Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
1
23
24
Profilova fotka
Marti, my měli na noc malého u Petrovy exmanželky a vyzvedávala jsem ho až v neděli odpoledne. A to pak ještě řádil se strýčkama a tetičkama. V sobotu jsem teda vstávala v 6 a po 7. hodině jsem děcka odvedla ke svojí mamce, takže jsme se chystali bez nich. Svatební noc jsme proflámovali, měli jsme v bytě asi 15 lidí, takže na sourozence si bude muset mrňous ještě počkat :-D Pro video jdu ve čtvrtek, ale máme natočený jenom obřad. A profi fotky by měly být do dvou týdnů, ale už se na ně strašně těším.
Odpovědět
zdravim vsechny mlade pani!!!!!!!! koukam ze vsem vse vyslo podle predstav a prani.... :-) nase svatba byla pohadkova, vsechno bylo uzasny, presne jak sem si predstavovala.....je jasny ze tam bylo par zadrhelu ale nic co by narusilo to aby sme si ten nas slavnej den vyborne uzili...... semlelo se to vsechno tak rychle ale stejne to nejde popsat ve zkratce....uzila sem si opravdu kazdou minutu, Dan byl naprosto uzasnej, vsichni byli skvely, vsichni se moc bavili, tancili sme celou noc, skoda ze je to vsechno za nami... mate vsichni moc krasny fotky...ja se pokusim sem nejaky dat az budu mit vic casu Marti, strasne rada sem te poznala! skoda ze uz sem pak nestihala, ale az budu zase v Plzni tak te urcite zase moc rada uvidim! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holciny, tak koukam ze kazdemu z nas ta svatba vysla :-D nase svatba byla uzasna a nezapomenutelna ale to asi kazde z nas...my jsme skoncili ve 12h ale pak jsme sli pokracovat na disko, kde jsme vydrzeli do 3h do rana a dokonce po to vsem byla i svatebni noc ;-) Klidne bych se vdavala jeste jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a krásné mladé paní x-) (fakt vám to všem co jsem viděla fotky moc slušelo,snad je brzy konečně taky dodám), naše svatba byla jak jinak než super, všechno se perfektně rozjelo a já nelitovala ani tho,že jsme neměli živou hudbu,ale našeho kamaráda PANA DJeje, byl nepřekonatelnej a dělal i shou u který se bavili úplně všichni, od starších generací po nás mladý, moje super kamarádky si na nás připravili pár soutěží,ale všechno bylo fajn, nic trapnýho, fakt jsme se nasmáli až jsme brečeli :-D, v šatičkách jsem si připadala jako princezna a vydržela v nich do konce- tedy do rána 8-), jsou trošku ušmudlaný zespoda,ale jinak jim nic neni a to jsem vlečku courala celou dobu bez připnutí,bylo to totiž krásný :-) . Nakonec jsme den před svatbou fakt s kamarádkama zdobily stoly sami,asi do půl jedný, bylo to fajn, protože spali u mě a pak jsme i společně vstávali a holky připravili i snídani a já byla celý přípravy úplně v klidu, na rozdíl od mojí mamky. Vlastně jediný v čem byla změna bylo to,že nedorazil mamky problémový manžel(změna k lepšímu,aspoň byl klid) a nakonec mě k oltáři dovedl táta, i když jsem raději chtěla jít sama, nemohla jsem mu to nakonec udělat a zapomněla jsem si po obědě vzít na focení kytičku,takže na těch nej fotečkách nebude :-( ,ale z obřadu je jí snad vidět dost. A svatební noc proběhla až ,,ráno,, po probuzení a nelituji :-) , v neděli 31.8. jsme pařili dál, dogrilovali jsme totiž masíčko co zbylo :-) A abych nezapomněla dodat tak svatební cesta byla taky úžasná, nádhernej relax a teploučko v Tunisu x-)
Odpovědět
