Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Asi budeme muset změnit názor a jít taky jako @krizecek už po prázdninách. Ať chytneme ty nejlepší kousky :-D Snad na nás nebudou koukat divně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-), po dvou vratkách tyrkysových botiček (obojí mně byly úzké kvůli nártu:-( ) vzdávám další shánění... Ale všimla jsem si od Vás tvořitelek, že botky barvíte... Můžu se zeptat jakou barvou a jestli to vypadá "přirozeně" ? A zvládnu to i já, když jsem schopná vymalovat akorát tak pokoj? :-)
Odpovědět
@balalin tak ti poradím...já barvila (dávala jsem tu i foto) barvou Lumiere (normálně jsem ji koupila v kamenném obchodě, ale seženeš na internetu- má takové kovové odlesky, takže to vypadá moc dobře...zvládneš to určitě, nikdo zatím nepoznal že boty jsou nabarevné a maluješ normálně jak s vodovkama, akorát teda já neředila vodou :-) A doporučuju měkký štětec, ty tvrdé dělají šmouhy (jakože jdou vidět ty tahy štětcem).. Tak holky a jdu spát, přišli jsme z akce z Kubového fotbalu, zítra nás čeká jedna celodenní až do sobotního rána, takže jsme to dneska ani pořádně nerozjeli, v sobotu to samé a už toho máme plné zuby...tak dobrou noc :-)
Odpovědět
holky je tady nějak mrtvo ]-( dneska jsem se měla vdávat, šílená představa :-D no jinak nám včera na akci kamarádi nahlodali svědomí a asi teda budeme mít kameramana .. a co vy jinak, jak pokračujete atd??
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Je tady ticho po pěšině...:-) Kameramana zatím neplánujeme, kvůli financím, příjde mi to škoda peněz, ale mám pocit, že nakonec k němu taky dojde :-)... Jo a koukala jsem na tvoje fotky... určitě mladá jsi, to já taky:-), ale vypadáš strašně mlaďounce-v tom nejlepším slova smyslu ! :-)
Odpovědět
@krizecek @balalin to si říkám už pár dní, že je tu nějak ticho...:) @krizecek tohle datum by bylo taky pěkné pro svatbu....my místo dvatby, máme dnes výročí...:)
Odpovědět
@valiet fakt? :-D tak to je taky dobré teda.. tak gratuluju k výročí :-) @balalin děkuju, budu pomalu stárnout :-) no mi to taky přijde jako blbost a souhlasím s tím že je to škoda peněz, ale Kuba na tom trvá, tak nevím
Odpovědět
@krizecek no děkujeme...:)až Ti bude tak 40 let, tak budeš ráda, že stárneš pomalu.....:) taky nevypadám na svůj věk...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @balalin @valiet a další nevěsty :-) Taky koukám, že teď to tady nějak zanedbáváme. Budeme to muset zase rozbalit :-D Ale možná je to tím, že nám tady chybí ještě jedna nevěsta - @rozzaarka :-( Už aby byla zpět. Jinak my zatím kameramana taky neplánujeme, spíš uvidíme podle peněz. Hlavně, že máme fotografa :-) A co probereme teď? :-D
Odpovědět
@awe1 no to je fakt, já momentálně taky moc nestíhám, kouknu tu na chvilinku sem tam a ani nic moc nestihnu projet.. no holky u nás je balící nálada, zítra večer odjíždíme na dovolenou, Kuba už začíná být nervózní a hlavně máme nemocného psa :-( takže vůbec nemám na dovolenou náladu
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Já teď taky moc ne, doděláváme byt, takže je co dělat a většinou sem taky přijdu jen na skok. To mě mrzí :-( snad se pejsek brzo uzdraví. Jéééé, já skoro zapomněla - tak si dovolenou moc a moc užijte, ať se vám líbí a počasí vyjde a dávejte na sebe pozor :-) ;-)
Odpovědět
@awe1 právě pejsan je nějáký špatný z toho horka :-( no snad nám počasí vyjde a hlavně nebude moc vedro, uvidíme :-) pak nás čeká v srpnu svatba, tak zase nabereme nějáké dojmy
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 jj chybí nám tu @rozzaarka...:) ale až přijede tak nám povypráví o dovče a bude téma ihned...:) @krizecek psíka mi je líto, neboj s erychle uzdraví, možná jen nechce, aby jste jeli...:)ale přeji krásnou doovlenou...:)
Odpovědět
@valiet bude v pořádku, ale je docela takový vyšťavený chudák... @balalin @awe1 holky dívaly jste se jen tak letmo na prstýnky? Nad jakým materiálem uvažujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Koukala jsem, ale nevím zda bílé zlato se žlutým nebo místo bílého ocel... je to otázka financí spíše... a navíc z bílého mám a na bělosti ztrácí... :-(
Odpovědět
@balalin my právě taky nevíme..mám z bílého zlata snubák a i po roce a něco vypadá pořád pěkně, ale jak říkáš, taky budou rozhodovat finance, více jak 12 tisíc za prstýnky dát nechceme, ale uvidíme nakonec..
