Svatba 5.9.2015

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj kdo se vdava tento termin ? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tiez mame svadbu 5.9.2015 :) My mame zatial fotografov, kameramana, Dj-a, miesto obradu a hostiny, kozmeticku, priblizne dohodnutu vyzdobu (bude zlta) na hostine a na obrade bordovo-biela, menu tiez priblizne vybrate, vybrata torta. V sobotu 31.1.2015 sa chystame na svadobny veltrh v Brne, tak tam chceme kupit alebo objednat obrucky. Na marec som objednana do salonu El v Brne na skusanie a potom sitie siat a v marci planujeme objednat oznamenia, ktore uz mame vybrate a tiez pojdem s priatelom vyberat oblek :) Vybratu mame uz aj hudbu na obrad a hudbu pocas recepcie a tiez sme si uz vybrali, co si dame vyrit na obrucky. Vo februari sa chystame na stretnutie s majitelom hotela dohodnut detaily vyzdoby a menu a tiez sa chystame do cukrarne dohodnut sa o zakuskoch a torte. Inak svadba je na Slovensku, ale byvam v Brne, tak ak nejaka mate dobry tip na manikerku v Brne, tak prosim napiste, zatial som tu u ziadnej nebola (umele alebo gelove nechty nechcem) :) Dakujem.
Odpovědět
Taky mě děsí, co už všechno holky mají! My máme kostel, kněze, hotel na hostinu, oblek pro ženicha. Toť vše. Jo, a dodavatelku cukroví (babička). 😉
Odpovědět
dianka48 a kde je 31. 1 svetebni veletrh v Brne?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikkki Svadobny veltrh je 31.1.2015 v Galerii Vankovka, vstupne je tusim 100 Kc. Viac info tu: http://www.svatebnishow.cz/
Odpovědět
Aha díky :) já se chystám s přítelem v únoru do Futura na svatební veletrh
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukla do svého svatebního diáře a nic jiného než výdaje si tam nepíšu... Holky jak jste na tom? Máte tenhle diář a zapisujete nebo ho necháváte prázdný? :-) A co výdaje? Už se vám protáčí panenky nebo jste ještě nic moc nezařizovali? :-D U nás to teda lítá...
Odpovědět
Ahoj mám svatební diář a zatím nic koupenýho nemám :D ale nějaký zálohy zaplacený ano, tak si to do něj píšu..
Odpovědět
no jsem zvědavá jestli se vlezem do našeho stanoveného rozpočtu..
Odpovědět
tak my už máme místo, fotografa(aspoň doufám, nějak se mi teď není schopný ozvat), šaty mám koupené, botky objednané, máme vyhlídnuté místo na oběd, příští měsíc tam zajedem ochutnat, máme zamluvené místo večerní párty, kosmetička je domlvená(kamarádka), ohledně dortu začínám s paní komunikovat,ale sama mi řekla, že na to je ještě brzy. Zbytek cukroví bude svépomocí, něco já, něco maminky a něco babičky. Oblek pro snoubence budem řešit až tak v červnu. Na veletrhu jsme byli taky, přítel mi tam koupil šperky:). Jinak jsem z něj žádný přínos tedy neměla.... Teď už si bud lámat hlavu spíš jen s floristkou, přítel by chtěl, abych měla věneček z živých květů a nemám vůbec představu, kam nás jít:)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se! :-)
Odpovědět
ahoj, ja se take hlasim k tomuto krasnemu datu :) koukam jak jste vsechny rychly a kolik toho mate. my zatim mame zamluveno misto pro obrad, obed i afterparty (vse bude na jednom miste), barva svatby cervena a podzimni barvicky, s fotografem mame zitra schuzku, prvni vec kterou jsem sehnala byly kupodivu svatebni saty (mela jsem stesti, znama vyprodavala svatebni salon takze mam uplne nove satky za cenu za kterou se pujcuji). Vymyslime tombolu a ruzne hry :) kadernik je taky domluveny, nad botickama vaham. a na svatebni veletrh v Brne se chystam v nedeli tak se tam urcite s nekteryma potkame :)
Odpovědět
I já se přidávám k tomuto datu. Zatím máme domluvený termín, hodinu, místo na odpolední párty, fotografa, a to je asi všechno.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
