Svatba 22. září 2012. Kolik vás bude? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 tak matriku máme zařízenou už někdy od dubna,ale ten zbytek lehce pokulhává :-) oblek vůbec nemůžeme sehnat a stejně tak i boty pro mě.teď zase hledáme kapelu...no trošku se to komplikuje...
Odpovědět
Profilova fotka
@susang No oblek je taky složitější. V jednom obchodě, že měli tento týden dostat zboží-nedostali. Tak jsme šli jinam - tam sako bylo dobré, ale kalhoty neměly v dobré velikosti. Tak že je zítra musí objednat. A ptám si kdy to přijde-prý tak dva tři týdny. Tak jsme říkali, že je to dost natěsno, že to potřebujem přesně za měsíc, tak říkala, že by se to dalo uspíšit, že by to mohlo dojít za týden :-) tak jsem zvědavá, jak budou volat, kdy to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 tak snad dorazí v termínu :-) u nás je zase problém sehnat sako,kalhoty by měl.kolik vlastně budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
@susang No snad, jinak to tam zrušíme a koupíme to jinde :-) Na oběd tak 50 a večer přijde ještě tak 20 kamarádů, takže do 70 se vlezem snad :-) Vy kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 my to máme úplně stejně :-) a koukala jsem k tobě na fotky a máme i hodně podobný představy co se výzdoby týká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Taky jsem se k tobě ted dívala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 prosim tě,koukala jsem,že ti tu holčiny psaly,že máš v albu moc hezký fotky šatů,ale ať hledám jak hledám,nikde je nevidim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Ano, já je tu měla, ale pak jsem je smazala raději, nechci aby se třeba dostali k ženichovi, stát se může cokoliv :-D pošlu ti zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 jo taaaak :-) a já už se bála,že jsem totálně mimo :- D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak za dva týdny je to tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co za dva týdny,už jen 9 dní...a já už teď nemůžu spát :-)
Odpovědět
tak to máme téměř tady.. Holky, hlavně ať není ošklivo jak předpovídají :( Držím palce ať vše vyjde podle představ !!!
Odpovědět
Článek se načítá
Ne počasí bude pěkné, a když tak s tím nic nenaděláte takže v klidu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?