Svatba 5. června 2010, zkušenosti nevěst

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Najde se tady nevěsta, co se bude vdávat také 5.června 2010 ?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my měli mít svatbu už loni v září ale ze soukromých důvodů to nevyšlo. Máme zařízené svatební oznámení, zarezervovanou restauraci, v dubnu vyberem prstýnky, v květnu šaty, oblek a kytici, takže žádný stres :-)
Odpovědět
Profilova fotka
slunycko: vitej mezi nas :-) , presne tak, hlavne klid :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj....mě přijde že je to jedno jakou kytičku si nevěsta vybere,ale pokud se jedná o cenu ,svarební pod 1000 se nedostane....mám obědnanou svatební-kaly a růže,2*korsáž,maminkám,svědkyni,2*malou na ruku pro družičky,jednu jako dekoraci na stolek k oddávajícímu a misku na prstýnky a cena je domluvená na 4500.a to si myslím že je to hezká cena. jinak mi stále dost věcí chybí....hlavně ty obleky...no chlapi mají čas... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka1978: tak to bych teda za kytky nedala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
camelinka:to je hodně????kolik dáváte za kytičky vy?mě se to zdálo dobrý....svatební mi počítá 1200,tu větší na stůl taky a tamto je zbytek...jo ještě jsem zapoměla že 500 jsou v tom kaly do váziček na svatební tabuli. :-(
Odpovědět
no mne to teda pride ako dobra cena, za tie peniaze by som to brala. Je rozdiel objednat kvety v Prahe a na severe moravy. Sarko, mas niekde foto aka bude tvoja kyticka? Tiez som chcela ruze a kaly, ale vsetci mi tvrdia ze sa to nebude hodit.
Odpovědět
sarka1978: me to taky přijde jako dobrá cena na to že to jsou kaly :-D asi neviš na kolik te vyjde jedna kala že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...zeptám se,paní mi říkala že cena bude jasná v květnu za kolik jsou,asi jsou v létě draší.a kytičku mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
krásné velikonoce.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,včera jsme byli vyzvednout prstýnky...jsou nádherný,dorazila čokofontána je 60cm a vypadá dobře není to žádný drobek,pomalu začínám rozdávat oznámení...jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, my taky začali rozesílat, zatím mailem kamarádům, rodinu objedem později, všichni o tom ví, tak nebude žádný překvápko :-) . Teď dáváme dohromady seznam papáníčka na raut, začíná se to nějak moc blížit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme za sebou konečně jeden z posledních "důležitých úkolů"dnes jsme zamluvil klukum obleky,koupili košile,kravatky.....krátí se nám to.tet domluvit počet zákusků a dortík,koláčky budou od babičky domácí a taky nemám představu kolik jich má být.budou jen na stoly,výslužky neděláme. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Sarka: a kolik mate hostu? mě peče taky babička a když pekla ted strycovy na narozeniny tak to pekla z jednoho litru a bylo to tak akorat...bylo tam 80 lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mame šedesát lidí a +-20 dětí na oběd+20 na večer.
Odpovědět
Ahojte ženy,opravdu se nám to blíží, myslela jsem si,že budu třeba už nějak nervozní, ale furt nic :-D My už máme vpodstatě všechno zařízené, jenom doladím pár detailů s květinářkou a dodělám mašle na auta a hotovo. Nám bude péct koláče prateta, budou to takový ty německý velký tvarohový koláče politý máslem s rumem :-) mňammňam JInak budeme mít cca 45lidí na oběd a dalších 50 na oslavu :-N
Odpovědět
Ahoj, šarka:no tsk to si myslim že takovy ty klasicky malí svatební by ti mely stačit z litru, my mame cca 50 na obed + 30 na večer budem dělat i výslužky(hodne výslužek) a bude se pict z 3 litru no my už to duležitý taky mame ještě milačkovi košili vestičku a teda na prstýnkach jsme ještě ani nebyli ale snad to v týdnu zvládnem, ted už začnem nakupovat veci do tombole a napoje a takový ptakovynky at nestresujem 14 dni před svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
...no tombolu taky nemám,napadlo tě něco originálního nebo se budeš inspirovat tím co již holky měly?u nás tombolu nikdo nezná...tak budu kopírovat nápady co tu na netu již byly a snad se to bude líbyt :-D .pro alko a nealko pojedem do makra a slivovičku jsem obědnávala zrovna dneska.bude od kamarádky z moravy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevesty tak se po delsi pauze zase hlasim u vas,mame to uz skoro za dverma, co? ja jsem ted v republice a budu litat po vyrizovackach okolo svatby oznamka mame davno rozeslane, vsichni z nich byli nadseni prstynky jdu zitra vyzvednout, saty mi doupravi jedna dobra duse a jeste dodela stolu a pompadurku. oblek mame, vesticku a kravatu dokoupime casem jak jste resily kytky, tak ja jsem presvedcena, ze si kytku i korsaz uvazu sama, i pro svedkyni, takze koupim jen kvetiny a material... sice je to netradicni, ale co na tom kvetiny na vyzdobu vyresim pnoucima zavesnyma pelargoniema a na stoly zase gerberkama v kvetinacku bude to jeste napinave jak to vse dopadne, jelikoz babicka nejak marodi, tak mozna nedojedou, je mi to lito, ale co nadelam uz jsme si parkrat rekli, ze proc jsme si to nenaplanovali jen nekde sami..., ale zase chceme tak dulezitou udalost sdilet s blizkymi... no proste normalka... ;-) mejte se a at se dari v pripravach za nedlouho to budem mit za sebou...
