Svatba 25. srpna 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty která z vás se vdává v tento den? Prosím přihlašte se, už se nám to blíží tak ať můžem probírat přípravy. :-)
Odpovědět
Ahojky..Tak dneska jsem asi 30min tel.mojí mámě co a jak s dortem.Takže udělá mi 3patráka bude potažený bílím marcipánem nějaké pomněky umělé čico povídala a nebo nahoru orchidee s asparágusem..No a prý bude mít asi 18kilo :-( ..Jsem naToooooooooooo zvědavá na ty kombinace..No třeba něco vynechá.
Odpovědět
Profilova fotka
claudiee: teda popis dortu vypadá "báječně" naše mamka zase se pustila do cukroví - mluvim s ni po tel. a ona mi hlásí napekla jsem ti podkovičky - nebudou se ti líbit - dala jsem nahoru barevnou kytičku... no je teda zlatá, že to peče, ale chápete to ona ví, že to není podle mých představ, ví že se nám to líbit nebude, a stejnak to tak udělá.... koupila např. úžasný ubrousky, no musela jsem běžet do obchodu a koupit jiný - co vám mám povídat - je tou svatbou zkrátka postižená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Unás jsem před svatbou protivná spíš já, protože jsou pořád změny, musím řešit nějaké prkotiny, a nestíhám práci do školy, kterou mám mít hotovou 24.8. :-N ]-( Takže si zatím moc neužívám. No, v pondělí a úterý jdu na kosmetiku, pak na poslední zkoušku šatů, ve středu rozvážíme koláče, a ve čtvrtek snad budu mít trochu klidu. A v pátek bude blázinec, postěhujeme půlku věcí do restaurace. Strašně se těším na 26.8., už bude po všem, a konečně si budeme užívat. Na svatebku jedeme koncem září, včera jsem to dala na starosti manželovi, protože celou svatbu jsem zařizovala já, tak ať taky něco dělá. ;-) Jinak, kdyby bylo jako dneska, byla byvh ráda. Mně zima nebude, spíš naopak od nervů, a manžel se apoň neupeče. Nejlepší by bylo tak 23stupňů a polojasno, bez deště.
Odpovědět
ahojky, tak u nás to probíhá následovně. Budeme vyjíždět od přítelovo rodičů u našich se totiž dělá kanalizace, tak je celá silnice rozkopaná. Takže od nich to nejde. Milanovo mami se rozhodla, že se před svatbou musí ještě vybílit, takže si dovedete představit jak to u nich vypadá. A to chce ještě péct, prostě blázinec. ve středu jdu na nehty. A až v pátek se budou rozvážet výslužky. Dneska si jdu vyzvednout polštářek na prstýnky a ještě musíme dát kameramanovi nějaké fotky, aby je mohl vložit do videa a já nevím co ještě. Prostě mi jde hlava kolem a to jsem ještě do středy v práci. Ach jo. A taky ještě nemáme zatím zamluvenou žádnou dovču. Snad se něco sežene. A počasí bych taky klidně mohla mít jako je dneska. Hlavně aby nepršelo.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se v patek rozloucila se svobodou...kvuli soku ze striptera a uzasne nalady vsech pritomnych slecen jsem se skvele odreagovala a zacla jsem se zas na svatbu tesit...bohuzel, vydrzelo to do dneska, kdy jsem zas musela preorganizovavat dalsi veci, protoze saty si prece nemuzu vyzvednout az v sobotu rano od svadleny...a pred uradem prece nemuzu stat 20 minut, bo to vypada blbe a tak... uz ani nemam silu se hadat, ze bych chtela aby to bylo po mem...takze jsem rezignovala a uz jen prikyvuju a preorganizovavam...vsak co, kvuli jedne svatby nenastvu pulku rodiny, ne?
