Svatba na Hluboké v roce 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
ahojky je tu někdo kdo se chce vdávat v roce 2011 na Hluboké?
Odpovědět
Profilova fotka
@renfri moc hezký ty stránky :-)) @twigik penízky :-) ale hlavně aby všichni dorazili...
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik My si přejeme jen nějaký příspěvek na svatební cestu, pokud by nám už někdo vyloženě prahnul něco dát :) Všechno ostatní si koupíme sami :) Děkuji za chválu :) Taky z toho mám radost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@sajusinka kamarádka ho měla taky ten třířadý a fotky krásný, bude nás fotit fotografka co fotila i jí víš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik my finanční dary, protože všechno máme :) a dolce gusto taky máme a nemůžeme si ho vynachválit, jinak botky jsem kupovala s přítelem víš, sama bych to asi si taky netroufla víš :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g já si ted nechala pompadůrku ušít u švadleny, tak jsem na ní zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jo a koupila jsem mu kravatu tu teda bez něj a líbila se mu moc, tak jsem ráda, tak já se tak nějak vždy do jeho vkusu trefím víš :D :)
Odpovědět
my bychom chtěli i něco jiného než jen peníze. ale nevíme moc co...musíme něco vymyslet:-) a svatební cestu nějak neplánujeme a kolegyně z práce nám chtějí dát nějaký pobyt - víkendový někde tak to stačí...no tak to jste mi moc inspirace nedali teda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli máte v domácnosti všechno tak to je potom těžký nu :( :) my totiž máme všechno a nechci aby se mi sešlo několik sad skleniček a podobně, zaprvé se mi ty věci už nikam nevejdou :D a hlavně raději si to koupím sama víš :)
Odpovědět
jasný, jasný, to já chápu. my bydlíme v podnájmu v zařízeném bytečku,ale vidíme to tak rok a půjdeme zpět na jih snad do domečku nějakýho, tak nic nebude na škodu:-) za hodku vyrážím do střevíce a více:-) držte mi drápky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! My k svatbě taky jen peníze, bydlíme spolu už delší dobu tak v domácnosti máme všechno a jak budem stavět tak se nám budou hodit spíš penízky než další nádobí atd... Plánujete dávat něco rodičům jako poděkování? Já nevěděla že se neco dává, až tady jsem to zjistila, ale dorty jim dávat nebudeme, sladkýho už takhle bude myslim dost a tak necháme udělat něco na památku
Odpovědět
my máme pro ně ty malý dortíky srdíčka:-) ale ne za syna a za dceru, ale za Lucku a za Tomáše. holky chtěla jsem sem dát do alba ten rozpis autíček, ale mám to ve wordu a nevím jak to vložit...máte radu?:-)
Odpovědět
už mají i tu akci napsanou na stránkách. no razím tam, jsem zvědavá co pořídím:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@twigik tak dej kdyžtak potom vědět, jak to tam vypadá, jestli můžeš, taky se tam chystám
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik taky se dneska po práci tam chystám vlítnout :-) tak dej vědět, větších velikostí bot mají všude pár kusu tak snad tam na mě něco počká :-( @petulabrez budeme dávat asi perníková srdce s poděkováním. Dorty by se nam skazily
Odpovědět
jasný, za chvilku razím:-)
Odpovědět
děsný mají modely ve slevě nic extra a pak je mají v jedné velikosti jenom. takže půjdu do nějakých dražších
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik aha a v jaké velikosti? každé boty v jiné nebo všechny v jedné? potřebovala bych 41, nepamatuješ si, jestli tam nějaké mají?
Odpovědět
ptjj : fakt nevím, oni to mají tak že mají vystavenou jednu botku na které je velikost a tu jedinou mají, u každé botky je to jiné, nemají všechny v jedné velikosti. nevím zda mají 41, mě se nelíbili jediný, jo vlastně jedny a ty měli 35:-) takže já půjdu do nějakých dražších:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ok, díky, já tam stejně zaběhnu, ale asi stejně vyberu jinde, jen pro klid duše ;-)
Odpovědět
máš tip kam jít pro botky jinam???
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj ahoj, mají maximálně 40 :-( já mám 41-42:-( fakt mě to tam sklamalo... byla jsem se tam mrknout a nejen že nemají velikosti ale ty boty tedy fakt opravdu nic moc... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem jít do botek do 1000kč ale asi budu muset vytáhnout víc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak s botkama jsem na tom holčiny stejně jako vy, asi to taky vypadá na nějaké dražší :( :) ale ještě zkusim zajet do Rakouska, jestli tam nějaké neseženu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik ty jo ve wordu to sem asi nedáš, jedině to poslat na tenhle interní email na beremese.cz každýmu zvlášt :) ale jestli tě můžu poprosit poslala bys mi to sem nebo Ti písnu můj email :) děkuju moc předem :)
Odpovědět
Andrejko pošlu zítra ju, dneska slavíme:-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik jj v pohodě,děkuju moc a hezky to všechno oslavte :) papa
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g jj, taky mě to tam nenadchlo, mám stejnou velikost a taky jsem se chtěla vejít do 1000, ale bohužel, asi to vzdám
Odpovědět
já jsem taky už smířená že dám za botky přes 1700:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@twigik to já ne, já jdu max. do 1200
Odpovědět
no a víš kde je koupit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?