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Mám dva a jeden taky zatím vypadá beze změn, ale neslyšela jsem o tom, že by snubáky měnily barvu... Kamarádka co má z oceli říkala, že nevýhoda toho je, že nejde do budoucna upravovat velikost, tak teď nevím.... :-|
Odpovědět
@balalin to nás právě taky docela dost děsí, přece jen snad je budeme mít na celý život :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek No a co teď? :-) Přikláníte se k nějaké variantě více??
Odpovědět
@balalin no právě vůbec nevíme ještě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @balalin My se taky rozhodujeme mezi bílým zlatem a ocelí ;-) Zásnubní mám taky ze zlata..
Odpovědět
@janul_iii no právě..a plánuješ nosit oba na jednom prstě?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek určitě jo ;-) Ale když jsme byli v Globusu :-D tak jsem si tam všimla těch jejich prstýnků z chirurgické oceli a zkoušela si je k tomu zásnubnímu a nevypadá to zas tak hrozně.. Hlavně já mám vedle toho hlavního kamene ještě 6malých na každé straně, takže to zlato vlastně ani není moc vidět.. Zas u oceli je na prd, že nejde měnit velikost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek My jsme o tom už taky uvažovali a zatím vede jednoznačně bílé zlato :-) Taky právě proto, že chci nosit oba na jednom prstě a kvůli případné úpravě velikosti:-) Ale uvidíme, jestli nakonec nerozhodneme podle ceny :-|
Odpovědět
@awe1 my chceme též bílé zlato...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, už jsem tu dlouho taky nepsala. Měli jsem teď takovou pracovní dovolenou, jelikož rekonstruujeme barák, takže jsem občas sem nakoukla, přečetla info, co se kde děje a zase šla natírat plot a tak... :) Koukám, že tu řešíte prstýnky. No, my bychom chtěli kombinaci bílého a žlutého zlata, ale taky nechceme dát víc jak 10 tisíc za prstýnky. Nevýhoda bílého zlata je, že opravdu žloutne a po čase se musí nechávat znovu potahovat - něčím jako rodiem (nebo jestli je to bílé zlato), nevím, každý zlatník říká něco jiného. Každopádně naušnice z bílého zlata, které mám už 7 let, musím nechávat potahovat a stojí to 200 Kč.. Takže další investice...Zásnubní prstýnek mám také z bílého zlata a zatím drží. Když jsme se tak různě poptávali po prstýnkách, bylo nám řečeno, že ocel je sice stálá, ale jak už tu bylo řečeno, nejde s ní pracovat a tudíž třeba zvětšit. Takže jsem sama zvědavá, co nakonec vybereme :) Jinak kameramana a fotografa bychom měli mít v jedné osobě a to švagra od kamarádky, který studuje filmovou školu. Jí dělal viděo a fotky ze svatby v loni a je to moc krásné. Ještě nám bude fotit další kamarád, má moc pěkné fotky, ale také není profesionál, tak ještě přemýšlíme o jednom profíkovi (p. Jan Jirouš) - ale zas aby tam nebylo moc těch fofografů :) V týdnu jsme se byli podívat na jednu restauraci s penzionem (U Čápa) a moc se nám tam líbí. Pak jsme objeli ještě dvě restaurace, které jsou v rekonstrukci a budou fungovat až v prosinci, tak jsem taky zvědavá, jak pak pochodíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooj:-) jsem zpět:-) Dovča byla úžasná, jen trochu krátká:-) Moc jsem se na vás těšila:-) To víte, 11 dní nemít spřízněné duše na konzuktování svatby bylo náročný:-) Při válení na pláži jsem to téma párkrát nadhodila a zase to bylo samý - jak chces, souhlasim, ty to určitě uděláš nádherny:-) takže mě můžete zahltit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @balalin holky, celta jsem tu nejakou diskuzi o prstýnkách. Bílé zlato opravdu časem ztrácí tu bělost, šperky z něj by se měly dát jednou za cca rok do zlatnictví na "servis". Hodně výrobců prý dělá, že vezme žluté zlato a něčím ho potáhne, aby bylo bílé a to potažení se časem vytrácí. My rozhodně do zlata nejdeme - a) cena b) je to měkký kov. Pořídíme ocel, titan nebo wolfram. U oceli je nevýhoda ta, že pokud ztloustnou nebo zhubnou prsty, nedá se upravit velikost, což u zlata jde, ale otázka je, jak moc se člověk pak prohne finančně za úpravu takového prstýnku... Asi je na každém, co preferuje vzhledem ke svým požadavkům a možnostem... na netu je informací dost a všechno má své pro a proti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jéé ahoj, to už jste zpátky z dovolené? Jak bylo-to je otázka, určitě krásně...To tak letí... Jsem ráda, že se taky někdo přiklání i k jinému kovu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ještě jednou ahoooooooooooooooj :-) :-) :-) Už jsi nám tady moc chyběla. Teď jsi zpět a doufám, že to zase rozjedem ;-) :-D Přijde mi, že s nástupem prázdnin je tu nějaký útlum :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?