Svatba 18. září 2010. Je tu ješte někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak kdopak má tento termín?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to mě mrzí, že jsem to nevěděla :-) jenže my jsme se stejně rozhodli až včera, že je chceme a stejně nám budou na trika dopisovat jméno a to nevím, jestli by bylo vyřízený hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám hotový botky :-) mám radost, ještě se domluvit na jejich vyzvednutí... aspoň něco vyřešeno. Domluvena zkouška šatů na 9. 11. pak další zkouška týden před svatbou a v pátek před svatbou jejich vyzvednutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: to je slušný, bych měla strach co jsem přibrala :-D
Odpovědět
pejsanek: ty sis nechala delat botky na miru? kde? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě se budou šaty teprve šít, nechci bílý, takže budou meruňkový :-) mitote: Já jsem si na svatebním veletrhu na BVV vyzkoušela model a hlavně velikost a pak už se jen šila z látky podobné látce mých šatů. www.peccini.cz
Odpovědět
Ahoj,taky se hlásím k termínu 18.září.Obřad máme v 11 hodin na úřadě,pak focení doma na zahradě a pak hostina v restauraci.Bude nás něco kolem 45-50,ještě nevím úplně přesně. Rozlučku plánuju na 11.září. No a šaty si šiju sama,nejsem zrovna nejštíhlejší a to,co mi nabízeli v půjčovnách,bylo fakt otřesné,vůbec se mi ty šaty na mě nelíbily,takže jsem se do toho pustila sama.Nakonec je mám červenobílé. Účes mi bude dělat sestřenice kadeřnice,pozvánky,oznamka a jmenovky jsme dělali sami doma,teď se ještě pokouším o svatební noviny.koláčky i dort objednaný,prstýnky taky,boty,závoj,korunka i podvazek už jsou dávno doma...jen ještě musíme malému(má 2 ročky) sehnat nějaký oblek. Jak vlastně plánujete rozlučku?Budete mít některá společnou?
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: teprve teď je budou šít?Není již pozdě? :-N luczinek: jé, to je ale originální, proč jste se rozhodli pro focení doma na zahradě? A odvaha jsi, že si šiješ šaty sama, nemáš fotku? A už jsou hotové? Rozlučku více méně neplánuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: není pozdě, prý na šití šatů stačí týden :-)
Odpovědět
manzelinka: doma na zahradě proto,že-teď se nechci naparovat-ale máme celkem hezkou zahradu.Si teda aspoň myslím :-D Stromečky,kytičky a tak... Šaty už budou brzy hotové,mám v plánu je dneska dokončit,tak snad mi to vyjde.Fotky vložím,až se milý vrátí z Koreje,je tam na služebce.Vzal foťák sebou,máme jen jeden.A z mobilu to neumím nahrát do pc.Ale není to nic převratného,na hrubší ramínka,takové obyč.Snad je pak využiju,kdybysme se třeba vydali na ples.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek to věřím, ale já mám už třetí týden šaty u švadleny na opravy :-D ale to jen proto, že měla mezi tím dovolenou. Hurá, už jsou hotové. luczinek: tak to je super, a zahrada proč ne, věřím, že máte krásnou, moje babička ji má taky jak z katalogu a aspon nebudete zklamaní.... A teda holky, začínám se fakt těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hlásím se do klubu. Zatím tedy nejsem nervózní, resp.mi to asi pořád nedochází. Ale těším se. Co vy, jak jste na tom s nervama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě minulý týden vyšilovala, ale už jsem v pohodě, dopsali jsme plán dne do obřadu, ještě nám zbývá dopsat zbytek na odpoledne, začínáme postupně v klidu řešit zbytek věcí, takže jsem v pohodě. Jen doufám, že bude hezky a nebude pršet :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hlavně mám týden před svatbou volno, tak budu mít čas všechno ještě pro jistotu potvrdit a připravit se na svůj velký den :-)
Odpovědět
Luc,já jsem nervozní jako snad ještě nikdy... Šaty už skoro hotové,svatební noviny jsem sesmolila včera,mám dohromady 7 stran,potisknuté z obou,tak snad bude úspěch... ještě mi chybí vývazky a jmenovky na stůl,to snad zmáknu tento týden.Jo a ještě nějakou tu dekoraci na auta. Přemýšlela jsem i nad společnou rozlučkou,tak uvidíme... Jo a k tomu focení na zahradě-teď přemýšlím,kde se budu fotit,když bude pršet...to jsem nějak nedomyslela...fotit bude můj taťka,tak aspoň ušetříme ;-) :-D ale už se taky těšííím
Odpovědět
