Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu pripravovat tombolu az tyden pred svatbou, doufam ze se z toho nezcvoknu, meli to za ukol nasi jenze mame babicku v nemocnici :-( a tak maji jine starosti popravde me dost rozcilili, protoze meli za ukol par veci a uz to vedi jak dlouho a porad na vsechno maji dost casu az to dopadlo jak to dopadlo ]-( no misto uzivani si tydne pohody pred svatbou budu litat jak hadr na holi :-D ale snad to zvladnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě máme 17 dní, tak to se dá udělat. Tombola je za 3 hoďky hotová - teda mě netrvala dýl ;-) Hlavní je mít seznam, co do ní chceš a jít to nakoupit. Já běhala po městě včera, ale ještě nemam všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hajduska, též to vidím takž, že budu líkat jak hadr naholi :-D :-D relax před svatbou mě nečekám, už jsem s tím smířená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja se budu snazit nacpat veci ktere je treba zaridit do 2 dnu :-D abych si pak mohla uzivat volna musim protoze jinak nebudu mit s dovolene nic :-( jen pred svatebni a po svatebni shon.. ]-( ale po pravde uz se moooc tesim az budu vdana pani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tombolu už z části mám doma,ale s novinama bude ještě práce. Kolik děláte stran?
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec mi to dalo na 19 stran a to jsem vypustila fotky naše a svatebčanů... je to jen text + obrazky. Spousta namětů, který se dají překopírovat je na tehle adrese: http://www.svatebni-noviny.wz.cz./
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska jsem se objednala na zkoušku svat. líčení a nechala jsem se přemluvit i na nehty. nevím, jestli tedy půjdu do gelovek nebo na francii, to si ještě rozmyslím. zkouška účesu dopadla taky jinak, než jsem si představovala. taky hodně udělalo své to, že mi kadeřnice ostříhala vlasy víc, než jsem chtěla, ale tak drdol z toho jde a trochu se to snad nastaví tupírováním. včera jsme objednali ženichovi boty ve svat. salonu. má totiž tak velkou nohu, že jsme prostě světlé nikde nesehnali, tak snad mu nakonec nebudou malé. nakoupeny stužky na auto, chtěla jsem ještě tyl nebo něco podobnýho na své auto, ale vyjde to hodně draho, tak zůstanu asi u širší stužky s prstýnkama ve stříbrné barvě, to vyjde 25Kč za metr, tak to ještě jde. včera jsme ještě objednali svat. dort, kytice pro mě, maminky, svědkyni a vzala jsem i pro babičky, ať mají radost. svat. noviny už jsou hotové, jen ještě dotisknout další kopie, mají 35stran, ženich si s nima dost vyhrál a chce, aby byly téměř pro každého, tak to se asi zavaří kopírka :-) vladi.p: můžeš jít na kosmetiku tam, kam půjdu já ve středu na líčení, ale nemám to tam ještě vyzkoušené, třeba budu zklamaná. ale můžu ti dát tel a zavoláš si tam. dneska mi řekla, že prý na 10h má středu i čtvrtek volno, tak ten čtvrtek to můžeš zkusit. tahle slečna dělá i nehty, tak by ses s ní rovnou taky domluvila. výslužek nakonec mamka objednala 30ks, bála se, že na každýho nevyzbyde a v případě, že zbyde několik kusů, tak to rozdá v práci. tombolu máme sepsanou, stačí jen nakoupit věci. ještě vymýšlíme další ceny, jako ceny útěchy.
Odpovědět
Holčiny,prosím na kolik Vás vyjde česání a líčení na svatbu?Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
líčení cca 200kč, česání ještě nevím, podle toho, co vymyslíme. Určitě to bude v rozmezí 300-550kč
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se před vámi začínám stydět |-| Dělám totiž v novinách a svoje svatební nejsem schopná dát do kupy :-( prostě protože to dělám celý den, tak se mi už pak nechce, ach jo. počítám, že budou mít maximálně 6 listů (12 stran). Alespoň, že titulku už mám vymyšlenou ;-)
Odpovědět
Hm tak to je dobrá cena,mám pozvanou vizážistku domů a řekla si prej docela dost za česání i líčení,moje kosmetička říkala,že líčí taky tak za 150-200 a česaní je kolem 500-800,- i ze zkouškou dle náročnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
to ja to budu mit tak okolo 800kc dohromady, premyslela jsem ze bych se nalicila sama, ale nevim jak by to dopadlo :-S prece jen je to svatba ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, tak foto ze zkoušky účesu mám v albu, ale je to fakt dost rozjeté, prý mám vlasy hodně těžké a hladké, takže se to rozjíždělo a kadeřnice při zkoušce nechtěla používat moc silné tužidla a laky. Ve svatební den to bude víc natočené, zvednuté a ne tak rozčepýřené, ale s mými vlasy prý mám počítat, že to česání bude trvat tak asi 2,5 hodiny. Jinak za zkoušku účesu jsem dala 180,- (100,- za zkoušku + 80,- na dopravu, protože kadeřnice jezdí ke mně domů) a toho 30. prý to bude 680,- (600,- účes + 80,- doprava). Líčit se budu sama, už jsem to zkoušela a do svatby to ještě dotáhnu. Za nové (voděodolné) šminky jsem dala asi 800,-, ale ty využiju i potom. Svatebních novin máme akorát 8 stránek, tzn. 4 listy. Máme tam jenom nějaké takové ty vtípky - kdyby se někdo náhodou nudil.
