Svatba 9.8.2014, přidáte se někdo? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den nevěsty, mám svatbu 9.8.2014 ve 13 hod, chci se zeptat zde je tu někdo kdo má stejné datum?? aby mě mohl popohánět co vše má zařízené a já ne :-P Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@josefina No tak nějaké ubytování u nás rovnou padlo, nabízela jsem že bych to i zaplatila, ale nechcou, mě teď dost lidí hlasí, že pojedou už tak po obědě domů :-D A musím všem zařizovat dovozy a odvozy a přinejlepším aby si oni řekli kdy a já to zařídila.
Odpovědět
@josefina30 a nejde to vyřešit např. stany nebo hotel car? My jsme měli ubytování k nabídce, ale neplatíme, alternativou je stan za 50,- Kč nebo hotel car zdarma. Každý si vybral co chtěl, popř. co na něj zbylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to v takovém rekreačním zařízení, kde stany nejdou. I když táta řekl, že si bere spacák a bude spát pod širákem :) Já už na to kašlu. Nebudu stresovat. Ať si každej dělá co chce :)
Odpovědět
Nevěsty, tak bych se s dovolením taky přidala, svatba 9.8. ve 13h :-) Už se nám to krátí co? Jste nervozni? Na mě to už semtam padá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se pridavam :)) uz jenom 9 dni, jupiii :)) jak jste na tom? mame to od 12:00 :))
Odpovědět
Profilova fotka
@chris11 Ahoj, taky to máme od 12 hodin, v Mariánském kostelíku v Opočně, hostinu a raut 3km od Opočna v Přepychách v Restauraci u Katky, jsme z Přepych, takže všechno blízko, kdybychom na něco zapomněli, tak se dá pro cokoliv obratem otočit :) Rodiče a příbuzní z mé strany přijedou až z Vlašimi ( cca 140 km) takže je nechceme tahat nikde daleko, vše pěkně při ruce :) Jinak si myslím, že krom dnešního snu, že nestíhám, ani ve stresu nejsem :) těším se a zároveň se trochu bojím, aby to všechno dopadlo v pohodě a na nic jsme nezapomněli :)
Odpovědět
My to máme v 11.30 hodin v Mariánském kostelíku v Opočně :-) Kupodivu ani nejsem nervózní,ale spíš pěkně vytočená. Lidi nám pěkně zavařili...teď týden před svatbou 2 lidi z mojí strany odmítli účast (a byl to i můj svědek),a zas z přítelovi strany se vnutili 3 lidi navíc,a ještě lidi který tam nechci. Tak jsem vytočená,a mám svatbu zkaženou už teď :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@88renca88 a nemuzes je odmitnout? ze nejsou vitani? taky mi porad nekdo neco meni, ale je to nastesti jen na obrad a afterparty, ktera bude na zahrade, takze tam mi to nevadi :)
Odpovědět
@88renca88 Proboha proc odmitl svedek? Vzdyt je uz i nahlaseny na urade ne? Preju at to zvladnes a nenech si tim zkazit radost ze svatby..
Odpovědět
@noblessa Tady u nás jsme svědky na úřadě hlásit nemuseli,ale stejně to je podraz. Já se snažím si nekazit svatbu,ale je to houby platný...
Odpovědět
Holky,tak se pridavam take mezi vas ;-) mame to na 13 hod.uz se nemuzu dockat,nervozita teprve prijde na radu :-\
Odpovědět
Profilova fotka
Já už teda panikařím. Snad nám to počasí vyjde. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@88renca88 Aby se mi tam nikdo nevnutil, dala jsem vědět, že je to pouze pro osoby s pozvánkou, a že už je všechno zamluvený. Ale jestli jsou to lidé z přítelovi strany, tak je to na něm. Bere si tebe, tak ať to nějak vyřeší. A svědek ať si trhne, někdo jinej to určitě udělá rád a bude na to vzpomínat celý život :) Tak nesmutni.
Odpovědět
a máme to za sebou! :-D 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?