Svatba dne 13.08.2011. Chystáte někdo také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Chystáte někdo svatbu v tento den?
Odpovědět
@pet23 Jo to me taky napadlo a asi tam ve stredu zajedu pokud se mi neozve. Zatim jsem byla moc spokojena a nechapu co se stalo. Kdyby nekam jela mohla napsat aspon mejlik. Zenich si dela srandu, ze to zrusime, ale me to nepripada vtipne. Zaloha 2000kc a to je pro me dost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lenulka25 určitě se tam stav, kdyby se něco dělo, pořád budeš mít chvíli na jiný výběr, ale doufám, že to bude v pohodě. No lepší je oželet 2000, než být bez šatů. Ale opravdu doufám, že se to vyřeší, ale určitě jdi do osobní návštěvy!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes jsme byli za oddávajícím a všechno v pohodě, jen musíme asi sehnat mikrofon, protože nebude slyšet. Má to na starosti skoromanžel, tak uvidíme jak se pochlapí :))) Pan provozní na hostinu taky v pohodě, jen nám trošku popletl jméno a datum na příjmovém dokladu, když jsme mu platili zálohu, tak mu musím zítra brnknout, ať je to vše ok. @danaruj Já jdu do práce naposledy ve středu a tak už jen lítání a lítání... @rainfairy Co se týče rozlučky...mám osvědčené heslo : Co si nepamatuju, to se nestalo :))) @lenulka25 Určitě se tam zastav, to bude nejjistější :) @jihajiha Držím palce, ať je líp :) Jinak už mám docela žaludeční neurozu beeeee
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky, dotaz, jak velké máte krabičky na výslužky?
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Malé 13x18 a velké jako dortové krabice, myslím 22x22.
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin je, my máme 23 x 16 a všem se zdají malé, tak nevím. Pořád nemůžu mamce vysvětlit, že výslužky se nedávají jak před 20 lety, když chystala svatbu bratrovi.....
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Já teda výslužky nedělám, ale ženský mi nabalily 20 malých krabiček, jsou myslím taky nějakých 15x18 cm a myslím, že je to tak akorát...
Odpovědět
@jihajiha velmi podobné jako trckin, možná lehce větší :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) krabičky na výslužky jsem akorát včera dávala svojí cukrářce, mám 16 na 14 snad to stačí a lidi budou spokojený, jsem je ještě zdobila poděkováním a mašličkou :-) @lenulka25 teda ten tvuj salon tě taky pěkne napíná co? tak doufám, že jen nestihali a že všechno bude v pohodě a budeš mít svoje šatečky , ale já bych tam teda letěla se radši o tom ujistit, abych neměla pak zbytečné nervy. @jihajiha teda tvuj zpusob hubnutí ti nezávidím, už je vám všem dobře? nechytl to někdo od tebe? jinak teda jsem na dnešek blbě spala, ráno jsem se probudila se strašnými kruhami pod očima, si říkám, že jeslti tohle bude v sobotu, tak teda ani nejlepší kosmetička se mnou nic moc neudělá
Odpovědět
Profilova fotka
holky a je to tu...uz jen par dni....pocasi snad bud super...jen mam nervy na pochodu sileny ...
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha já jsem nakonec krabičky na výslužky zavrhla a koupila jsem celofánové pytlíky s křížovým dnem (stály 2 kč jeden), které má rozměry asi tak 6x8 cm a na výšku mají asi 20 cm, ale samozřejmě je budu plnit tak do půlky, uvidím, kolik se tam toho vejde. Chci výslužky pojmout opravdu jen jako pozornost pro hosty, protože jiné dárečky jim dávat nebudu, kromě svatebních novin a případné výhry v tombole :-) jen pro rodiče jsem koupila trochu větší krabičky. Včera jsem trochu chytla depku, když jsem přemýšlela o výzdobě stolu, že ji budu mít asi trochu moc strohou, že i ty květinové ikebany budou dost malé, tak doufám, že to nějak bude vypadat, když jsem viděla, kolik toho máte nachystáno vy ostatní, co všechno příjde na stoly...já budu mít jen pás oranžové organzy (která mi ovšem má teprve přijít snad dnes nebo zítra), na to do čela větší ikebanu z kytek(70cm) a mezi lidi dvě menší (50 cm), pak jen svíčky ve svícnech ikea a skleněné krystalky. Přemýšlím, čím to ještě vylepšit, ale už se mi za to nechce utrácet... tak snad to nebude tak prázdné, jak mi to teď příjde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 já výzdobu řeším poslední týden a jsem z toho hotová, přesně jako ty, aby to nebylo strohé, mám taky jenom vázičky a svícínky z ikeii, a místo organzy teda jutu, ale už to nehrotím, akorát z toho bolí hlava, tak neboj bude to pěkné a ještě tam přijdou mísy s koláčky a ovocem ne? tak to určitě strohé nebude :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gejbinka děkuju za uklidnění :) ty koláčky tam dáme teda až po obědě, ale i tak se to trochu zaplní :) a když jsem koukala na tvoje albíčko, tak jsem ale měla pocit, že toho máš na výzdobu strašně moc, že to máš fakt promyšlené a úplně jsem ti záviděla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 nezáviď, mám stres a nervy :-)) no mám toho docela dost, ale nevim, aby se to nepřekombinovalo víš tak radši stroze než jak v cirkuse :-)) stejně nakonec bude jedno co bude na stolech, až se lidi napijou a začnou se bavit :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka to je pravda, že