Ahojík, jsem ostuda, pořád ještě nemám svat. albíčko, nějak se mi nedostává času na zmenšení foteček, jsou všechny přes 6MB:-) Hajduško, krásné fotky, úžasné šatičky, dortík vypadá lákavě, schovala sis taky kus do mrazáku? Desiréé: hod sem taky fotečky brzy, at se můžem pokochat ;-) závidím Tunis, hned bych tam taky jela. si vůbec neumím představit pařbu další den, byla jsem po probdělé noci totál KO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si dortik neschovali :-( ale nevadi hroutit se z toho nebudu :-D my jsme take parili jeste druhy den, meli jsme grilovacku,prisli k nam kamaradi a koupali se v bazenu, pili pivecko a relaxovali, vydrzeli jsme to cely den :-D Martine: uz se tesim na fotky tak sup sup zmensuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si taky dortík neskovávali, už se mi do mrazáku nevešel, mám ho nacpaný cukrovím, kterého bylo fakt strašně moc. Jinak my pařili non stop až do nedělního večera a pak ještě v pondělí u tchyně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já dortík dala na mrazák a dokonce jsme ho ještě i vyhazovaly,nikam se mi už nevešel,bohužel, byl moc dobrej,ale po tom našem a hlavně mym uměleckym krájení vypadal ten zbytek co jsem vyhodila stejně dost blbě,tak by mi i bylo blbý to někomu nabízet :-D Fotečky pořád ještě nemáme, máme teda spoustu od kamarádů na cd,ale ty hlavní pořád nic, no to je tak , když máte fotografa kamaráda :-N . Jaký to bylo u vás při focení, chtěl se váš manžel fotit?Ten můj moc ne, udělali jsme jen pár fotek,ale bylo to docela zajímavý,začli jsme se líbat jakože na fotku a pak nemohli přestat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Desiree, u nás to bylo při focení docela legrace, fotili jsme se až po obědě, kdy už měl manžel v sobě nějakého toho panáka, takže byl docela rozjetý a dělal kraviny. Ale fotografka potom vybrala na upravení spíš takové ty "solidnější" fotky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Muj manza se moc fotit nechtel, ale nakonec nejakych par tech fotek udelanych mame, akorat me trosku zklamal nas fotograf, ze byl malo iniciativni a nezkousel s nama ruzne pozice ]-( ale to me napada az ted, skoda :-( ale i presto myslim ze mame hezke fotky, holky kam jedete na svatebni cestu a kdy? my jsme se dneska s manzou dohodli ze pojedeme do Egypta o Vanocich, sice je to trosku pozde od svatby jet na svatebni cestu ale driv nam to proste nevyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Hajdus, aspoň někam pojedete. My neseženeme hlídání pro malého (babičky nějak nefungujou) takže se nikam nedostaneme ani na víkendový pobyt, natož na dýl. :-|
Odpovědět
Peto: nezoufej, my berem na svat. cestu prcka sebou, hlídání hlavně to víc jak hodinové taky nefunguje :-) ale už se těším, jedem totiž na 2, první je víkend s aerobicem za 14 dní, to si tedy užiju já sportu a kluci budou chodit do bazénu, co tam je zdarma, druhá je v hotelu na Hluboké, máme tam luxus. apartmá a spousty věcí v ceně, to nám dal manžovo svědek, se pěkně plácnul přes kapsu, ale jsme mu moc vděčni, sami bychom do toho asi nešli. Hajdusko: fakt se mi do toho zmenšování nechce, jukni na můj odkaz viz nahoře, tam jsou všechny fotky. fotili jsme se ještě před hostinou, manžovi se docela i chtělo. Desirée: škoda dortíku, jsi mi ho měla přivézt, já je můžu jíst pořád :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to martina: mate moc pekne fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky paní! Vůbec se teď nedostanu k netu - začal školní rok a říďa prudí takovým způsobem, že už se modlim, aby se nám podařílo miminko já tam odtuď vypadla, i když mi budu chybět moje úžasné dětiky ze třídy a ostatní učitelky :-) . Focení bylo nakonec úžasný, i když jsem se toho hrozně bála, myslim, že si to i manžel užil a že ho to nakonec bavilo. Fotili jsm ese hmed po obřadu a aby tam svatebčani jen tak nestáli, nosila jim svědkyně občerstvení a měli noviny (i když ty stejně nečetli tam, až po svatbě, protože koukali na naše focení a povídali si...). Z fotek jsem byla úplně nadšená, strašně se mi líbí a vůbec bych se na nich nepoznala, ale mám je zatim na DVD a nejsem schopná je sem dát (jak bude volněji, určitě to udělám). Ani jesm nestihla prohlédnout Vaše alba :-( . Na svatební cestu nejedeme, protože jsme postavili domeček, ale ještě musíme dodělávat podkroví (tenhle víkend zateplujeme). A pak už se jen nastěhovat - na to se strašně těšim.