Svatba 31.7.2010. Jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj .tak kdo jste se rozhodl právě pro toto datum??? Jak jste na tom s příporavami???
Odpovědět
1
5
6
Caute kocky, datum sa nam pohol. Ako, uz stresujete? My este nemame vsetko, ale nejako ma to netrapi, este mam 3 tyzdne cas 8-) Zatial pohoda...
Odpovědět
Profilova fotka
...ahojky, no nervozita už je ;-) já mám za sebou rozlučku která byla úspěšná tak snad vše ostatní taky dobře dopadne, dneska jsem měla poslední zkoušku šatů a měla jsem úplně sevřený žaludek :-D
Odpovědět
Ja som rozlucku este namala, ved este je cas ;-) Na skusku siat idem s stredu pred svadbou, kedze moje saty mi sedia akoby boli na mna site. Nemame len take drobnosti-krabicky na kolace, bizu budem mat zo salonu, chybaju mi manzetove gombiky, take s napisom I love my wife, snad zozeniem. A este ist do hotela dohodnut menu.
Odpovědět
Profilova fotka
...no já bydlím v Praze a svatba bude v Opavě odkud pocházím, je to dálka takže tam nejsem často takže proto už je zamnou rozlučka a všechno ostatní, zařizovala jsem když jsem byla náhodou na Moravě ;-) zkouška byla tady v Praze a pak si povezu šatičky do Opavy, kde budu od středy, pak už jen manikůra, pedikůra a řasy, nic už nebudu před svatbou dělat, akorát si budu sama zdobit svatební tabuli ;-)
Odpovědět
A este treba vyrobit vyzdobu do kostola, ale to musim ku kamoske-krajcirke, ale kedze ma neposednu dceru, tak sa musi venovat viac jej ako mojej vyzdobe... Ale to stihneme 8-) Pohoda, klidek, ...
Odpovědět
Profilova fotka
baby a mate aj nejake darceky ako podakovanie pre rodicov?lebo my sme kupili dakovne listy a nevieme kedy im ich mame dat :-N No ked vsetko vyjde podla planu,tak ja sa budem takto o tyzden uz zabavat na rozlucke :-) snad vsetko vyjde ako ma
Odpovědět
Profilova fotka
tak co kocky ake mate pocity tyzden pred svadbou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak my máme dneska rozlučku a příští týden se neskutečně krátí... Jak jste na tom se stresem, já už ho dost cítím :(
Odpovědět
Profilova fotka
my sa budeme buduci vikend zabavat na okey lete :-D stres ma este len caka, ale nebudem sa hnevat, ked nepride ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ahoj holky tak u mě stres zatím není, dopadal na mě dřív, cca tak před měsícem ale teď zatím vůbec, snad to tak zůstane ;-) já žiju v Praze ale svatba je v Opavě, do místa konání jedu ve středu takže teprve pak asi spadnu do toho pravého předsvatebního blázince...vše snad dopadne podle představ...doma mě čeká kosmetika, manikůra, pedikůra a řasy, v pátek už točení některých záběrů s kameramanem, tak jsem fakt zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som na tom podobne ako kajsav,este minuly tyzden neskutocne stresy a teraz nic,a to sme este vcera zmenili cas sobasa z 15:00 na 16:00 takze to musime dat vsetkym ludom vediet.a nasa prevadzkarka je na dovolenke a nevieme kedy sa vrati(najskor v stredu)a my nemame este nic na 100% dododnute,zatial iba bolo vsetko predbezne,ale inac pododka.no aj kameraman je na dovolenke a bude k dispozicii az vo stvrtok a to mi hovoril nech sa mu ozvem 2 tyzdne pred svadbou...proste jedna basen :-p
Odpovědět
Milé (ještě) slečny,všem vám přeji ať nám to vyjde na jedničku a podle představ.Už se to blíží tak asi nebude čas vysedávat na netu,tak hodně štěstí a pevné nervy.U mě se stres ještě nedostavil,jak se znám budu šílet den před nebo až v sobotu :-D Do manželství vám přeji hodně lásky a tolerance,tak zatím pa nevěstinky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klingonek: Děkujeme a já Ti přeji také vše nej, hodně štěstíčka a lásky do nového života. Váš den ať vyjde podle představ a vše se vydaří jak má, počasí by se mělo na sobotu uklidnit a má být hezky, takže si to jistě všechny užijeme ;-)
Odpovědět
Holky, mame to za 4 :-))) Zelam vam krasny svadobny den, hlavne si ho uzivajte naplno, lebo vraj neskutocne rychlo ubehne. Zdravim vsetky nevesticky 31.7.2010 a drzim palce :-) Vlada
Odpovědět
Profilova fotka
kocky tak vela stastia vam vsetkym prajem nech vsetko zajtra dopadne na jednotku.aj pocasie sa umudrilo tak sa tesim.drzte sa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak Vám to dopadlo? Určitě skvěle když jsme si navzájem držely palce ;-) Naše svatba, byla úžasná, krásná, dokonalá, není nic co by nevyšlo, hned bych se vdávala znovu :-D
Odpovědět
ahoj kajsav, nádherné video, úžasné! Krásni ste boli! My ešte fotky nemáme, ale dúfam, že na nich budeme vyzerať tiež tak dobre :-) Inak nám to dopadlo skvele, mali sme to vonku a počasie bolo na jednotku, prišli všetci naši blízki, obrad bol dojemný, jedlo chutné, atmosféra príjemná - spokojní sme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nasa svadba dopadla super,az na jeden dva detaily,ale aj tie sa daju prehliadnut ;-) ja som sa ohromne zabavala,myslim ze aj hostia boli spokojni.dokonca aj pocasie vyslo :-D
Odpovědět
my si tiez nestazujeme, vsetko dopadlo tak ako malo a aj prekvapenia boli mile.....no a to pocasie, to nas ponatahovalo, ale sobota bol krasny slnecny den :) vid album :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to jsem moc ráda, že Vám vše dopadlo podle představ, je to supeeer ;-)
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?