Odpovědět
Profilova fotka
petro, ten účes bude dobrý, ale chce to pořádně natočit a natupírovat ztužit a zlakovat ;-) ale dovedu si to na tobě představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, to bude moc pěkné... Já mám zkoušku taky za sebou, ale nemám foto, protože jsem neměla foťák - zůstal u Peti. Nakonec budu mit drdol zvednuty a zavoj pod nim a když to dopadne, budu ho mít ozdobený slunečnicí, když ne, tak perličky a místo korunky nebo čelenky "vodu" - korálky navléknuté na vlasci a připevněné - bude to sada na krk a náušnice a náramek (už se mi vyrábí) za chvili jedeme rovnat a rozvážet koláče - tentokrát foťák beru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kadeřnice říkala, že bude muset vzít ty nejsilnější tužidla a laky aby to nepadalo, že by to šlo snáz, kdybych měla vlasy o něco kratší, ale že se to zvládne i takhle akorát tak dva dny před svatbou si musím nechat barevně sjednotit vlasy, normálně se barvím sama, ale tentokrát to pro jistotu nechám na odborníkovi. My koláče budeme rozvážet až 26. a 27. 8. A musíme sehnat nového řidiče, ten kamarád co nás měl vézt si udělal něco s kolenem a má sádru až po zadek, takže řídit nemůže a bude to mít tak asi 5 týdnů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak tomu říkám pech :-) chudák kamarád :-( . Já mám téměř rozvezeno - byla to docela fuška.... Ale přivezla jsem si svatební šperky,co mi dělala sestra mé kamarádky, tak to nafotim a přidam.Ale až zítra dnes padam do postele....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vůbec teď nestíhám, takže si ani nemůžu přečíst jak jste všechny pokročili, já půjdu dneska konečně kvůli dortu a kyti, no aspoň jednu věc bych snad mohla zařídit, uvidíme. Jinač šatičky mám na cestě, takže do pátku nejpozději do soboty jsou doma, už mi poslali i jejich fotečky x-) ,nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
ahoj holky, PetoJ: přesně takový účes jsem taky chtěla, no díky velkýmu ostříhání to nepůjde, ale zas když tak nad tím přemýšlím, tak to fakt budeš muset mít strááášně moc nalakovaný, protože těch vlasů máš fakt hodně a dost dlouhý, aby ti ty vlny vydržely co nejdéle. když tak tady čtu ty vaše ceny, tak to já mám všechno dost drahý, líčení i se zkouškou vyjde na 460, účes mi bude stát taky kolem 450, zkouška účesu včetně ostříhání mi vyšla na 650. jsem si myslela, že to jsou normální ceny a asi je tu nějaká ta plzeňská přirážka či co :-) ale fotečky mám, jen mi štve, že bez laku to vypadá líp, v momentě, kdy mám vlasy nalakovaný, tak mi hned ztěžknou, ztmavnou a už se mi to nelíbí. jenže bez laku to asi nepůjde, nevím, jak by to celý den drželo :-( stále se modlím, aby nám fakt přálo počasí,zítra se vdává kámoška a je z toho počasí na nervy, se jí ani nedivím. kéž by nám aspoň nepršelo, stačí svítit sluníčko jen na obřad a focení, pak už at si leje jak chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti, já mám taky jemné dlouhé vlasy a některé laky vlasy slepily a jakoby uplácly, ale teď jsem si koupila lak od welly na jemné vlasy a vydrží být načechrané celý den a nevypadají zlakovaně. Navíc používám tvarující krém na konečky vlasů, kterým si je jakovy vytočím ven a je to fajn. prostě to chce hledat ;-) ale tvoje kadeřnice by si snad s jemnými vlasy měla poradit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jenom dva týdny. :-N Nějak moc na mě začíná ta nervozita dopadat a mám pocit, že co se může pokazit, to se určitě pokazí. V pondělí musíme konečně zajít domluvit kytici a doufat, že seženou barvu květů, které chci. Celou dobu jsem si říkala, že si nechám svázat jednoduchou kytku z frézií, ale teď na poslední chvíli se mi strašně zalíbila tahle kytice z kal, tak to bude ona http://www.beremese.cz/album/view.php... Jinak dneska mám takovou malou rozlučku - jenom teda se ségrou, švagrovou a dvěma kamarádkama, ale snad se dost pobavíme i tak. Já bych se bez sluníčka na toho 30. celkem obešla, děsí mě představa, že by bylo horko. Stačilo by mi, kdyby bylo tak kolem 22 stupňů a polojasno a byla bych naprosto spokojená, jen ať neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
