Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
kolko budete mat čašníkov?
Odpovědět
mona, sharmana, rodáčky, vidím, že nekecáte v téme Topoľčany, ale viac tu tak sa pridávam. Mám otýzku: akú ste si zvolili farbu výzdoby?
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mat dve čašničky.To uplne stači.Ja keď som chodila obsluhovat na svadby tak sme byvali 3 a to bolo 120 ludi a v pohode sme stihali.Ja mam za čašničky zname čo takto chodia vypomahať,je to aj z rodiny tak mna to nebude ani nič stat
Odpovědět
mona: akú máš výzdobu?
Odpovědět
aha, no ja som chcela tiež 2 casnicky, ale priatel ma prehovara, že bude treba asi 3...
Odpovědět
Profilova fotka
ked ich chces len na obsluhovanie tak to veru staci podla mna.a vas bude kolko?nas vychadza 67.a ked by nahodou nestihali su dalsi ludia v kuchyni.väcsinou to mame tak ze davaju sa misy,tak daju iba taniere a potom nosia misy.V pohode stacia tie dve.ale to je na tebe.ja to viem podla vlastnej skusenosti a to sme pomahali este aj v kuchyni utierat riady
Odpovědět
baby, akej farby máte výzdobu?
Odpovědět
Profilova fotka
caute neviete nejaky link kde su pekne svadobne obrazky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem na tímto datem přemýšlela, poněvadž mám narozeniny, ale nakonec vyhrál srpen, den po narozeninách přítele
Odpovědět
Profilova fotka
andzi:ja mam bledoruzovu vyzdobu verca201 ake myslis svadobne obrazky
Odpovědět
nuž ako pozerám, tie, ktorých som sa pýtala, na otázku neodpovedajú a akosi sa téma uberá od veci..
Odpovědět
Profilova fotka
mona00 no chcela by som si spravit oznamenia v pawrpointe ktore sa poslu kamaratom cez mail len neviem najst nejake pekne obrazky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verca201 tak to ti povedat neviem. andzi a co nevies estu aku budete mat vyzdobu?my sme chceli najskor bordovo zlatu a nakoniec sme to zmenili :-)
Odpovědět
andzi. ajoj, prepac, vobec som si nevsimla, že si tam nieco napisala... ja ešte neviem aku farbu na 100%, ale chcela by som v zlatej a smotanovej... hladam vsak aranžersku firmu ci salon... kto mi da najlepsiu cenu a ponukne vyzdobu v tychto farbach, tak toho si objednam ;-) ....
Odpovědět
ja už agentúru mám, len sa neviem rozhodnúť pre farbu výzdobu, koketujem s ružovou, no neviem....
Odpovědět
andzi. no tak to mame kazda trosku iny problém:)) este sa mi pacili obrazky s fialovou vyzdobou.. tak uvidim.. ale chcela by som si vymysliet aj nejakú vlastnú dekoráciu...
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa ruzova moc nepacila,ale nasla som peknu latku na stoly a to nestastnou nahodou ked som isla pozerat bordovu a zlatu.No nakoniec bez vahania som to zmenila.a tiez sa mi pacila ta ruzova masla na navlekoch.ale pritom bola zajednana bordova. :-D
Odpovědět
andzi. ved na ružovej nie je nič zlé... ja som nikdy nebola velmi na pink, ale je to taka jemna farba, tym sa asi neda nič pokazit...
Odpovědět
Profilova fotka
sharnana:u mna to tiez bolo tak isto.keby mi niekto povie predtym ze nech si dam ruzovu,tak mu poviem ci sa zblaznil.Ale jeden pekny otien ruzovej to zmenil a v ten den som nasla aj saty ake som chcela a nestastna nahoda bola ze tiez boli ruzovej ale celkom take bledo.ved ich mam aj albume :-) Ja si tiez myslim,ze ked sa vyberie jemna nic sa tym nepokazi
Odpovědět
my bychom měli oranžovou, nebýt toho, že mám smetanové šaty a drahý si koupil smetanovou košili a smetanovo-bílou kravatu, takže barvy byly poté zvoleny smetanovo zlatá s bílou a žlutou :-) A nakonec jsem ráda a podařilo se mi sehnat šerpu na stůl a ubrousky v nádherných těchto barvách :-) x-)
Odpovědět
no ja by som chcela tu zlatu a smotanovu... mam tiez smotanovo-biele saty a aj ruze chcem smotanove ci maslove... tak by sa mi to pacilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana,tak dufam,ze sa ti podari najst taky otien co sa ti bude pacit.idem ja spinkat.pa pa
Odpovědět
dakujem, ja idem tiez, uz ani nevidim... papa
Odpovědět
Profilova fotka
ajojte!ako sa mate,co nove?ja som konecne trosku ozdobila kosicky ale este mi tam chybaju maslicky.foto prilozim
Odpovědět
Profilova fotka
čaute baby, sa tak teším, sme kúpili plno rafaelo :-D to budú darčeky pre hostí ...je to úplne super, lebo to každý spapá a vyšlo nás to oveľa menej, ako darčeky v sáčkoch, čo ľudia pozabudajú... :-S skúsenosť zo svadby frajerovho bratranca...darčeky pre hostí v organzových sáčkoch ich vyšli kopec peňazí a skoro všetci to tam nechali...takže rafaelo určite neostane a vyšlo nás to 520 sk :-D
Odpovědět
barchee. to je super napad.. budúca svokra chcela kupovat magnetky, lenze to nie je práve lacná záležitost pri 68 ludoch a najma s akym motivom, to by bol problem... tak som aj ja rozmyslala, že nejake cokoladky alebo bonboniky... mona. ajoj, ja nemam ani nic nove, v piatok idem do TO..
Odpovědět
Profilova fotka
no my nedavame nic.Ja to prvy krat pocujem az tu.Ja som nebola este na ziadnej svadbe kde nam davali nejake darceky :-) Ja chcem ist tiez piatok do mesta lebo idem na nechty a chcem ist pozriet nejaku bizutku tak uvidim ci si nieco najdem.uz si sa bola pytat aj na tie navleky?ja tam musim tiez behnut ze chcem este o 5 viacej
Odpovědět
este som tam nebola, musim zavolat svagrinej, ta mi mala nieco pozistovat.... ale ak mi daju nejaku prehnanu sumu, ja si tie navleky nakoniec nedam... ked nevedia dat zlavu, tak nech nic nezarobia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes som si bola na pošte pre pierka a menovky...jedna nádhera...idem puknúť od šťastia :-D také sú kráááásne x-) Mona: k menovke sa zvykne dávať darček, to môže byť hocaká drobnosť, alebo taký sáčok s cukríkmi, sušeným ovocím...ale to výjde dosť draho a ľudia si to zabudnú pri odchode zobrať. Preto sme vymysleli tie rafaelá, lebo to hneď väčšína hostí zbaští a keď ne, deti pojedia...alebo ja :-D ...
Odpovědět
kocky, viete mi povedat, kolko si pýta kuchár aj s pomocníkmi za prácu na svadbe?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?