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti: škoda,že jsem nevěděla,že máš tak ráda dortíky, bych ti kus poslala, ten převoz by ani nevadil při tom jak po tom rozkrajování vypadal :-D . Tak to je fakt super svědek ;-) Peti3 : my si svatební cestu užili maximálně, úplná pohoda, klid, žádný rozčilování kvůli ptákovinám jako třebas to co zítra uvařím a kdy uklidim :-D a hlavně to vedro Zrovna dneska jsem projížděla fotky co nás fotila jedna známá(učí se fotit) a docela jsem se nasmála, bylo to kouzelný, hlavně jsem si vzpomněla jak mi manžel říkal po tom co jsme se u focení líbali ( a já to i poznala :-) ), že je vzrušenej :-) :-D a já se na tý fotce strašně tlemim :-) , škoda,že to mám zatím jen na cd, zatím fakt nezvládám
Odpovědět
Profilova fotka
Desiree - šeptání do ouška při focení taky zabralo, ale je to nepublikovatelný, každopádně fotografka manželovi říkala ,ať to zkusí znova, že jsem se moc hezky smála (vzrušenej ale nebyl - asi :-D ). Teda rozesmál mě maximálně. Snad se mi ty fotky taky podaří dodat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hajduska: máte moc hezký fotky, ty šaty byly kouzelný a ani neni vidět,že se manžel nechtěl fotit ;-) , my se nezmohly ani na to šampáňko, na všechno co jsme jen mohli jsme zapomněli :-N peta3: no tak to věřim,že je to nepublikovatelný, to u nás bylo taky :-D pěkně mě štve náš fotograf(kamarád), že ještě neni schopnej dodat fotky, má novou práci,tak nestíhá ]-( ,asi mu dneska brnknu ať sebou hodí, pžeuž máme dvě CD s fotkama a jedno dvd od ,,kameramana,, a ty hlavní fotky pořád nic :-| , tak snad to aspoň bude stát za to,i když mě se teda líbí už ty co máme a už nic moc navíc nečekám...
Odpovědět
Profilova fotka
desiree: diky. My mame take problem s fotografa dostat upravene fotecky, poslal nam jen ty zakladni a tim to haslo, tak jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mladé paní ;-) , tak jaký je to po svatbě?Neni to náhodou pořád stejný,teda až na příjmení? :-) hajduska: tak fotky stále nic, ještě jsem mu nevolala,ale konečně jsem si z cd okopčila fotečky co zatim mám,tak můžu dát v nejbližší době do alba aspoň něco,ale stejně to tam nenechám dlouho, manžel ani nechce abych to někde vystavovala,tak to musim aspoň částečně respektovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se chci zase vdávat :-) , už ani nekoukám radši na alba a svatební fotky ostatních páč je mi líto,že to máme za sebou, ty přípravy mě děsně bavili, i když to byly občas nervíky,ale to těšení bylo úžasný a je pryč:-(
Odpovědět
Profilova fotka
desiree: ja take chci znova, strasne rychle to uteklo, ty pripravy byli uzasne a hlavne bms je skvele, ted se muzeme presunout do modreho konika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hajduska: tak tam se v nejbližší době nechystám, i když je to krásný mít mimi, ještě se na to necítim.Manžel by byl ale hned pro :-) . Kdybych byla o pár let starší,tak by se mi to teď i hodilo,ale kvůli tomu mimi dělat nebudeme. Tam kde teď dělám to pojede jen do konce října a pak mě chtěj šoupnout jinam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Sice už sem moc nechodíte, ale konečně jsem byla schopná udělat albíčko :o). A co manželský život?
Odpovědět
1
23
24
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?