o počasí mám úplně stejnou představu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja teke ;-) nemate nekdo predpoved
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem objednala kyti,ale dorta ještě ne, nelíbilo se mi nic z nabídky,tak jim přinesu fotku a oni mi ho udělaj a prý stačí i čtyři dny dopředu :-) . Pani v květinářství byla úžasná a moc ochotná, foto kyti co se mi líbí jsem jí ukázala na netu a pak už jsme jen vymýšleli, takže budou červený plnokvětý růže s nějakýma bílýma kytičkama a nechaj se dlouhý stonky obvázaný červenou stužkou-prostě jednoduchá,ale hezká :-) , pro maminky gerberky,jen malá kytička a pro svědkyni taky a samozřejmě korsáž, celý to bude stát maximálně do 800 8-) Ju a už mi přišly šatečky, v pátek odpoledne byly doma a fakt se jim povedly :-) Dneska jedu do Mostu do Květuše koupit medvídky na auto a ještě nějaký drobnosti,tak snad pořídim vše...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak teď nestíhám ani sedat k PC, zháníme co nám ještě chybí, domlouváme poslední detaily a podobně. Dneska jsme domlouvali kytice - budu mít něco takového jako mám v albu, ale ještě trošku doplněné o zelené "banánové" listy a dlouhou trávu, maminky dostanou každá jednu dozdobenou kalu a jednu bude mít ženich v korsáži a taky bychom neměli platit víc jak 800,- Taky už máme nachystané všechno na balení koláčů, tak už je musíme jenom přivézt. Na auto jsem sehnala pěknou stuhu (hodím ji do alba až budu mít chvilku čas). A o víkendu jsem zvládla rozlučku (sice teda jenom se ségrou, švagrovou a dvěma kamarádkama, protože ostatní buď neměly hlídání pro děti, nebo jsou na dovolených, ale i tak to stálo za to).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja uz mam rozlucky za sebou asi 3 ;-) vsichni by se stale loucili ale neuvedomuji si ze mam jen jedny jatra :-D :-D :-D no jinak my uz mame vsechno zarizene, vcera mi dorazila korunka s nahrdelnikem koukam ze uz jdeme do finale posledni vikend pred svatbou juchuuuuu :-D :-D :-D ja uz se nemohu dockat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,teď taky absolutně nestíhám ani sedat si k PC, v práci měla vedoucí tak blbej nápad,že si vezme dovču a já jí budu zastupovat,už to je druhý týden a nevim kde mi hlava stojí a z čeho mám víc nervíky :-N ,říkám si,že to chci mít konečně za sebou,ale zase to bude blíž ke svatbě a toho se bojim, pořád si říkám,že jsem na něco určitě zapomněla,teď jdu projet net a najít nejkrásnější dort,tak snad něco vyberu :-) Tak pa a pevný nervy nám všem ;-)
Odpovědět
ahojky, tak jsem dnes upekla 1000 ks svat. koláčků s průměrem každého 6cm, jsem totál KO. jsem jich chtěla dělat jen 500, ale nějak jsem to přehnala s náplní a pořád jsem přidělávala těsto, až je jich nakonec tolik. snad se to všechno sní. zítra jdu na zkoušku líčení a domluvit si nehty. taky musím objednat 4ks rolád, chlebíčky a oblož. mísu na domů, až přijedou k nám svatebčani, ale bude to jen na hodku, tak snad 1 mísa a 50ks chlebíčků bude stačit. to je fakt, poslední víkend, ženich má celý víkend rozlučku, tak budu sama doma s prckem. stejně má být ošklivo, tak možná stihnu i dodělat restíky jako konečně sepsat nějak pěkně tombolu, co už máme a co ještě chybí, natrénovat si elegantní chůzi na těch mých svat. chůdách apod :-) krásný večer všem! posledních 10 dní svobody!!!!
Odpovědět
holky, ja preju vsem krasny posledni dny priprav a senzacni den D!!!! my odjizdime s drahouskem zitra brzy rano do Cech a nejspis nebudu mit vubec cas ani prilezitost se dostat na internet, tak se prozatim loucim a vsem preju moc moc stesti!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vladi, my razime zitra take do Cech. Take vsem preji krasny svatebni den, holky at nam to vyjde podle nasich predstav, ja zacinam byt pekne nervozni zacina se mi v hlave promilat co vsechno mam a co ne, co je treba jeste zmenit a jsem z toho vseho cim dal tim nervoznejsi :-( no ale doufam ze to ze me v utery vsechno spadne, rekla jsem si totiz ze do pondeli musim mit uplne vsechno zarizene a pak ze si budu uzivat jen klid :-) tak uvidime zda mi to vyjde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?