Menu Forum

Svatba 6.7.2013, kdo se taky vdává?

24. čer 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
svozilova
1
Registrovala se 8. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 2 přátele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
svozilova
1
Registrovala se 8. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 2 přátele. Region Zlín.
 Ahoj nevěsty, tak se znova hlásím, už mám po zdařilé rozlučce se svobodou a ted už se naplno můžu vrhnout do závěrečných příprav, jako domluva s fotografem, kameramanem, poslední zkouška šatů a tak podobně.Už jen 13 dní, strašně to uteklo ale už se i těším až to bude zamnou a budu mít zase klidemoticon Ale jinak se cítím skvěle vdávám se přece poprvé a možná i naposled v životěemoticon Jak jste na tom vy?
Adjusha - děkuju za super typ na svatební cestu, mantičku bych taky ráda vidělaemoticon
23. čer 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. července 2013
fotoportrét
fotoportrét
titanie
3
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. července 2013
 Ahojky,tak já už mám taky rozlučku se svobodou,teď mě ještě čeká rozlučka v práci-zrovna dneska.Jinak už taky jsme v závěru-ale dalo mi to zabrat,obzvláště rozpočítávání koláčů,výslužek apodemoticonJeště nás čeká nějak vymyslet alkohol,počet a tak...Pak mi chybí nakoupit nějaké věci na zábavu-balonky štěstí,pak taky krabičku na prstýnky...Nejvíc mě děsí,že jsem na něco zapoměla.Taky ještě nemám šperky,spodní prádlo,botky pro družičky..No,jak to tak vidím,vlastně toho ještě nemám docela dostemoticon))
24. čer 2013 v 10:51  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí