Svatba 25.5.2013

Zobraz úvodní příspěvek
Máme stejné datum? :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Tak má od zítra sněžit. To je super ne?! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby Taky máme v sobotu svatbu a vypadá to, že kromě gumáků, pláštěnky a deštníků začneme ještě shánět sněhulky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@uglyduckling Je to strašný! Od neděle bude jistě hezky!! :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby No taky jsme měli mít obřad a část oslavy venku, ale naštěstí jsem pořád počítala se suchou i mokrou variantou. Je fakt, že jsem si to představovala trochu jinak, ale na druhou stranu ... svatba je jen jeden den, a i když to nebude do puntíku dle našich představ, tak hlavní jsou ty roky potom :-D Musíš na to koukat trochu s nadhledem ;) A taky ... né vždycky to těn našim rosničkám vyjde, tak neházej flintu do žita ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@uglyduckling Já jsem právě kvůli počasí obřad venku zavrhla, ale za deště by to bylo celý takový nepohodlný! Ale taky si říkám, že důležitejší je ten vztah než jeden den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kdyby My to máme ještě pořád v záloze a všechno se bude operačně až v sobotu ráno. Naštěstí máme na úřadě úžasné lidičky, kteří nám vycházejí maximálně vstříc a pokud by počasí přece jen přálo, tak to nachystají venku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já pořád věřím, že se meteorologové zase utnuli :-D ale obřad máme vevnitř a hostina taky... akorát mě štve, jestli bude hnusně, tak se nebude dát sedět venku, nebude se dt hrát venku petanque... a to focení v dešti by bylo taky na prd... takže doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@uglyduckling @verunka_korunka My máme taky všechno uvnitř, ale jde mi o přesouvání a hlavně focení. To jsem chtěla venku se zámkem :(
Odpovědět
dámy, držím palec aby to vyšlo ony ty prvotní předpovědi vycházely o dost hůře, nyní již o něco lépe, v sobotu snad ani nějaké velké deště být nemají, ale bude jistě chladněji......asi se to vyprší spíše v pátek a pak zase v neděli.....jak to tak na modelech nyní vypadá půjde to, uvidíte ;-)
Odpovědět
jo dám vám link na model kam se můžete pak mrknout, ony jsou docela přesné bo pamatuju jak jsem nervovala kvůli tomu sama a vono pak dobrý, zrovna během obřadu nám lehce sprchlo, nicméně pak jsme jeli dom a před náma krááásna duha na celou oblohu, my vjížděli přímo "do ní"......hele, dobrý jak z filmu :-D , mé nervování bylo nakonec zbytečné, počasí nikdo moc nevnímal si tam můžete zakliknout zda chcete vidět srážky, teploty....a.t.d. http://pr-asv.chmi.cz/aladin/
Odpovědět
Profilova fotka
@heslo jj znám :-) sleduju i vývoj synoptické mapy... a přítel se ptá v práci jejich neteorologů, ale i od nich má takový zábavný postřeh... na 24 hodin dopředu tak 90 procent, na 2 uz tak 70 a na vic je to i podle nich skoro věštění z koule :-D a když si vzpomenu na předpovědi v březnu a dubnu, tak si říkám, že ještě může být klidně krásně :-D ale asi zima bude... ještě že jsem si koupila to bolerko
Odpovědět
@verunka_korunka S tím věštěním z koule to říkal přítelovi na hydrologii jejich profesor :) A měl pravdu, protože ty předpovědi počasí jsou víc dnů dopředu opravdu jedno velké hádání.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak, ještě 2dny a je to, tady je zima a v sobotu má být jenom 13C mají být pčehánky. :-S Pěkně mě to štve....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám asi bude pršet a nemluvě o té zimě, ale snad to nebude tak žhavé :( štve nás to taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím jak vy ostatní, ale my jsme si to docela užili. Ráno to vypadalo děsivě, zataženo, všude tma, pršelo docela vydatný deštík.... před odjezdem se to malinko uklidnilo a jen tak lehounce kapalo, nebylo to ani na deštník. Jo a byla teda docela zima, byla jsem ráda za bolerko :-) Po obřadě zase to stejně počasí, ale bylo víc světla. Přes oběd nepršelo, ale když jsme se chtělí jít fotot, ak přišel zase silnější deštík, tak jme počkali. FOtili jsme se v jemném dešti, pak přestalo :-) a nakonec vylezlo i sluníčko a místy jsme viděli i modrou oblohu. Večer zase začalo poprchat... no ale stejně to bylo fajn a přízemní mrazíky se nakonec naštěstí nekonaly :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?