Svatba 20.7.2013 :) Má někdo stejný termín? :)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bude nas vic??? :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahojky holky,, my budeme mít svatbu nakonec ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a hostinu v Sanatoriích Klimkovice, v restauraci Zahrada. Máme už téměř vše, kromě svatebního menu a hudby na obřad a oblečen ženicha. Prstýnky taky budeme muset doladit až těsně před svatbou, jinak tedy vše:-). Sandyj, budeme mít DJje :) Tak hodně štěstí holky. Která z Vás si taky vybrala Starou Ves? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nám chybí už jen pár detailů - doladit menu, hudbu a najít pro mě kadeřnici a kosmetičku...jinak bychom vše měli mít :-) Moc Vám držím pěsti, ať jdou přípravy jako po másle! :-D
Odpovědět
Ahoj nevěsty,taky se přídávám k tomu samému termínu.Vše už máme zařízené a zaplacené,šikovnou kamarádku,která dělá výzdobu (fialová) a taky nám to bude fotit jelikož je fotografka.Svatební oznámení sem si dělala sama a svatební vývazky taky.Svatbu máme na zámečku a celou hostinu doma na zahradě.Koukala jsem na počasí a má být i docela hezky,tak nám všem přeji ať se nám ten níě den D hezky vydaří a ať je to láska na celý život.Jo jinak kapelu máme živou a až nebude moc tak je připraven kamarád Dj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já se přidávám k tomuto termínu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se... my se rozhodli nějak emotivně a termín 20.7.2013 byl v místě kde se chcem brát jediný :) rozhodli jsme se v pondělí v tomhle týdnu... takže máme rezervovaný termín a plán co a jak provedem a to jae asi tak všecko... koukám, že jsem pozadu cooo ... jinak plánujem taky svatbu obřad na zámku a hostinu doma na zahradě + máme obr stodolu, lze využít i když sprchne. Tak snad nám to klapne, když máme na přípravy 3 měsíce a mezitím ještě budem měnit bydliště - stěhovat se... 50km jinam než kde jsme.
Odpovědět
@regi09 Ahoj, my máme taky svatbu 20.7. a zatím máme pouze rezervované místo na obřad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bagrici Tak jsem ráda, že nejsme jediní exoti... co se termíu týká byl fakt jediný a prej to maj ostatní páry rezervované i rok předem včetně zaplacených poplatků. V neděli jdu kouknout na šaty páč to byla taková náhoda, kousek od nás se prodávají hezké levné.... hudbu už máme taky, nejstarší dcera sestry hraje nádherně na violloncello takže na zámku u obřadu bude úřadovat ona je studetkou konzrvatoře... fotograf bude jeden z hostů a jídlo vaříme sami a pečeme... takže vlastně pohoda, jen nachystat větší pařbu a že jsem grafička tak se oznámením to mám taky jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
"Oživuju" diskuzi. Jak jste pokročili s přípravami? My ještě nemáme oznámení :-( Začínám být nervózní.
Odpovědět
Profilova fotka
já musím zařídit už jen květiny a budu mít snad vše hotové:)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám k 20.7. Taky nám ten termín vyšel jako jediný možný. :-)
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu také 20.července :-)...holky, co už máte zařízené a co vám ještě chybí?
Odpovědět
Helou ladies :-) taky se přidávám... mám takovou nepříjemný pocit, že se zaobírám moc detaily (vdávám se přece jen jednou, ne? ;-) ) a to "nutné" pořád stojí... je tu někdo z Brna? chtěla jsem se poradit ohledně vhodného místa na focení-nějaký nápad? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj nevěsty, máme také termín 20.7.2013. Myslím že je nejvyšší čas pohnout s realizací. Vemte si že máte jen 3 víkendy a to je docela málo. Jeden spolkne pečení koláčků, druhý rozlučka se svobodou a dospávání a třetí na slabý úklid doma a lehkou dekoraci. Doporučuji objednat dort s předstihem,myslete na čas dovolených a to může pořádně zavařit. Kdybych si například nenechala udělat prstýnek před týdnem, už by na nás nedošla řada. Svateb je v létě hodně a je lepší mýt možnost si vybrat pokud Vám něco nevyhovuje.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?