Odpovědět
Ahojky My se hlavně hádáme s naší mámou.Půjde na svadbu nepůjde,udělá dort neudělá...neví co chce..Dneska ve 16.00hod přijede si o všem popovídat.Koupily jsem si za 16.000 LCD televizi jako že nám jí chtěla zaplatit naše máma.Včera jsme s ní v obchodě mluvili po tel,jako že nám to koupí a zaplatí ale dneska když jsme to měli jít zaplatit tak otočila,že na to nemá a že jsme se sní měli domluvit kolikjako nám dá peněz,takže včera říkala že nám to zaplatí i tu sumu a teď tohle.???Zřejmě se to nelíbilo jejímu manželovi tak dělá bubu ale když někdo něco někomu dá a chce to dát tak má držet hubu..Jinak jsem její dcera a co mi dá to je její věc..se poseru od rána se hádáme...Nemám ani náladu na její dort..řekla mi,že mi ho neudělá a na svatbu nepůjde.a mojí ségře řekla,že po ní chcem prachy a jak je to možný..atd..No hotovo..A ke všemu jdu dneska na rozlučku a nemám sílu ani chlastat nic prostě...Jsem vyřízená co s té svadby bude asi peklo....a prej si mám vylízat prdel a praštila s telefonem..Tak co máte taky takouvou mámu někdo??? :-(
Odpovědět
claudiee1: tak to je teda síla. Ale nenech si zkasit svatební den a ani rozlučku. Všichni mě říkají, že je to nezapomenutelný den a že si to mám prostě užít a nenervit se, u tebe spíš hádat se. Prostě dort objednej a na mámu se vykašli. Má si sama uvědomit, že jsi její dcera. Nech jí vydusit. A když dá přednost svýmu manželovi, tak ať. Neví o co přichází.
Odpovědět
Já mám strach z počasí - že bude ošklivě :-| Ale snad nebude... Jinak už se taky těším, že nastane ten velký den a začneme si to (snad) užívat, zatím rodina akorát šílí - a já jsem pak nervózní z nich.
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky nevestinky tak se nám to čekání už radikálně zkrátilo, co? Dneska nad tím pořád v práci špekuluju, že to pořád bylo půl roku a najednou.... . Už jen 5 dní. Jinak rozlučka taky proběhla a myslím, že jsme se oba rozloučili opravdu důstojně... .Návrat nevěsty domů v půl 6 ráno je toho důkazem. Mažílek přijel až v 11, ale omlouvá ho, že byl asi 30 km za Brnem pod stanem:-) Počasí řeším taky, ale na www.e-pocasi.cz, pisou, že má být 27 stupňů. To by bylo krásný. Maminka mi dnes volala, že objednala 200 chlebíčků- nechápu kdo to bude jíst. Myslím, že to budem žvjekat ještě měsíc nebo do té doby než se zkaží vlašák. Užívejte posledních svobodných dní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
claudiee1: teda tak to je opravdu síla - no nevěš hlavu. U nás jsou spíš takovýhle tlaky z druhé strany - největší peklo dělá budoucí tchán a segra ženicha, po několika telefonech s nima jsem se tak rozčílila, že jsem myslela že mne klepne. Ohledně darů to u nás probíhalo asi tak, že segra se v podstatě nejdřív zeptala kolik jsme jako dali za dary jí (vdávala se 2x) a pak zhodnotila,že nám dá dar v hodnotě tohoto daru na 2. svatbu protoze teď prý nemají peníze - nakonec řekla max. 1500,- - a ohledně toho co to má být nám řekla, že at jí přesně řekneme co chceme, ale zase aby to nemusela ona nějak složitě shánět atd. Když jsme jí řekli at nám teda dá peníze odpoved zněla, že to by teda nerada.... no tak já opravdu nevím. Nakonec me je to jedno v jaké hodnotě nám dají dar, ale určovat to takhle že at si vybereme něco v max. hodnotě a malem to vypadalo že si to máme koupit a zabalit sami - to mě fakt dostalo. Nakonec z ní vypadlo, že když si musí platit ubytování tak at fakt nic moc nečekáme... chápete to ona může bydlet u ženichový mamky, ale ne to ona si objedná ubytování a pak dělá takovéhle drahoty. no nic rezignovala jsem. Nenechám se NAS...
Odpovědět
Ahojky...Hlásím se po včerejším flámu po rozlučce...Bylo nás 7ženskejch a daly jsme si véču a lahve červenýho vína a na závěr Mojito...výborná věc ale já nespala celou noc snad až 5 jsem nachvilku usnula,protože v 7.00hod mě vzbudil malej..Jinak domu jsme přišli v celku dobře ve 24.00hod...ale my mámy jak dlouho nepijem tak to hned leze do hlavy a to je konec..Hold nejsme už zvyklé flámovat,jako za mladejch let..No ale potřebovala jsem se odreagovat od naší mutr....Včera navečer přijela a prostě si chtěla se mnou popovídat,zřejmně se lekla,že jí vymažu ze života a na svatbu nepůjde a dort taky dělat nebude a tak přijela a i pak nakonec chtěla přispět na tu televizi..Všichni z rodiny to vědí tak kdyby něco tak by na naší mámu dost utočily ať si zase nevymýšlí,kdyby chtěla něco diktovat,a vyčítat..No holky se na sobotu bojím,dneska mě zase jinak holky líčily ale po včerejšku mám oči jak pulec...Něco dám do galerky.Pá.. :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak už se nám to nezadržitelně blíží. Já jsem dneska naposled před svatbou v práci a tudíž i na internetu. Počasí by nám mělo vyjít a ostatní snad taky dopadne na jedničku. Tak se mějte pa Dáda
Odpovědět
Článek se načítá
Holčiny, počasí má být dobré, tak snad ta předpověď vyjde. Já jsem také ještě dnes v práci a začínám být nějak nervózní... Ať máme všechny hezký svatební den (a ženichové taky)!
