Svatba 9.8.2014, přidáte se někdo? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den nevěsty, mám svatbu 9.8.2014 ve 13 hod, chci se zeptat zde je tu někdo kdo má stejné datum?? aby mě mohl popohánět co vše má zařízené a já ne :-P Děkuji
Odpovědět
A co barva svatby, jakou jste si vybraly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my budeme mít zelenou ( někde se píše limetková, někde jarní, někde zelené jablko :-D ) takže spíše takovou tu svěží zelenou :)
Odpovědět
@mirus13 O zelené jsem taky nejdřív přemýšlela. Nakonec jsem se rozhodla pro růžovou a hnědou. Takže to sladíme do dvou barev.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já mám svatbu také 9.8. ve 13 hod. :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty :-) ,tak s dovolením bych se také přidala.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolina18 Zdravím. Máte již zajištěnou hudbu? Jsem mobilní DJ a možná bych se Vám hodil. Jsem kousek od Vás. Mrkněte na webky a jsem na příjmu k radám i cenové nabídce. Krásný večer přeje DJ Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
@mirus13 mame obrad hodinu pred vami ;-)
Odpovědět
Tady je mrtvo,... :) Tak už se nám to blíží. Jak na tom jste co dnes už máte zařízené ??? Já mám tak nějak už všechno vybrané, jen to objednat a nakoupit. První balíček by měl dorazit, čekám na svatební balerínky.
Odpovědět
My máme termín taky 9.srpna :-) V 11.30 hodin.
Odpovědět
Také máme svatbu 9.8.2014 v kostele v Topolne a poté v sále v Sazovicich.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme také termín 9.8.2014 v 11.30 hodin v Kutné Hoře. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyy, taky máme termín 9. 8. 2014 ve 14 hodin :-) Máme zaplacený obřad, rezervovanou hostinu, kapelu, cukroví, kadeřnici, vizážistku, šaty, oblek pro ženicha... Dekoraci už mám doma a teď budu objednávat oznámení a prstýnky. Akorát mi chybí detaily jako boty, šperky a taky květiny.
Odpovědět
Článek se načítá
Taky se přidávám k oblíbenému datu 9.8.2014 :-) . Máme obřad v 11:00 v Novém městě na Moravě v duchu bílo zelené. Kromě prstýnků, košile a kravaty pro ženicha a pár dekorací máme snad zařízené všechno :-)
Odpovědět
Tak to jste šikovné nevěsty. Já jsem včera objednala vývazky tady na beremese, od paní Jarmily. Je strašně šikovná a hlavně ochotná. Moc si vážím vstřícného jednání. Chtěla jsem barvy, které neměla na vzorkách, tak mi na mail poslala fotky vzorků, který udělala kvůli mně. Takže kdyby neměl někdo vývazky nebo polšářek pod prstýnky, doporučuji mašličkajarmila ;-)
Odpovědět
Ahoj. Tak my také 9.8.2014. Museli jsme posunout termín z 26.7., kvůli hostině. Zapadákov a všichni tu chtěj svatby :-)))) a co mám? zamluveného starostu + matrikářku objednaného fotografa rezervaci hostiny no a to je tak vše. Chjo. Co mě ještě čeká? :-D
Odpovědět
@mirus13 Ahoj,tak to máte svatbu hned po nás,my se berem v Opočně v Mariánském kostelíku 9.srpna v 11.30 :-)
Odpovědět
ahoj děvčata. Taky se přidávám k termínu 9.8. 2014. Obřad bude v 11:00 v kostele v Kravařích. Máme skoro vše, krom košile pro ženicha a dořešit výzdobu. Jinak snad vše zařízeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po dlouhé době píšu, oznámení už máme, zatím rozdané jen úzké rodině do konce května rozdáme i zbytku. jinak v kiku jsme nakoupila výzdobu, plátno na svatební strom at a nechala jsme tam 700kč :-D barevnost svatby bude nakonec dobarevna- duha! jinak zamluvené místo na raut atd, hájenka, za 1500kč se vším od pátku do neděle. jsme štastná! a ted jsme se tam byli s nejlepší kámoškou a zárověn svědkyní podívat a je tam vše vybavení kuchyně takžejsme se rozhodli, že nebudeme platit cateringu ale uděláme si vše samotní, bude to ai mazec, ale to zvládneme, a bude to dle našich předtstav. včera jsme objednala místovývazků svatební placky/buttony a svatební bublifuky atd.... jinak z naší maličké svatby s nejbližžsí rodinou nás nakoce bude 56 lidí z toho 9 dětí :-D a jak jste na tom vy? bude si tu někdo sám krestil svatební strom?a dělat si raut atd sám?????jo abych nezapomněla, oběd vůbec nemáme, rovnou bude raut :-)
Odpovědět
My máme zařízený obřad,hostinu,varhaníka,mám koupený šaty a závoj,stužky,a teď se nám tisknou svatební oznámení. Prstýnky ještě nemáme :-( A dorty mám vybraný,tak pak už jen objednat :-)
Odpovědět
@88renca88 @nikolina18 @verun13 @ajjiiikkkk @miki27 @katttka2 @carodejka22 My máme 25lidí +6dětí, nejdříve focení, pak v 16hod. obřad u rybníčku hotelu pod šírím nebem ( doufám, že nebude pršet ), bez svíčkové - rovnou raut a grilování pro rodinu a kolem 20hod. začne hrát živá kapela,kdy příjdou i ostatní známí a kamarádi cca 70 lidí. Zařízené máme: matriku, svědky, kapelu, zvuk, fotografku, video, moje šaty a boty, zamluvenou restauraci od které bereme jídlo, párty stany, sv. razítka, vývazky, Jinak mám všechno namyšlené a vybrané, jen to postupně objednat a koupit.. ;-)
Odpovědět
Holky,tak šaty mám koupené - vyšlo to levněji než si je jen půjčit :-), ženich má taky vše krom košile. Fotograf zamluven, kameraman taky, cukroví, koláče a dorta předběžně rezervovaná. Prstýnky se vyrábí - měli by být v půlce května. Už se na ně hrozně těším. S farářem řešíme svatební obřad. Jen trošku komplikace, že je svatba v 10.00 před náma. Chtěli sme obřad o půl hodky posunout,ale asi to neklapne. Z čehož sem trochu nervozní, protože nevím jak se tam budeme dvě svatby motat...no uvidíme...na oznámení se pracuje, budeme si ho tisknout sami. Taky pomalu vytvářím svatební noviny :-) a pomalu řeším jak udělat výzdobu sálu. Svatba bude bílo - krémová, takže ted uvažuju co dát na stoly a pod. Jak plánujete výzdobu vy, děvčata?