děvčátka i my má toto nádherné datum, které je naše vysněné. Mám šaty, oblek i saty pro duzicky, dale mame misto a party na jednom miste, matriku, hudbu,fotografa, kameramana, vybrany dort, .....tento vikend jdeme resit prstynky a oznameni,....casu dost blbinky si vyrobím sama, barva svatby malinová se starorůžovou :-) pocasí už je objednáné tam nahoře :) bude krásne :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted jste me privedli do stresu :) ..my se pro toto datum rozhodli před týdnem a o víkendu snad objedeme kostely...na šaty jdu pristi týden a to je zatím jediné 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooj holky, já se taky přidávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame zatim, místo pro obřad i hostinu ( vse na jednom miste ), fotografa, paní na cukroví, a neco malo na výzdobu. To je asi vše :-D . Jinak barva svatby je lososova. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k Vám hlásím. Jak jste na tom s přípravami? My jsme teď tak nějak stagnovali, důležité věci máme zařízené (obřad, oběd a oslavu, fotografku, kapelu, prstýnky, šaty, dort, cukroví, kadeřnici, kosmetičku, květiny částečně) a teď čekáme, až nám přijdou prstýnky, moc se na ně těším :) Hlavně se nechci stresovat, takže se snažím vše udělat co nejjednodušeji, včetně výzdoby, kterou chci mít "čistou". A o počasí jsem přesvědčená, že bude minimálně tak krásně jako dnes :)
Odpovědět
@trepi Lososová je moc pěkná, chválím ;) taky bych se ráda rozhodla už pro barvu...ale pořád se ty moje preference mění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@brambleberry Taky si určitě nějakou vyberes ;-) Ještě jsem mela vybranou žlutou :-) Jinak se mi líbí i mentolova ;-) ta jde kombinovat s hodně barvami ;-)
Odpovědět
@trepi Mentolovou bych brala hned, ale ta se líbí mojí sestřičce, co taky plánuje svatbu a to jí nemůžu udělat :-) Žlutou jsem kdysi měla v hledáčku taky. Chtěla bych do té výzdoby zapojit takový ten styl (nevím, jak ho nazvat) - juta, lýkový provázek, krajka (bude to asi jen na jmenovkách a vázičkách, nic velkého tvořit nechci) a nevím, která barva se k tomu bude hodit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@brambleberry Takže spíš přírodní :-) No skoro všechny :-D ..... Krémová, světle zelená, lososová...... Nějaké jemné barvičky... ;-)
Odpovědět
Původně se mi líbila jemně růžová, takový teplejší odstín jakoby růžovo-lososová, ale prostě nevím v téhle kombinaci no. Moje fantazie je bídná :-D
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám k datu 5.9. :). Jsem ráda, že jste všechny zařídily pěkné počasí, to bude paráda :). Koukám, že přípravy jsou ve většině případů už v plném proudu. My zatím máme objednané jen místo (pro obřad, oběd i párty), zaplacený výjezd z matriky na statek, předdomluvený catering a kapelu, mám koupený materiál na šaty a objednané prstýnky. Další náležitosti nás teprve čekají. Svatba bude laděna do přírodna - juta, levandule ... Kam chodíte nakupovat výzdobu, máte nějaké tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám k tomuto datu :-) Vše už je snad objednané a domluvené, tak teď už budeme jen platit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
i my se bereme :)
Odpovědět
Profilova fotka
také máme toto datum :-) už se to krásně blíží
Odpovědět
Profilova fotka
Také je pro nás tento den dnem svatebním :-) Dnes jdeme na FINÁLNÍ zkoušku svatebních šatů a obleku, máme u nás doma schůzku s fotografem a objednala jsem se na 2.9. na svatební nehty :-) Také máme zaplacenou zálohu na svatební dort, domluvené zapůjčení auta od známého (ať nemusíme brát naše auto, s tím, že by ho pak musel někdo odvést zpátky..) A 26.8. jdu ještě na melír a zkoušku svatebního účesu. Do té doby si ještě musím objednat clip in vlasy, jenže nevím jaký vzít odstín :-) Včera jsem si koupila korunku jako doplněk k účesu a balerínky na přezutí, ze kterých jsem naprosto nadšená, moc se mi líbí. Tak jsem se rozepsala, už na mě asi jde to svatební šílenství.. :-) Jo a HOLKY, chci si vyrobit takový ten pás, na kterém jsou trojúhelníčky s nápisem NOVOMANŽELÉ. Máte to někdo také? Asi na to není potřeba žádný speciální postup, že? Měl by stačit provázek, nůžky, tužka a papír :-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se do diskuze, též nás za necelých 14 dnů čeká svatba. Jak to ale vypadá s počasím? Výhled na začátek zaří nevypadá dle ČHMÚ nic moc. Doufám, že se mýlí ... Nemáte někdo pozitivnější zdroj? :)
Odpovědět
my máme stan, nás nic nerozhází :D. Ale já jsem přesvědčená o tom, že pršet nebude
Odpovědět
já také! Stará Boleslav
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?