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky nevesty, tak ja uz teda jsem pekne nervni, a to jsem byla celou dobu jaks taks v klidku. Vcera jsem byla na posledni zkousce satu, no a jak to na me navlikli, tak mi to doslo a uz to bylo. ted sedim v praci a je me spatne, chce se me brecet, kdyz koukam na jiny nevesty tady, ktery uz to maji za sebou, tak si rikam, ze tam za 2 dny takhle budu stat ja. Nehlede na to, ze se nam hrouti plany. Je ctvrtek a my nemame druhyho ridice, odrekla nam ucast spousta lidi z rodiny, takze je nas z 50-60 (puvodni cislo) asi 35. Ach jo. Snad jste na tom s nervama lip jak ja..... Mejste se krasne a hodne stesti do manzelstvi. 8-)
Odpovědět
Ahojky, jsem taky pěkně nérvózní. Už mám doma šatičky, takže už mi to taky došlo. Největší strach mám z toho, že budu tak nerózní, že ze sebe nic nevykoktám... Takže holky, hodně štěstí ať nám to všem klapne a držte se!!! A hlavně dejte vědět, jak to probíhalo!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že všechny jsme zralé si hodit mašli. Já už celkem dlouho. Pořád se mění počty všeho, včera jsme rozváželi koláče, zase se u toho rodina pohádala, a teď to lepím. Včera jsem poslala tu práci do školy, tak dneska dělám jmenovky, zasedací pořádek, teď jedu kupovat dárky do tomboly, ještě budu vyrábět noviny a obaly na čokoládky, a zítra už se všechno musí navozit do restaurace. Večer přijedou první hosté, a já v sobotu padnu za vlast. Ani nevíte, jak se těším, až to bude za mnou. Nejkrásnější to bylo, když jsem ještě neznala termín, a pak asi měsíc potom, když bylo ještě dost času. Poslední týden jsem znechucená. Na můj názor nikdo nedá, pořád ustupuju. Budu mít na oběd cizí lidi, nebyla jsem na ně připravená. Ženich pozval na večer kolegy z práce (je jich 50), mně přijde 8 holek. Fakt asi o půlnoci půjdu spát, bo budu úplně grogy.
Odpovědět
Ahojky..Já jsem taky na nervy...Dneska manžel jel pro 8noh tlačenky a nějaké uzené maso..Síla..A na to obratem přijela máma a snad zkoupila Makro.Přivezla totiž také párky,salámy atd..A já tu vůbec nemám kam dávat,až přijede manža tak ho klepne protože to ještě neví..Mrazák narvanej a lednice také..Ona mi uvolní kamarádka z paneláku lednici ale na 250kremrolí a 40chlebíčků no nevííííííííííímmmmmmmmm :-. Malej má ke všemu narozky 2roky a tak ještě přivezla ohromnej traktor na šlapání i s valníkem takže další krabice do bytu.Pořád něco přeskladňuji..Už aby to bylo za náma..A to nevíme kam dát vychladit alkohol,piva,džusy atd..Prostě ta rodina to přehání,všem říkám klidek,máme to zařízený a oni pořád něco cpou.. :-( Tak zatím
Odpovědět
Profilova fotka
My máme lednici plnou už teď- Pití budeme dávat do kbelíků s vodou, ať není teplé. Taky už si přeju, aby ten blázinec byl za náma. Jsme teď všichni s nervama v ... S přítelem se každou chvíli chytnem, je to děs. Ale podzim bude krásný. Na to se těším.
