Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka já jsem tu kravatu koupila na internetu v obchodě good boy, google ti to hned najde. V pondělí jsem poslala peníze a ve středu už mi přišla, takže super přístup. Původně jsem hledala motýlka, ale nikde neměli oranžového, nebo meruňkového, tak jsem tam našla oranžovou kravatu a je moc pěkná, stála 129 včetně poštovného. Tak ať si ženich nakrémuje předtím ruce, třeba to půjde líp :-) no jo, ještě harmonogram dne musím taky dodělat. ach jo...občas už se těším, až to bude za námi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 díky moc, zachránila jsi mě :-) mají tam super kravaty pro kluky, skoro stejné jako má ženich a fakt za dobrý peníz, tak jsem je hned objednala a mám to :-)) takže poseldní starost snad z krku :-)) děkuji :-)) a s tim nakremováním no jedině, nevim. já s tim včera zápasila a moc pěkný to nebylo :-( a taky si říkám, že v neděli po svatbě si oddechnu, že nebude snad už žádný stres, ale co pak budu vymýšlet????
Odpovědět
už aby bylo poté...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka mají tam fakt krásné věci. před chvílí mi přišly už i objednané botičky, tak mám synka úplně komplet. Sice jsou trošku menší, než jsem čekala, ale zkusila jsem mu je a běhal v nich v pohodě, tak ten obřad a focení v nich asi vydrží a pak ho stejně převlíkneme, až si bude hrát, protože i ten materiál, ze kterého jsou kalhoty je teda na dotek pěkný hnus silonový, ale vypadá to krásně :) A neboj, pak ještě bude zařizování dokladů, změna jména u všech čertů v bankách, telefonní operátor atd., tak ještě bude co řešit :) ale taky mám pocit, že budu mít najednou moc volna, tak až budu mít nový řidičák, tak si chci udělat kondiční jízdy, abych konečně začala pořádně řídit a taky začneme hledat nějaké vlastní bydlení, tak zase bude co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 taky budu kluky převlíkat, to je nejlepší, stejně by vlítli v restauraci na hřiště a bylo by jim fuk, že mají bíle košile :-) doklady a sakriš, to aby si člověk udělal seznam vid a doktoři a pojištovna a banka, no jo, to je pravda, to si ještě užijeme :-) a bydlení :-) tak to ještě budeš mít zařizování vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se nedaří :-( z obchodu volali, že kravatu mají pouze jednu a stornovali mi i vějíře, že v zelené nemají. copak je zelená tak divná barva, že ji nikde nemaj???
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jé, tak to je škoda :-( já bych řekla, že zelená je docela oblíbená, asi proto je vyprodaná...tak to je teda pech - ani motýlky nemají?
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 motýlky jsem nechtěla, ještě zkoušim jeden obchod a uvidím, jinak musím asi najít něco jiného :-( no jo oblíbená :-) ale mohla by být na skaldě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka teda na poslední chvílí a nikde nic nemají. My jsme kravatu vyřešili jednoduše, ušili jsme ji, je na gumičku, takže se jen přetáhne přes hlavu. Jinak jsem teda nikde moc kravaty na děti neviděla. Dneska jsem byla na zkoušce líčení. Holky, tak teď asi padnete na zadek. Paní mě v průběhu líčení říkala, že mi všechny potřebné věci půjčí domů - rtěnku, černou konturku na oči, prostě abych se mohla poupravit. tak jsem čekala pálku za líčení a ona se jen usmála a řekla, že cena je 130 kč za jedno líčení, že to nemá rozlišené, tak jsem na ni zůstala čučet. No nakonec budu mít oči do zelena, hodím do alba foto. No a taky jsem byla změnit šaty. Dneska jsem skoro vůbec nespala a řvala do polštáře, že se v těch šatech necítím. Tak jsem je jela změnit, naštěstí to šlo, paní ochotná!!!! Tak snad to bude dobrý!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha je líčení do zelena a změna šatů :-) mi někoho připomínáš :-)) ale teda cena za líčení je naprosto naprosto užasná ti povim závidíííííím :-)) a kravatu bych teda ušít nezvládla ti povim, musim nědke prostě sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no to je pravda, ty budeš taky do zelena a šaty jiný, než původně. :-) Jenže já jsem fakt byla nešťastná z těch šatů, byla bych se na to vyprdla, ale ty poslední jsou krásný, stejně si ve všech připadám ještě víc oplácaně, než jsem. Dneska začínám držet dietu a nějakou fakt drsnou, aspoň 2 kg musí dolů!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha s těmi kilami mi vyprávěj, taky jsem chtěla, aby něco šlo dolu, ale nejde to, čas není, nevim :-( a jaké teda máš šatky?? ať mužu obdivovat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gejbinka http://www.beremese.cz/fotoblog/jihaj... koukni, ale nemám je na fotce dotažené
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha líčení máš krásně jemný, uplně něžný a krásný, ani nevim, jeslti ti víc sluší zelená nebo fialová :-) a šaty taky pěkné a cože jsi se v nich necítila? já mám taky takový stavy, že nevim, pořád koukám na fotky, jestli jsem se rozhodla správně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka je, to děkuji, mě se to líčení taky líbí a za tu cenu ještě víc :-) No já ty šaty pořád tápu, ach jo, no už to tak nechám, ale jsem nerozhodná.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha už netápej, nekoukej, nepřemyšlej :-) takovou jsem dostala radu já, jinak bych se vdávala nahá :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no u mě by to tak dopadlo, taky si říkám, že asi to už nechám být, nějak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha ty nové šaty jsou taky moc krásné, tak už nic nevymýšlej, zbytečně se tím jen stresuješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka Já jsem koupila synovi kravatku na webu cremoni.cz, mají tam taky kravaty od firma Avantgard, jako i na good boy... Cenově je to s poštovným dost podobné...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha vybrala jsi dobře, šaty jsou hezké... Hlavně, když se v nich cítíš... Nejhorší je, když je možnost výběru... To je pak těžký se rozhodnout...