Odpovědět
sarka: no budu se inspirovat tim co je tady, u nas to taky nikdo nezna tak to pro všechny taky bude original, no a taky se pokoušime secvicit i origoš tanec tak uvidime jaka bude odezzva my tak nejak všechno dělame jinak než by si ostatni představovali tak asi i neco čekaj... nevestinka: to s babičkou me mrzí, ale třeba to bude lepši a dojedou....no nas prve tlačili do svatby ale ja se nechtela vdavat protože "musim" a ted když už mame maličkou tak nam zas všici nadavaj proč dělame tak velkou svatbu že jsme se meli vzít se svedkama...ale taky je to pro me moc duležita udalost a chci si ji užit se všema co mam rada, mame svatbu v kostele tak to bude jednou a naposled tak proč si to neužít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mund: to vis,ze jo, taky to tak berem, jen vis jak, obcas neco nastve a to pak clovek rika "kdyby"... tombolu budem mit taky, neco jsem vymyslela sama k necemu inspirovala tady na foru... snad se lidi pobavi
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: taky sem premyslela ze si kytku stvorim sama, uvidim jak se domluvim v kvetinarstvi, nejradsi bych nekde na zahrade naskubala pivonky a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pokvetou konvalinky :-D
Odpovědět
jeee milašek dnes donesl z matriky papír s nadpisem "PROTOKOL O UZAVŘENÍ MANŽELSTVÍ" a nějak se to ve me pohlo, jak je to černý na bílím tak je to takový důležitější vážnějši...už to neni jen sen...nevim jak bych ten pocit popsala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: jooo tak to znam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: taky si to zacinam silne uzivat! je to uz velmi vazne a krasne, byla jsem dnes take na matrice... pak vyzvednout prstynky, nemuzu se na ne vynadivat... pak jsem shanela male perlicky a koukala po vseljakych malickostech, jeste se vyradim! skoda, ze tu ted se mnou neni muj mily, ale i tak si to uzivam o 106 camelinka: o kytce uz v tom mam fakt jasno, proste si udelam svou krasnou a nenecham se rozhodit...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: jasne, i ja to tak nejspis udelam, leda by me nekde prekvapili bezkonkurencni cenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,začínám přemýšlet....o těch konvalinkách,opravdu se nebojíte si kytičku udělat sami?myslím si že jsem celkem zručná a určo bych to taky zvládla. bezkonkurencni cenou vás snad nikde nepřekvapí...jak se řekne svatební je to hned dražší,já jsem s cenou kytiček celkem spokojená ,ale ty konvalinky jako svatební a do klopy+ dekorace na stoly by nemuseli být špatný :-D skusím to doma navrhnout.u nás je les a ten je koncem května začátkem června plný konvalinek.
Odpovědět
Ja chtěla konvalinky taky, mam je strašně rada, ale loni už pravě koncem kvetna byly skoro všechny odkvetlí tak jsem to nechtěla riskovat, ale je pravda že loni touhle dobou jsem se už opaloval a to lestos nehrozí
Odpovědět
Profilova fotka
sarka1978: nejsem si jista jestli nejsou konvalinky chraneny, abyste nemeli obrad v base :-D , ale urcite je jedovata :-. . vytvorit si kyticku nemam strach, libi se mi jednoduche, jen ovazane masli,jake mam v albicku, takze to nejak sfouknu :)
Odpovědět
Holky mate už všechny koupeny prstynky nebo je tu nekdo jako ja kdo ještě ani nebyl ve zlatnictvý??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?