Odpovědět
Ahojky..Mám asi cca 10min času než se vzbudí malej..Chlebíčky doma,tlačenky a uzený a chlebíčky jsou u kamarádky v lednici..Teď tchán s manželem jeli k mámě pro dort a vezou ho do hospody,no je marcipánem potažený a prý měkkne jsem zvědavá jak se jim ho podaří převést cca.10km do hospody,doufám,že jim nespadne.. :-. Dneska jsem ani s manželem pořádně radši nemluvila protože se pořád ptám co a jak a on už mi neodpovídá..už jsou to nervy..Šatky mám už doma.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju Vám kolegyně na zítra hodně šteští a hlavně ať si to užijem. Je to náš den, tak nám to nikdo a nic nesmí zkazit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes naposled jako slecna,vse je na vym mist, aspon doufam, sedim u nasich a nevidim unavou na cocky:-) byl to ale ovsem narez, ale zitra to bude jeste vetsi. Drzim vam vsem palecky at vse dopadne na jednicku s hvezdickou. Ja doposloucham CD, vcera jsem zjistila, ze me uklidnujou Kabati a jejich Korrida, takze to uz slysïm asi po 12. doufam, ze se tu sejdem jako novomanzelky. HOlky GRATULACE.pa a klidne sny. E*
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se pro dnešek loučím, moje milé souputnice. Co jsme mohli, to jsme stihli, co ne, to jsme nechali plavat. Však to nějak dopadne. Šatky mi visí naproti postele, ráno vstávám v 6. Ale určitě hned usnu, protože mi nějak nedochází, co se zítra děje. Nevím, kdy to na mě přijde. Asi až se budu česat, nebo až později. Má být krásně, to je hlavní a zbytek už se vyvrbí. Tak dobrou noc všem. Brzy se tu sejdem jako novomanželky a sdělíme si dojmy. Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak at nam to vsem zitra vyjde a hlavne pocasi ;) Hodne stesticka nam vsem Jarka
Odpovědět
AHOJky tak jak jste to v sobotu zvladali? my super, bylo krasne a vse se povedlo.dokonce i unos, unesli nam i zenicha :-)
Odpovědět
ahojky, bylo to super. všechno klaplo na jedničku, jen květinářka mě dala po stranách trošku nahnědlý růže. Na fotkách to snad nebude vidět. Jinak fakt všechno super. Krásně nám vyzdobili restauraci a při obřadu jsem už ani nebyla nervozní. Prostě paráda. Fotky dodám později.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už nějaké fotky mám. Bylo to super, i když mně chytla nervozita. U oltáře se mi roztřepala kolena, doufám, že to na videu nebude vidět. Ale pak jsem se zaposlouchla do písničky, a bylo to lepší. Všem se svatba moc líbila, i když byla v kostele, a to hodně lidí neznalo. Jídlo bylo super, všechno ale dost naddimenzované (naše chyba, mamkám se pořád zdálo, že nebude co jezt), takže teď máme plné mražáky. Večer přišlo asi 10 lidí, bavili jsme se, velký úspěch měla tombola, končili jsme kolem 0.30. Pořád se koukám na prstýnek, a jsem šťastná. Zítra se na večeři vracíme na místo činu. Oslavit 3 dny manželství.
Odpovědět
Ahojky...Nějak mi tam nejdou dát naše jména a to povídání v albu??Pořád mi to hlásí nějakou chybu..Tak jsem v rychlosti do alba naházela pár foteček od kamarádů.. :-) Pak večer se rozepíšu..bylo to jak v mateřské školce....Prostě nemělo to chybu... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já se taky vdávala tuhle sobotu. Je to za námi a je mi z toho nějak smutno. Ale bylo to úžasný a byli jsme oba moc šťastní. Přišlo moc kamarádů a tančilo se do 4 00. No a ještě jsme zvládli i vyndat tunu železa z drdolu a hlavně SVATEBNÍ NOC.
Odpovědět
Ahojky, my měli také nádhernou svatbu! Počasí vyšlo, kočár tažený koňmi pro nás přijel, kytky byly nádherné, zhubla jsem před svatbou, takže mi šaty byly akorát ;-) No zkrátka vyšlo nám vše, jen jsem si ve 22,30 polila svatební šaty kafem :-| Ale šla jsem je hned vysprchovat a po kafi ani památky. V drdolu jsem měla 40 pírek, ale taky jsme je dostali ven ještě večer. Album mi taky nějak nejde vytvořit...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky hlásím jako mladá paní, jak koukám píšete všechny že to dopadlo OK, tak u nás to taky všechno dopadlo OK. Samozřejmě jsme teď už s manželem přišli asi na milon věcí, které jsme mohli udělat jinak a lépe, ale už se to nedá vrátit. :-. Ale hodnotíme to kladně. Až je mi snad smutno, že už to nikdy nezažiju. Parádní bylo, že nám vyšlo to počasí. Šatky jsem ze sebe sundala, až když jsme si šli lehnout což bylo okolo třetí ráno. Takže paráda. Všem Vám moc gratuluji k manželství :-) Hurá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?