to hosti asi stejně moc řešit nebudou :) a když mi řeknou, že to je krásné, tak budu spokojená :-D a důležitější je, aby se všichni dobře bavili a na to ta výzdoba mít vliv fakt nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 přesně tak :) jde jen o ten první dojem a pak už to bude jedno :-)) neboj, budeš to mít krásný :-) svíčky a kytky stačí k tomu, aby udělaly fajn atmosferu :-) já si akorát jedu pro tu Jutu, kterou mám místo organzy, tak doufám, že to bude v pohodě a dám ji stejně jen na hlavní stul, kde bude sedět rodina, ten bude takový jakoby vyšperkovaný a ostatní stoly pro kamarády a děti budou vyzdobený mín, jen kytky a svícínky, to si myslím, že bude uplně stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vera_vila @danaruj mě právě ty naše krabičky na výslužku přijdou tak akorát, větším rodinám dáme o něco větší, takže si myslím, že to bude v pohodě. Jenže jak se do toho začnou míchat rodiče, tak je konec. Ale krabičky jsou nakoupené, nazdobené, takže mají smůlu :-D @janulka1981 @gejbinka mě naštěstí budou stoly zdobit přímo lidi z restaurace, takže to pro mě bude takové překvapení, ale sama bych to stejně nezvládla, už tak toho mám hodně, takže přeju vám, ať to všechno dopadne!!!!A nezapomeňte, že v jednoduchosti je síla, než mít přeplácaný stůl, což mi taky říkala paní z restaurace, nějaká svíčka, kytka, pár kamínků a hotovo. Já jdu dneska na zkoušku účesu, tak snad to dopadne, chlap byl ráno na stříhání, tak jsem zvědavá, co vymyslel, prý se mám těšit, tak uvidíme. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka no a to moje hubnutí, taky mě to překvapilo, ale že bych to musela mít pořád, to teda ne. Najednou mám fakt o 2 kg míň, ale myslím, že se pořádně jednou najím a bude to zpět. NO do svatby to musím nějak udržet. ]-( Hlavně teda se musím držet, jsem děsnej žrout. A nervičky zatím dobrý u mě, jen jsem dneska trénovala nový podpis, tak to bude asi jak od prvňáka.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha tak se drž, at ty dvě kila zas nejdou nahoru :-) já se akorát cpu plněnýma knedlikama ze zelim, tak mám teda co nejvíc řikat :-)) ale dneska mi psaly nezávisle na sobě dvě kamarádky, jedna má teplotu a druhou škrábe v krku :-( tak to to pěkně začíná holky, a asi se zbláznim, když lidi budou odpadat
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka to je to počasí pitomý, tak si tak říkám, že kdybych dělala znova svatbu ;-) , tak někdy koncem září, že to počasí by bylo určitě stálejší, jak je teď. Lidi určitě odpadat nebudou, když nebudou padat trakače, tak přijdou, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha doufám :-) protože by mě to hodně mrzelo, i když vím, že za to nemužou, ale je fakt, že to počasí je na palici, kdo by řekl, že bude v srpnu taková zima, jsem dneska byla venku a fouká takový vítr, musela jsem mít na sobě normálně svetr. no září nebo červen, to bývá taky pěkně no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to, že o víkendu bude nejtepleji za posledních pár dnů a pak se zase bude ochlazovat, tak to vypadá nadějně 8-) @jihajiha držím palce na zkoušku účesu, ať jsi spokojená. A inspirovala jsi mě, taky si musím vyzkoušet podpis, ještě jsem to nezkoušela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 Ty brďo taky bych si měla vyzkoušet podpis...to bude písmo jak v první třídě :-D
Odpovědět
@jihajiha můj bude taky jak od prvňáka a to ke všemu s parkinsnem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha @raduli13 tak jsem to zkoušela, asi se trochu zaseknu u písmenka d, které v příjmení teď nemám, ale je mi tak trochu smutno, že svůj starý, léty vypilovaný podpis už nikdy nepoužiju...a teď mě napadlo že i platební kartu si musím vyměnit...
Odpovědět
Profilova fotka
@janulka1981 No těch karet a dokladů, které budeme muset vyměnit bude spousta, na to se opravdu netěším ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ups se nám nějak prodloužil nadpis tématu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danaruj jo tak to jsem se zasmála s tím podpisem!!!! Ale asi na tom budeme všechny stejně, bude to nezvyk!!! @trckin jak to, že se to změnilo, nebo někdo to změnil? @raduli13 na to měnění dokladů se nětěším, to bude ještě lítání! S účesem jsem spokojená. Navíc mě překvapila kadeřnice, že se za zkoušku neplatí, že to dělá zdarma a účes načisto stojí necelých 500 kč, takže mi padla brada! mám je v albu!
Odpovědět
@janulka1981 já jsem si dnes uvědomila, že mě čeká i výměna techničáku, to mě předtím nenapadlo :-D to bude lítání a lítání.. :-) @jihajiha za ten účes je to výborná cena :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jihajiha Nevím jak se to změnilo, ale možná to může změnit autor... Za účes je ta cena super ;) @danaruj Taky mě mimo jiné čeká výměna techničáku, takže to vážně bude lítačka... My dnes máme za sebou setkání s panem z kapely a mám z toho dobrý pocit. Vybrali jsme si písničku na první tanec a tanec s rodiči. Probrali jsme celý průběh večera, tak doufám, že vše klapne a všichni se budou bavit :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?