Svatba 18.5.2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky kdo plánujete svatbu na tento den jako my? Jak jste daleko s přípravama, co vše máte, kde budete svatbu mít adt?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
to už sem si tady taky zjišťovala:-) jen mám obavu že na netu ty prstýnky z chir.o. vypadají krásně a naživo to bude nic moc:-( jaký budete mít snubáky vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda Snubáky máme dvoje, je to kvůli tomu, že přítel á práci ve které by mohl ty naše zničit, tak máme dvoje, jedny z kterých bude mít přítel svůj do ráce a druhé, ty které jsme si vysnili no normální nošení... A koupí obou jsme se vešli do 5ti tisíc...
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 tak to je bomba..a materiál?
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda Titan :)
Odpovědět
Profilova fotka
krása..no jak sem si tak pročítala skupinu květen 2013 tak začínám mírně panikařit:-)) je to ja půl roku a NEMÁM NIC:-DD
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda Tak to my máme už vše, jen měsíc řed svatbou koupíme ženichovi oblek :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to klobouk dolů:-) a budete mít svatbu v kostele nebo civilní?
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda Civilní :) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no chceme v kostele,jen přítel není pokřtěnej tak aby to nebyl problém.i když asi bude záležet na farářovi jak moc bude v pohodě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda U většiny farářů by to neměl být problém- ty jakožto věřící máš právo na svatbu v kostele. Jen bude kněz žádat o povolení biskupa (je to formalita) a manžel bude muset podepsat, že nebude bránět výchově dítěte ve víře.. Já nejsem křtěná a žádný problém nebyl- je pravda, že mě pan farář vidí v kostele pravidelně, tak mu to ani nepřišlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc díky za info:-) já mám i svaté přijímání ale do kostela jdu fakt občas..
Odpovědět
Profilova fotka
My máme miestnosť, kameramana, fotografa a hudbu. Momentálne vyberáme obrúčky, ale viacej sa tento rok nechystáme zháňať...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@asineda @dashenka87 Tak u nás prstýnky budou bílé zlato pravděpodobně, takže my jsme s cenou kolem 10-13tis. Co se týče hostiny, tak nás vychízí na 30lidí (z toho 5 dětí) od oběda do večerního rautíku a nějaká ta kýta a čokofontánka a drobnosti k tomu na 58tis i s ubytováním. Na pití počítáme max s 15-20tis. Rozhodli jsme se, že budeme pouze hradit pivo a víno. Tvrdý si každý hradí sám.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak za nás máme již fotografa, DJ, místo, šaty, firmu odkud budeme brát dortíka vše k tomu. Teď mi má dorazit balíček, kde jsem si objednala svatební krabičku na přání a trom hostů. Teď řešíme už i svatební oznámení, pokud to vyjde, rodina dostane k dárkům i oznámení :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám velkou radost, mamka se stavovala na kafe a vzhledem k tomu že , jak sama říká, měla hroznou svatbu (tehdy taťkovi rodiče neplatili ani korunu a ještě zvesela rozdali víno a výslužky svým známým) tak si o hostinu nemáme dělat starost že o to se postarají.Takže mi spadl kámen ze srdce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 ahojky, kdepak jsi si prosímtě vybírala prstýnky?Díky za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak připojuji s ek termínu 18.5.2013, obřad park Michalov, hostila jdeme domlouvat dneska, bude cca 40 lidí v barvičce světle zelenkavá. Jinak zatím projíždíme různé fotografy, oznámení a šaty přemýšlím bud Přerov nebo Olomouc...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alvicek ok-snubniprsteny a zerocolection
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda To znám, my máme taky hrozně lidí jen z rodiny a nějak se nám nedaří to osekat :-D Spíš se vždycky vyloupne ještě někdo další :-D Také jsme uvažovali nad chir. ocelí, ale máme nějaké starší bílé zlato, tak jsme si říkali, že bychom ho nechali na výkup a použili peníze z toho a zbytek doplatili a nechali bychom si udělat z bílého zlata jednoduché.
Odpovědět
Ahojte my uz mame zajednane miesto, kostol dj a aj predmanzelske nauky, este mame toho dost pred sebou ale snad to zvladneme vsetky a naplno si nas den vychutname:)
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple no právě..můj drahý nastávající má rozvedené rodiče a 4 sourozence na půl vlastní a další 2 jen přivdaný takže je pro mě docela těžký si to pamatovat:-))) z původních 45 lidí už jsem na 55:-DDD A už máme kapelu a 3 místa na výběr ( původně jich bylo asi 7:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda Chápu, my se také stále nemůžeme hostí dopočítat :-D Tak super, snižujete počet míst, to je dobré znamení. My jsme místo vybrali nečekaně, poměrně spontánně a rychle. Přítel už jej měl vyhlídnuté déle. Mně se absolutně na fotkách nelíbilo, ale po výletě, který můj drahý vůbec nenaplánoval :-D, bylo úplně jasno :-) S další organizací je to ale trochu na štíru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple a kdy je váš termín ?
Odpovědět
Profilova fotka
@p_apple sem blbá, jasně že asi 18.5. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda Jj, 18.5. :-D Neva, stane se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,jak pokracujete?:) Uz se nam to krati:P
Odpovědět
Profilova fotka
@asineda My teda nijak :-D pořád měníme, jak bychom to vlastně chtěli s hostinou. Vypadá to, že jsme se definitivně rozhodli, že bude svatební hostina - klasika oběd, rozkrajování dortu, a potom večer odletíme na mini víkend, abychom si užili jeden druhého a náš den. Párty můžeme udělat kdykoliv jindy. :-)
Odpovědět
Ahojky holky tak my mame termin svatby taky 18.5.2013 mame uz saty, hostinu, obrad, fotografa, DJ ... chtela bych se zeptat jste tady nektera ktera je z okoli UH a ma obrad v kosteliku na Modré??
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám k tomuto termínu :-) Už máme koupené nevěstiny šaty, šaty na večer, boty, závoj, ženichův oblek zamluven, prstýnky, obřad, hostinu, kapelu, DJ, vývazky, na jmenovkách na stůl se pracuje, novomanželské apartmá, fotografku, domluvená kosmetička a snad kadeřnice....no zbývá už jen nechat ušít bolerko, nějaká kabelka a vyrobit strom přání...kytice a dort už jsou vyhlídnuté, jen před svatbou objednat ;-) Takže v podstatě už skoro vše máme ;-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?