Svatba 31.8. 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím nevěsty! Máte někdo stejný termín? Co vše už máte naplánované?
Odpovědět
holky a jinak vše komplet nachystané? Já ještě pujdu koupit polštářek pod prstýnky, organzu a tento víkend doladím aktivity na svatbu, koupim svatební strom a snad uz jen doladovani programu :))
Odpovědět
Profilova fotka
Já nee, chybí mi ještě dost věcí, ale většinou s tím nikoho nechci ještě otravovat - všichni dodavatelé atd. atd. mají plno práce s tímto víkendem, podle mě až od pondělí se zas zaměří na náš víkend :) Myslíš že vyjde počasí? Podle pár předpovědí to zatím vypadá nic moc :(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannia Nene, z Čech :-)
Odpovědět
Z jednej strany super, aspoň nebude horúco a nebudem sa potiť, ale okolo 22 by mohlo byť a trošku slniečko... Aby bolo proste tak akorát :-) Ja ešte nemám naplánovaný ten deń - ako harmonogram, a ešte som stale nevybrala hudbu na obrad a na tanec....neviem sa rozhodnúť....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukala dneska na předpověď a už jsou tam přeháňky a bouřky :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenicka1985 Já lituju že jsem to nedala na dnešek - nabízeli mi i dnešní termín totiž. Dneska je úplně ideální počasí na fotky (aspoň teda u nás) a nikomu nebude vedro ani zima. Musím říct že to holkám dost závidím, konečně nejsou vedra a přitom je příjemně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikina007 přesně tak, dneska je nádherně, akorát, taky by mi tohle počasí vyhovovalo, no uvidíme, jak bude na náš den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak u nás zatím hlásí 24stupňů a slunečno,tak uvidíme:).
Odpovědět
Profilova fotka
@elisjitu kéž by to bylo u nás taky tak
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnurse Musíme věřit:). Já doufám,že se to nezmění.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přidávám se asi pozdě,ale také máme termín 31.8. :-) Co se týče počasí, mě by snad ani tohle nevadilo.Lepší jak ty tropy cca 3-4 týdny zpět, to bylo neskutečné.Už jsem měla pocit že musím svatbu přeložit, protože já bych se v tom nemohla vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@re_reserved Přesně to samé jsem si taky říkala:D.Ale přiznám se,že déšť teda taky nechci:((.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky? 4 dny...?
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekverunka panika? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijenda Ani ne panika...spíš tomu nějak pořád nemůžu věřit...Co Ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prcekverunka Já mám takové smíšené pocity, chvilku se těším, pak se zas bojím, ale vlastně pořádně nevím čeho :-D Dneska jdu na finální zkoušku šatů a ve čtvrtek už je budu mít doma - pak mi asi teprve dojde, že se vdávám! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucijenda No já jsem si je vezla včera do čistírny, tak už je mám doma vyžehlené...včera jsem zkoušela drahému nandat prstýnek, jestli to jednou rukou vůbec zvládnu...a on na to: To ho pak mám jako fakt nosit, jo...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my to máme teda už teď v pátek a včera večer jsme se mordovali s kravatou a nic :( Pokaždý to bylo hnusný :( Chjo
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pořád byla v klidu, nic jsem neřešila, žádný stres, ale teď už trochu začínám panikařit, i když vůbec nevím proč, když všechno důležité máme zařízené :-N
Odpovědět
Tak ako ste si sobotu užili? Počasie vyšlo na jedničku, a nečakane aj celá svadba. Absolútne som nečakala, že by som si to tak mohla užiť :-) niežeby sa veci nepokazili alebo neboli ináč ako plánované, ale vcelku vzaté to bolo jedno. Dúfam, že ste na tom rovnako :-) a hlavne šťastné!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, naše svatba byla fakt super, úžasná, dokonalá. Naprosto nic bych na ní neměnila. Obřad na Orlíku naprosto splnil očekávání, bylo to tam pohádkové. Spršku rýže, zatahování a podobné srandy jsme taky zvládli, dokonce jsem poznala manžela podle uší se zavázanýma očima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás všechno dopadlo tak, jak jsme si představovali. Počasí bylo ideální, jídlo výborné, všichni se dobře bavili :-) Ale bylo to náročné, včera jsem celé odpoledne prospala :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Holky, na FB se hledá majitelka prstýnku s datem vaší svatby a jménem Jirka. Nalezen min. týden v Chorvatsku...... Napadlo mě,jestli není mezi vámi ona nevěsta..... info: koudelkova@ibrs.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@pavly zrovna jsem toto psala sem jako článek, přidávám fotku prstýnku.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro plánování svatby doporučuji svatební diář smart, či dárky pro hosty s vlastním nápisem, nebo poděkování rodičům.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?