Svatba 20.6.2020 - společný termín

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, je tu někdo, kdo plánuje obřad 20.6. 2020? Je jeste cas, ale napady a rady zde sdilet muzeme :) My bychom si s pritelem tento datum prali. Matrika otvira terminy na rok 2020 az v prosinci, coz me prekvapilo, ze az tak pozde. A jak byste si svoji svatbu predstavovali? Pod širým nebem, v kostele, na radnici? Do jake barvy? Atd...
Odpovědět
@saji ja ma volno pouze zitra odpoledne a v patekpraci. A asi je to i dobre, protoze nemam proste cas se tim padem tak stresovat, jako kdybych byla doma. Pokud bude osklive, bude me to mrzet, na druhou stranu mi alespon nebude horko 😂
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám taky ode dneška v práci dovču a jsem ráda, že už se můžu plně soustředit na svatbu a nemusím řešit pracovní věci. Dneska chystám věci s sebou, aby se na nic nezapomnělo a nechystalo se to na poslední chvíli. Zítra jedu na nehty a na řasy. A v pátek dopo už jedeme na místo svatby, budeme tam ubytovaní už noc dopředu a budeme dělat ještě přípravy na místě. 🙂 Počasí nevypadá vůbec tak blbě, dnes jsem projížděla všechny možné předpovědi a ta pravděpodobnost deště je zrovna na sobotu malá. Ale pro případ, že by pršelo, budeme muset nějak změnit harmonogram a dát novomanželské focení na později, než jsme původně plánovali, protože to budeme mít venkovní. Obřad bude venku za každého počasí, ale máme ho pod pergolou a v hotelu mají spoustu bílých deštníků pro tento případ, takže to nebude žádná katastrofa, kdyby náhodou. Ale doufám, že déšť už jsem si vybrala v den rozlučky se svobodou, kdy pršelo nonstop. 😄
Odpovědět
Ja jdu jeste dneska na posledni zkousku liceni, na rasy a upravu oboci. Na to se tesim, az budu vypadat k svetu 😂
Odpovědět
Tak já jsem teda na nehtech byla v neděli a mám úplně světlounké růžové, takže jsou pořád krásné. Obočí si upravuji sama, to až ve čtvrtek večer. V pátek asi na nějakou nervozitu nebude čas, protože musím odvést malého do školky, s autem na myčku, nakoupit ještě dortové krabice a krabičky, odvést to na místo hostiny, vyžehlit si šaty (mám společenské), a nachystat doklady a věci na ráno. Obávám se, že nějakou dovču páteční ani nepocítím a doplazím se k večeru s malým domů a než mu nachystám věci, tak bude pozdě večer, můžeme jít spát a ráno v 6h budíček 🙂
Odpovědět
Ja siuz planuji nehty udekat sama. Jen doma nalakovat. Muj patek bude take zajimavy. Musime zavezt vsechny veci do restaurace, kde se bude ta slava odehravat. Kvetiny, kolace a vyzdobi. Ve tri odpoledne mame jeste s pritelem kadernika. Dohromady, protoze to moje trdlo si to ostrihani neumelo zaridit samo. A v sobotu budu v sest uz znovu v kadernickem a pak v kosmetickem kresle v satech cekat, az budu hotova nevesta ☺ my se teda jedeme fotit jeste dopoledne, abychom si odpoledni oslavy uzili se vsemi na maximum. Se vsim mi hodne pomaha rodina ☺
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?