdu moc dobře :-)
Odpovědět
Ahojky, o té Cukrárně u brány v Jihlavě jsem také slyšela, že je dost dobrá. Ale nám také nebudou péct v Telči, ale v Polici. Jinak tady cukrárny jsou, ale o kvalitě dortů (estetice) fakt nevím. Nikdy jsem snad svatební dort odtud neviděla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joudie: koukám na mapy, že Police také není nic extra blízkého... nemájí webové stránky??? Já se strašně bojím toho převážení :-|
Odpovědět
Martinka: Bohužel stránky nemám. Získala jsem kontakt přes známou a sama nevím, co to bude. Ještě nemáme nic vybraného. Zvolili jsme tuto cukrárnu, protože tam jsou schopni udělat celé výsležky, že to dají i do krabiček a tady nikde jinde blíž jsem nezjistila, kdo by to dělal. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joudie: aha, tak to jo... my budeme objednávat koláčky tady v Pha a jinak budeme péct sami, takže výslužky budeme dělat také sami... a vy se berete v Telči?
Odpovědět
Martinka: Ahojky, jj bereme se v Telči, jsme oba z Telče, takže pro nás to byla jasná volba. No já jsem to právě zavrhla, abychom to pekli doma. Já to neumím a chtít to po maminkách jsem nechtěla. Bude to sice stát dost peněz, ale aby na tom nechaly mamky ruce, tak to fakt nechci. Chci je tam pozvat, aby si to užily. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jasný... my pečeme s mamkou normálně na Vánoce cukroví, takže si to střihneme jestě v květnu, ale jen tak 4 druhy... ;-) Přítel je taky z Telče... ;-) se možná znáte...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám jednu kamarádku ze střední a nevím, jestli jí mám pozvat nebo ne. Vždycky jsem jí psala na Vánoce a tak a ona se nikdy skoro nikdy neozyvala.Ráda bych jí viděla,ale na druhou stranu mám strach,že určitě přijde v růžovejch minišatečkách s velkým výstřihem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Monniky: tak to bych vůbec neřešila a na svatbu ji nezvala... Můžete se vidět kdykoliv jindy, ale pokud na Tebe takhle kašlala, nijak bych to neřešila...
Odpovědět
Monniky: přikláním se k názoru Martinky, taky bych to neřešila. Nevím, jestli budeš dělat nějaké zpívání (rozlučku), tak to bych jí popřípadě pozvala tam, ale na svatbu vůbec. Tam bych si zvala (zvu) lidi pro mě důležité. :-) A jak říká Martinka, když bude chtít, můžete se vidět kdykoliv jindy.
Odpovědět
Holky a co šaty? Chci se zeptat. Nemáte nějaké zkušenosti s Jihlavou? Chystám se vyrazit příští týden (konečně, pač už mám po státnici) na výběr šatů. A právě do Jihlavy. Kam zajít. A zamlouvaly jste si termín dopředu nebo jste vyrazily jen tak?
Odpovědět
Joudie: Ve všech salonech v Ji. je prý lepší se objednat. Já se tam taky chystám v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za rada :-) Asi jí pozvu na rozlučku se svobodou a moje svědomí bude mít klid :-) Joudie: určitě se objednej, bude se ti mít kdo pořádně věnovat, jinak se ti může stát,že tam bude jiná nevěsta a ty budes muset čekat. Jinak jsem prohledala beremko a našla jsem fotky u jedný nevěsty jak to vypadá na telči vevnitř, není se čeho bát,zas tak malý to není
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?