Svatba 18. září 2010. Je tu ješte někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak kdopak má tento termín?
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my už máme zařízené vše, jen ženich nemá boty, ale dnes to snad napraví :-). Jinak zatím bez problémů, jen farář vidí ve všem trochu problém, ale nakonec to snad bude v klidu. V pátek jsem měla taky rozlučku, ale udělali jsme ji s ženichem společnou. On moc nepije, takže jsem svobodu zapila za nás oba, bylo to fajn, ale jelikož jsme v sobotu pekly, nebyl to nejlepší nápad :-D. Jinak, nervozita na mě dolehla až dnes ráno, až teď si to začínám uvědomovat. Holky, těším se, ale už se těším i to, až bude všechno za náma, protože, aby toho nebylo málo, dělám ve čtvrtek státnice :-N.
Odpovědět
jo ja mam tak yrozlucku za sebou, vse je taky skoro hotove, jen vyzvednout saty druzickam, domluvi tdnes kulisy na jevisti, vybrat hudbu na obrad, jeste doladit osvetleni s osvetlovacem, taky rohazet druzicky do aut, zaje tpro vino a je to snad :-)
Odpovědět
Už jen 6dní...nervozita ale zatím nikde. Dnes jdem česat a líčit...tak se uvidí, co vyberem.
Odpovědět
Ahoj,tak my měli rozlučku v sobotu,měli jsme s ženichem společnou.Fajně jsme se vyblbli,kytičku jsem dostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, u mě je nervozita v plném proudu. Největší obavy mám z počasí. Mám dojem, že bude pršet a nepřestane až do pondělka. A nervy fakt pracují, mám dojem, že se se snoubencem zabijeme, doufám, že to po svatbě zpraví. Máte to někdo taky tak?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme měli nakonec taky společnou rozlučku v pátek. Moc fajn večer, spousta lidí a druhý den ráno hrozný bolehlav :-) ale jinak moc fajn akce.
Odpovědět
tak to u nas pohoda, ja mela spar holkama, slizaly se jak svaby na pivo :-D prvne jsme byl na Terraze, pak v Aloha koktejl baru a nakonec jsme to zapichly v Mekaci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pajkyk: Taky, taky. Dnes na mě sedla nervozita, křeče v břiše a tak. Pořád byla spousta práce, zařizování, shánění, nebyl čas o ničem přemýšlet. Až dnes se to zastavilo - a nervy začaly pracovat :-|
Odpovědět
A máte dovču? Já dnes ještě ne a zítra jdu ještě na 3h...volno až v pátek :D!!
Odpovědět
Profilova fotka
piratko: snažím relaxovat, ale je to k ničemu. Už se popravdě těším, až to bude za náma. Aspoň to počasí se možná umoudří, kéž by. Hééééj už jen 3 dny!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já si furt říkala jak mi to zatím nedochází a už je to tu, začalo to včerejším večerem-nervozita,spousta otázek,křeče v břiše... Pak taky ten pocit že nejsou vyladěny různé detaily(kdo v jakém autě pojede atd), velmi doufám že ze mě nervozita opadne až se budou svatebčané scházet. Takže nervózní jsem od včerejšího večera a to i přes to,že si říkám že není proč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky manzelinko...mazec už se to tady zííítra...začínám být taky trošku nervozní, ale dneska toho mám tolik že udu ráda když si nato vzpomenu a nebudu myslet na další věci :D Přípravy vrcholí jen dodělat seznam asi o 30položkách je to .....a jak ty co dobrý? Nakonec máme 21 lidí což je max co jsem chtěla takže super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak, holky, jdeme zítra na věc :-) ! Já už dnes mířím do Telče všechno doladit, tak všem na dálku přeju, ať to vyjde a vydrží předpověď jasného počasí s min. 15 stupni.
Odpovědět
Profilova fotka
A máme to za sebou! Teda aspoň tu příjemnější část.... Taky se vám to povedlo, jako mě?
Odpovědět
Profilova fotka
pajkyk: ano ano ano :-) nemělo to jedinou chybičku :-))).....byl zo skvělý den!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsi měla čas na relax? Já zatím ne, v neděli úklid sálu, v pondělí vrácení věcí a výslužky a dneska je řada na náš byt, kde zatím bouchla bomba. Ne, promiň dvě bomby.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi měli relax včera-četli jsme si v pelechu přáníčka a svatební knihu.....uklid proběhl od personálu, výslužky jsme měli hotové už před svatbou...šaty mi vrátila mamka...úklid jsem nechala taky na dnešek-je to u nás doma nejspíš podobné :-D..ale co čert to vem :-) .... To krásné počasí mi ten nádherbý pocit jen umocňuje...Myslím že už konečně chápu jaké to je když je člověk šťastný...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, štěstí. Před svatbou jsme se furt hádali, asi nervy, ale teď je to úplně super.
Odpovědět
Je to za náma..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba dopadla nádherně, líp už jsme si to ani přát nemohli. Přijeli všichni, kteří přijet měli, nepřijeli ti, u kterých jsme se báli, že se ukáží. Svítilo slluníčko, oddávající měl pěkný projev a byl slyšet a spát se šlo až v půl páté ráno :-) Bohužel jak byla svatba super, tak svatební cesta se absolutně nevyvedla - ale to sem nepatří, to napíšu spíš do nespolehlivých firem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Až tento víkend jsme konečně vydechli a mohli si odpočinout, protože celý týden byl v práci zmatek a trošku šok pro všechny když jsme jim tu radostnou zprávu oznámili ( oba pracujeme v jedné firmě a nikdo o svatbě netušil :-D ) Všem vám přeju aby jste byly opravdu šťastné a nikdy ani na vteřinu nezapochybovaly o tom, že to bylo správné rozhodnutí s tím správným chlapem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojek. Jsem ráda, že se všem vyvedlo. Já teď začínám s výměnami dolkadů, první problém začal u vyzvednutí oddacího listu na poště, přišel na manžela, ale ten už odcestoval do zahraničí a MILÁ poní mi ho odmítla dát a to se tady všichni známe. Snad to byl poslední problém v tomto ohledu.....
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?