Svatba, léto 2012, Hradec Králové

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :) ... najde se tu někdo, kdo se bude vdávat v období červenec - září 2012 v Hradci nebo okolí a chtěl by se mnou "sdílet" přípravy a podělit se o zkušenosti ?? :) Byla bych ráda ... Zatím kromě šatů nemám vůbec nic zamluvené a skoro ani v ničem jasno :D
Odpovědět
@barka_barka díky, zkusím jí kontaktovat
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesa ja mam velmi dobre zkusensoti s pani ELzerovou (snad jsem ji nezkomolila jmeno).... za velmi rozumne penize me nalicila ( i me kamaradky jiz drive kdyz se vdavaly), liceni vydrzelo cely den jak nove a a cena vic jak prijatelna... kontakt muzu take poslat do zpravy....
Odpovědět
čau holky, nevíte někdo jak se můžů jít podívat do obřadní síně u Špuláka? Vůbec nic nemají na bráně, nemají žádné internetové stránky. Chci se tam jít podívat.díky
Odpovědět
@kackahk měli nějaký dny otevřených dvěří...taky jsem to nestihla a jinak si myslim, že se to nedá....:/
Odpovědět
máte někdo zkušenost s nějakou cukrárnou nebo "dortárnou"??:D nějak nevim, kam se obrátit se svatebním dortem....:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky. Tak se k vám taky přidávám. My máme termín letos 15.června u Špuláků. Zatim máme jen tipy, kde co pořídit a jinak nic... :/
Odpovědět
@kaccorka tak se do toho pusť a uvidíš, jak to najednou půjde ráz na ráz ;)
Odpovědět
@wolfina ahoj, prosím, nemohla bys mi poslat kontakt na tu kosmetičku?moc děkuji a přeju pěkný den! :-)
Odpovědět
@wolfina jééé, prosím, prosím o kontakt na tu paní ;) díky!!
Odpovědět
Profilova fotka
@irii super volba mista....nemohla jsi zvolit lepe
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene stěžery neber
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to holky nevydžela a vlezla Vám do diskuze... Já se vdávala vloni,, tak mam zkušenosti a chci Vám poradit, jeslti chcete.. Koláčky zkuste v Újezdě u Černilova v malé rodinné firmě.. moc výborné,, ja měla několik beden a všechno se senědloa rozdalo... šaty zkuste take v Pardubicích jsou o dost levnější...v Pardubicích je na Třídě míru obchod a šijou saty ... ja bych si jetam nechala ušit, ale dala zálohu a tak bych přisla o penízky,, tak jsem vzala z půjčovny,, ale mají šaty nádherné a moc je paní šikovná,, ja si tam nechám ušit šaty na léto.. muzikanta mam take super, muzu postal kontakt přez IP, je to solista pan, vtipny hraje vsechno na klavesy.. moc super.. zvladnul i nasi prvni pisnicky, kdyz me zklamala technika,, zacal hned hrat a zpivat.. cenove dostupny vyborny dort pece pani v Opatovicich na labem doma, ja mela vsechno cukrovi a hlavni dost.. lepsi jsem nejedla.. dela i domecek na stavbu, presnne jako nas domecek oznameni jsem si vyrobila doma. naklady na oznámení 6kc kus i s masli,, vsichni valili ocka co jde vyrobit..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarinka_nevesta muzu dat cislo na pani do Opatovic nad labem.. nechas udelat maly na ochutnani..
Odpovědět
@granda jé, to bych moc ráda ;)
Odpovědět
jinak jsme si zatim objednali 1kg koláčků ze Stežer, pro nás na ocutnání :D
Odpovědět
Profilova fotka
dej si stezerske kolacky par do igelitaku a podivej za hodku kolacky z ujezda z ujezda super...
Odpovědět
Profilova fotka
@granda V čem jsou špatné ??
Odpovědět
Profilova fotka
smrsknou se a jsou suche.. uhz to neni takov kvalita... zeptej se z jakeh tuku pecou,, v ujezde jen z masla a chutnaji jinak
Odpovědět
Profilova fotka
@kackahk vcera jsem tam byla moc pekne prostredi, jen ta sin me prisla tedy desne malinkata treba maji jeste jednu nekde schovanou
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka_nevesta doporucuju dort z cukrarny z podchodu, jsou jendoduche uzasne jestli teda neshanite nejaky maslaky, tohle bla bomba lehke osvezujici no proste vyborne (ale patrove mylsim nedelaji)
Odpovědět
Profilova fotka
@granda Jé, nemohla bys mi, prosím, poslat nějaký kontakt na ty koláčky v Újezdě?
Odpovědět
Profilova fotka
mohla, ale musim napsat mamce,aby mi to poslala, tak behem dneska....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevěsty,není tu některá z vás která plánuje hostinu na takové lesní chatce směr Plačice,za okrasnýma školkama??nebo nevíte některá o někom kdo tam hostinu už měl??potřebujeme rady a typy jak uspořádat stoly a tak dále.... jinak my máte termín 1.6. a do teď nic nemáme,já jen zhruba vybrané šaty a hotové oznámení...už týden hledáme prstýnky a furt nemůžeme najít ty pravé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lusyene sháníš ještě to místo na hostinu s možností grilování a tak??my máme sehnanou chatu kousek od Plačic,jestli chceš,pošlu ti kontakt na velice ochotného pána který ti vše řekne... A holky-kde jsme sehnaly nebo sháníte bílé potahy na židle a bílé ubrusy???
Odpovědět
@mishulem A už máte vybrané místo na hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kacule123 No vypadá to na Šrámkův statek v Pileticích :)
Odpovědět
@mishulem A jak to tam funguje?To si všechno zajišťuješ sama, nebo něco nabízí?
Odpovědět
@mishulem Šrámkův statek je moc krásnej a atmosféra bude určitě úžasná. Jen bych se chtěla zeptat, kde tam tu hostinu budete mít? v nějaký světnici? nebo na dvorečku? Vlastně jsem nikdy vevnitř nebyla, tak by mě to zajímalo :-) Budete mít nějaké staročeské menu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacule123 Alkohol Ti tam zajišťují, vlastně i jídlo až na sladký (dorty, zákusky) a nějaký chlebíčky a jednohubky, ty si můžeme udělat sami:)
Odpovědět
Profilova fotka
@barka_barka No, jelikož nás je více, tak připadá v úvahu jen stodola, co tam mají, kterou si sami vyzdobíme :) Ale sama jsem to ještě neviděla, až v pondělí tam pojedeme :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?