jo ja mam taky slusneho rapla, zkousku ve skole jsem pustila, to nedavam, dnes jedu na kytky a pro upraveny zasnubni prstynek...pocasi se me teda extremne zatim vubec nelibi :-/ v pondeli budeme resit kulisy v divadle, snad tento patek jeste doresime komplet restauraci, zaroven delam etiketky na minivina, ty jsem vcera potvrdila objednavku, zitra mam zkousku liceni a ucesu :-D uffff. uz aby byl den D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , tak jsem vás tady četla trošku zde a trošku září...chtěla bych se k vám přidat,pokud vám to neva? Máme svatbu též 18.9.2010 ve 12:00 Tento datum na nás nezbyl ;-) jedno dubnové odpolko jsme seděli na terásce a řekla jsem Pavlovi-nastávající, ať si řekne datum kdy to spácháme pak po dohodě , kdy jsme zavrhli 11 vyšel tento datum.Zásnuby proběhly 14.2.2009, ale kvůli těhu jsme nechali svatbu na pozdější dobu. -rozlučku plánuji na 10.9. už mám zamluvený salonek, a pak na 2hod bowlas a to ostatní mají holčiny nastarosti. - co se týká hostů na obřad +oběd nás bude 22+5dětí a pak asi 35. Původně nás mělo být mnohem víc, ale během posledních 2týdnů nám to asi už 10lidí odřeklo-vesměs rodina. Prvně mi to bylo strašně líto, ale dnes už jsem se nad to povznesla a užívám si přípravy a těšíme se. - bude nám hrát živá kapela, hihi jako kdyby byla jiná, že ;-( - zk.šatů už je za mnou, účes a líčení též - oznamko a vše kolem jsme si dělali doma - samo výroba a reakce byla vždy kladná
Odpovědět
cau holky, tak mam po zkousce liceni, je to svete zelena, bila a cerna linka, co vy na to? podle me je to ve skutecnosti lepsi nez na foto a citim se dobre :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
lucalinka: dosud mi to taky moc nedocházelo, ale začínám být nervozní hrozně :-/ misulenka9 jé a máš na obrázku oznámka?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je to hezké, ale na mě strašně málo výrazné ;-) hodily by se mi k tobě tmavší barvičky asi, nebo výraznější...ale důležitý je že se cítíš dobře
Odpovědět
manzelinka: ono to zkresluje, nevim proc to tak vypada, ale ve skutecnosti je to hooooooooooooooooodne vyrazne, jen na te fotce to nejak neni videt :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je škoda :-) a jaký bude vlastně dort, ten malinovočokoládový?
Odpovědět
manzelinka: ano prvni na hostinu bude malinovo cokoladovy jen bez te zelene masle tripatrovy a na raut bude bila cokolada s jahodama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem další 18-ka teda ne věkem. Celkem se to krátí a protože mám zařizování už relativně volnější zbývá mi čas na trému a strach, jestli to vyjde. Obřad mám ve Fulneku, kde vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tady jem se už dlouho neukázala. : ) To se nám to krátí, co holky? V pátek jsem měla rozlučku, byla jsem nejdřív docela zklamaná, mělo nás být 12 a nakonec nás bylo jen 6, ale pak přišel i ženich se svýma "kumpánama", tak jsme se dost bavili
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda, jestli příští týden bude taková kosa jako teď, tak umrznu :-( počasí mě teda vůbec netěší. Dneska se jdeme domluvit s farářem na průběhu obřadu a ještě zkompletovat plán dne s fotografem.
Odpovědět
čau holky, tak už je to za dveřma že. V utery jsem objednala kytky a doladila restauraci. V Po mam zkousku ucesu a liceni...no a pak uz jen v patek vyzvednout dva dorty...dovizt je do restauračky, jmenovky a dekoraci nechat v restauraci a je to..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda nevěsty, tak u nás už jsou zaplacené veškeré zálohy, vše domluvené a objednané...jen se mi rozležela v hlavě kytička tak ji asi pozměním :-) Ale co je důležity? Jsme nemocní , všichni tři tak pevně doufám, že se do příštího týdne vykurýrujeme a dnes vypálím červíka, jelikož mě čeká rozlučka. white_tie : nic si z toho nedělej, já měla pozvané taky holky a polovina to odřekla, no co. Oslavím to s těma,kterým za to stojím, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misulenka9: Tak to jsme na tom podobně. Ty, co nejvíc chtěly být na rozlučce se mi ani neozvaly :-) No co, jejich problém, užiju si to i tak. Taky na mě začíná lézt nějaký bacil, tak ho musím dnes na rozlučce pořádně zničit :-D
Odpovědět
Ahojky Holky tak tak ještě 7 dnu a je to tady :-).My máme svatbu ve zlíne na mrakodrapu..Všechny přípravy hotove?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ránko :-) tak je za mnou zapíjení svobody..Bylo nás 15 -takže slušnej babinec....a hlavně to byl zatím ten nejlepší večer, co jsem kdy zažila...opravdu bezva !!!! :-) Zařízené už je snad vše-jen mám hrůzu z cukroví. Na to krabičkování se teda moc netěším...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?