Svatba 18. září 2010. Je tu ješte někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak kdopak má tento termín?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my jsme také datum nevybírali...původně jsme měli jet v červnu do Řecka a mít svatbu tam, ale z toho pak sešlo a vzhledem k tomu, že jsme to začali řešit takle "pozdě", také to na nás zbylo...ale jsem ráda :-) mariynka já hledala jestli tu nebude toto téma, ale do založení této "místnosti" jsem si toho nevšimla... jinak dodávám další šaty, které taky nutně musím mít, takže mi holky poraďte které jsou hezčí..:-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k 18.9 :-) vzhledem k tomu, že mě přítel požádal o ruku minulý týden a chtěli jsme se brát ještě letos, pokud možno dokud bude jakž takž teplo, žádný jiný termín na nás nezbyl... A až pak jsem si uvědomila, jak jsou ty čísla krásný!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my jsme si ho taky nevybrali...takle krásně to vyšlo samo vzhledem k tomu, že jsem původně měli nplánovanou svatbu v Řecku ale ta padla, tak jsme brali co zbylo...ale jsme nadmíru spokojení ;-)
Odpovědět
přidávám se do skupiny...18.9.2010 ve 13:30...treda takhle to chceme :-)...ještě jsem to neblokovala na matrice...ale myslím, že bude volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rasty ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám do kalendáře, že od neděle máme ještě 5 měsíců svobody, nějak nám to rychle ubíhá. Zdá se mi, že je to včera, co mě Vašek 16. 5. 2009 požádal o ruku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrkněte do mýho alba..je tam počítadlo 8-) pejsi máš pravdu že to letí...až se toho snad i začnu bát :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bulicka8: Už mám koupený metr a budeme stříhat :-) Pověsíme si ho do kuchyně na čestné místo a každý den po večeři stříháme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsi...tím jsem doma taky vyhrožovala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka8: U nás to byl společný nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mari...díky za ten odkaz, potěšil :-)
Odpovědět
bludičko díky :-)...ten zámek ve Tvém albu jsou Libochovice?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rasty nene...Valtice. mrkla jsem i na tvé album a ty šaty jsou krásné, určitě je někde seženeš :-)
Odpovědět
bludičko díky za info i za pochvalu šatů ;-) ....budu si je nechávat šít, takže opravdu budou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kolik tě to vyjde? já pořád zvažuju jestli půjčit krásné(drahé), nebo nechat ušít krásnější(skoro stejně drahé) - ale copak s nimi?
Odpovědět
my to mame o 14tej :-) a to som si myslela, ze to mame skoro..ale ako pozeram,najdu sa aj skorsie.. :-N :-N ;-)
Odpovědět
bludicka, mne sa viac pacia tie prve..ale naj by to bolo,keby sme ich videli na tebe.. ;-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mariynka: díky..ty jsou z půjčovny kousek od Nitry :-) ale vzhledem k tomu, že jsem těžká workolholička fakt netuším, kdy se k tomu dostanu...prvně mi bude muset šéf(přítel) dát dovolenou příkazem :-D :-D my to máme na 12 a děsím se toho, že mi bude kručet v břiše :-p
Odpovědět
bludičko, mě tyhle přijdou mezi 5 a 7 tis., ale to jen proto, že nejsou nijak složité..a co s nimi?...prodám je :-)...půjčovné se ti nikdy zpět nevrátí ani z části, naopak ještě hrozí, že když šaty poškodíš, budeš to muset zaplatit...ale je pravda, že u nějakých náročnějších bych asi do šití nešla...i když vietnamci dnes ušijí všechno .-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se k datumu 18 září 2010 :-) ... obřad máme ve 12:00
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít taky šitý šaty. Nechci bílý, páč v nich vypadám jak šlehačkovej dort, budou meruňkový s krajkou, už se moc těším :-)
Odpovědět
dnes jsem volala na matriku...termín je volný, ale netušila jsem, že jiné místo pro obřad mi musí úřad schválit :-. ...ale neměl by to být prý problém...takže zítra cesta na matriku a 18.9.2010 ve 13:30 by snad mohlo být naše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky kde jste??? :-) snad jste se nerozutekly:-) tak mám pro vás další dotaz: jak to máte se svatební cestou vzhledem k lehce pozdnějšímu termínu svatby?
Odpovědět
rasty: schvali ti ho bez problemu ale das za to tacek :-) bludicka: my pofrcime na exotiku nekam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A je tu nějaká nevěsta na tento den z Liberecka nebo přímo někdo kdo má obřad také v Zákupech? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka8: na nás taky zbylo :-) ale čím dál tím víc se mi líbí, protože to bude datum jednoho krásného dne.A něco do sebe má :-) na šaty se mrknu. Půjčovné se ti nevrátí, ale koupené můžeš prodat, proto jsem to raději vyřešila takhle a chci je prodat za stejnou cenu :-) anitte: no vidíš, takže na nás skoro na všechny zbylo a přitom je krásné.Má to ale i výhodu, skoro nikdo to datum nemá a tak jsou ještě fotografové, cukráři atd volní :-) rasty: volno asi bude, my máme stejný čas jako chcete vy :-D pejsanek: to my stříhat nebudem, těším se, ale nic se tím pro nás nezmění, nebudem se mít víc rádi, ani nebudem mít nic zaručeno ;-) budem se muset dál snažit hezký vztah pěstovat, takže stříhat rozhodně nebudem. ferdinka: vítej!
Odpovědět
Profilova fotka
a s cestou to bude tak, že pojedem po ČR, buď hned ten týden po, nebo počkáme :-)
Odpovědět
je tu nějaká nevěsta stejně střelená jako já, že chce mít obřad i "hostinu" na zahradě rodinného domku? :-D ...všechno si budem zařizovat sami, tak pomalu dávám dohromady počet lidí a k tomu rozpočet, ale snad to zvládnem ;-) ....zase uštříme za auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se taky k 18. září :-) Datum jsme si vybrali schválně, protože jsem strašně zapomnětlivá - tohle se mi bude dobře pamatovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?