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka @vera_vila holky, tak jsem nakonec byla ještě jednou v salonu, paní ze mě už musí být nešťastná. Vzala jsem si s sebou kamošku a ta mi hned řekla, že ty původní šaty ke mě jdou líp. Hold další oči a názor jsem potřebovala, takže šaty budu mít původní. Paní mi říkala, že už je teda čas se rozhodnout, tak jsem se rozhodla, že budu mít ty původní. 2 noci jsem kvůli šatům nespala, tak se snad dneska vyspím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha teda koukám, že si ze šatami taky pěkně užíváš :-) tak hlavně ať máš dobrou noc a žádné ponocování kvuli šatum :-) jsou parádní a určitě si to v nich super užiješ :-) já dneska sehnala kravatu svědkovi a klukum parádní vestičky tak mám snad splněno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila už jsi volala na tu matriku? Já na to zapoměla, musím v pondělí!!! @gejbinka no už jsou snad šaty vyřešeny. Jo a děkuji za typ na to srdíčko na dort, už dorazilo a je to fakt fantastický!!!! Díky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha není zač, jsem ráda, že máš radost :-)) holky úspěch osm dní před svatbou ženich sehnal oblek :-) no lážo plážo, kam spěchat žejo :))) ale dobrý nebude se ženit v kraťasech, i když se do nich pak hodlá převlíknout. ještě ho přemluvit k pořádnému focení :-)) na to se zatim netváří. no dám mu čas :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Tak to jsem ráda, že už máš v těch šatech jasno... na rovinu - první volba je většinu ta nejlepší... Na tu matriku jsem samozřejmě nezavolala... vůbec nestíhám, v práci jsou teď dovolené a já zastupuju a k tomu jsem dneska ještě zaučovala novou kolegyni, tak jsem se k tomu nedostala... Taky budu muset v pondělí...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jak je? příští týden touhle dobou to už bude vše v plném proudu :-) holky včera mám přišle kalkulace z restaurace a jsme hodně příjemně překvapeni, čekali jsme to horší a no to jak je resturace krásná, jak v ní dobře vaří, tak jsme opravdu rádi, že to tam máme :-) tak aspoň že tak :-) dnes má přítel rozlučku, tak dávám dokupy poslední maličkosti, nakonec jsem se pustila i do výroby svatebních novin, tak uvidím jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha tak to je dobře, žes s sebou vzala kámošku, to je nejlepší, mít poradce. A už máš dušičku klidnou? @gejbinka tak hlásím, že týden před svatbou mě trochu bolí hlava po včerejší rozlučce, ale spíš to bude z nevyspání, přítel se synem měli dneska ráno nějak veselo a malý tady pořád lítal a hlasitě se chechtal, ale bylo to příjemné probuzení smíškem :-) Jinak tedy taky dodělávám noviny, vrhnu se na šerpy na auto, vývazky, dodělám harmonogram, začnu připravovat balíčky na tombolu, ještě něco musím dokoupit, ale vypadá to, že máme skoro všechno, i podvazek jsem včera dostala, kdyby mi ho náhodou v půjčovně nedali, takže se asi můžu klidně vdávat :-) :-) Příští týden touhle dobou už budu skoro nalíčená a učesaná a pomalu se oblíkat!! A holky, jste vlastně nervózní? Já zatím asi vůbec...leda z toho, že nestihnu něco připravit...
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 jo, už jsem se dneska i vyspala, kdyby se nebudil synáček, asi mu lezou pětky stoličky, tak sebou šije, ale jinak dobrý. Je fajn, že jsi si užila rozlučku. Já ani žádnou nedělala. Ty toho máš teda ještě dodělávat plno. Já tombolu musím akorát přebrat, jestli nic nechybí, ale nachystaná je, noviny mám hotové, dolaďuji detaily a budu už tisknout. Holky máte něco nového, modrého a půjčeného a starého? Ctíte to? Já nových věcí budu mít plno, modrý podvazek, půjčené šaty - jestli se to tak dá brát a starého.... no to nevím co... A taky řeším zásnubní prstýnek, ten si beru ve svatební den a přidává se tam snubní, nebo jedu bez zásnubního?
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 měla jsi pěkné probuzení :-) a rozlučka taky dobrá? já noviny dodělávám, ale došla mi barva v tiskárně, jak na potvoru, tak řeším, kde to vytisknu :-( výzdobu na auto mi dělá budoucí tchyně, tak jsem ráda, že se tím nemusím stesovat a jen se těšim, až ty auta dorazí, jak to bude vypadat :-) taky pořád koukám na hodiny a říkám si, co asi budu dělat za týden touhhle dobou :-) @jihajiha a já tedy mám darovaný podvazek a pujčené šaty a nové boty, jestli se to takhle dá brát, ale striktně to dodržovat nebudu. asi určitě nebudu mít nic modrého, to teda ne i když jsem dostala modré naušničky právě k tehle přiležitosti :-) a s tím snubním teda nevim, já si ho brát nechtěla vubec nevím, ale když tak koukám na fotky nevěst snad žádná tam nemá oba dva prstýnky nebo se pletu??
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka jo abych nezapomněla, tvůj nasvávající je teda kádr, když si sehnal oblek, ten má asi dobrý nervy, když to nechal na poslední chvíli ;-) No já asi ten zásnubní taky brát nebudu, ale napadlo mě to, jestli se má, nebo nemá vzít i ve svatební den. Dneska je teda hnusně, prští tu celkem dost, tak snad se vyprší a příští týden to chvíli vydrží!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?