Odpovědět
My budeme mít výzdobu svatební tabule udělanou od majitelky restaurace,v barvách fialková-zelená. A na chatě,kde budeme mít grilovačku,udělám výzdobu sama s mamkou,plánuju rozvěsit nafouklý balónky,nějaký girlandy,svíčky...A nakoupím spoustu konfet a dalších takových volovinek :-D
Odpovědět
Tak jsem právě objednala oznámení.
Odpovědět
HÁÁLLLÓÓÓ, HALÓ, HALÓ dnes je to přesně 100 dní do našich svateb :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj také se přidávám ,máme svatbu 9.8.2014 ve 13:00 na zámku ve Žďáře nad sázavou :-D.ted už mám úplně všechno hotové ,ale jak nad tím tak přemýšlím tak mě vše zařizuje moje nejlepší kamarádka takže se svatbou nemám žádné velké starosti :-D .Jinak koukám že fotografa máte teda za hubičku já budu dávat 21000- za celý den :-N :-o . Dnes už je to jenom 46 dní tak holky přeji hodně štěstí do toho našeho krásného a vysněného dne :-D ♥
Odpovědět
Tak holky,už to máme za pár...Včera jsem byla objednat dorty,za týden budeme rozdávat koláčky a oznámení... Ještě minulý týden jsem si říkala jak jsem podivně klidná,ale teď...Prostě panika a děs,aby vše klaplo...
Odpovědět
Tak se taky přidávám, svatba 9.8. 2014 ve 13h:)..už se to blížíííí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky přidávám. Svatbu máme 9.8.2014 ve 13:00 blízko Sedlčan. Dnes jsem vyzvedla snubní prsteny. A jsou nádherné. Fotografa máme jenom na obřad a na focení po něm, takže tak na hodinu a chce za to 4000kč. Víc bychom určitě nedali. V rodině máme několik amatérských fotografů, takže později budou fotit oni. Už se nám to blíží, tak už trochu panikařím. Už po několikáté měním objednávku hostiny ( někteří hosté jedí jen něco, docela z toho šílím) a měním počty. Taky s tím máte takové trápení? A co program po obřadu? Jak to kdo máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky máme termín 9.8. obřad je 11:20. Všechno si téměř zařizujeme sami s pomocí mé maminky, nikdo jiný se nějak nehrnul do příprav a platit někoho za to fakt nehodlám. Ale máme snad už vše zařízené s tím že se musí doladit detaily. Máme místo obřadu, hostiny, menu, DJ+zábava, fotografa, auta, oznámení, prstýnky, dorty, koláče atd. Ale těch problému než jsme se k tomu dostali. První přítelovi odřekl svědek svědectví asi před měsícem, druhého co chtěl nemůže, protože by ho kvůli tomu vyhodili z práce, ale teď už svědka máme. Asi před týdnem začal dělat problémy můj děda, kvůli seznamu hostů a to bylo/je fakt peklo, ale snad už jsme se nějak domluvili. No a dnes jsem měla mít zkoušku účesu, barvení atd, ale kadeřnici odvezli do nemocnice na operaci. Naštěstí sestra přijede s kamarádkou kadeřnici, tak mě načeše, akorát jsem šla dneska shánět barvení hlavy a povedlo se. Tak uvidíme co se ještě pokazí za těch pár dní.
Odpovědět
Profilova fotka
@klaruska5 Tak ty máš vážně smůlu. Nám na svatbu babička a děda nejdou, protože by to už nezvládli. Nám zase víc a víc hostů hlásí, že večer pojede domů, i když je tam možnost přespání. Ubytování neplatíme a všichni chtěj ušetřit. A to jsme schválně vybrali místo, kde se může pít až do noci a rovnou tam i spát.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?