Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
Ahoj,, mame taky 1. cervna, saty nemam zadny nevyhovuji. Budeme to mit na louce tak potrebuji neco praktickeho zadnou slehacku okolo. Rada bych nejaky krajkovy tak kdybyste na nejaky narazily budu rada kdyz pridate odkaz 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver28 Mrkni na tyhle ;-) http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také máme svatbu 1.6.2013 a zatím máme jen vybraný termín a zaplacenou zálohu na zámku Lnáře, toť vše. Takže jsem celkem vyděšená, když jsem si teď přečetla co už všechno máte zařízeno a tak....no mám asi co dělat!
Odpovědět
Profilova fotka
@petule29 Neboj na 100% máme také jen tyhle dvě věci :) Jinak nic :) Ale popravdě už mě také začíná šimrat v podbřišku, že by chtělo jako začít něco dělat. Stejně si ale myslím, že hodně věcí se zařídí až tak v posledních dvou měsících.
Odpovědět
Ahojky holky,taky máme termín 1.června :-) Řeknu vám,že je to mazec,to všechno zařizovat :-) Když jsem byla na šatech v prosinci,tak řekli,že je nejvyšší čas :-) Co mě dalo zabrat,bylo,najít fotografa,který by vyhovoval.A hlavně spousta jich už má obsazený termín.
Odpovědět
taky máme termín 1 června a objednat kadeřnici už byl velký problém. Dj sme měli zamluveného od listopadu a teď mi to odřekl, že prý má školení, takže jde se hledat dál a není to nic jednoduchého :-(
Odpovědět
Já jsem taky měla zamluveného DJ,a odřekl to také :-( Tak jsem musela pořádně zapracovat na netu....nakonec jsem sehnala.No a ted hledám nějakou cukrářku,a květinku :-) Určitě něco seženeš taky @kolarovajanyka
Odpovědět
@sweetest A jak máte naplánovaný program. My máme obřad ve 13,00 a řeším, zda pak hned oběd a focení až násleně nebo po obřadu hned focení a pak oběd. To mám ale strach, že hosti budou umírat hlady :)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata nestrašte, kadeřnici zatím nemám :-| nějak si nemůžu u nás v okolí vybrat. @ditulinda @km811 @km811 @kolarovajanyka
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, my jsme se zasnoubili 2.06.12 takze 1.06.12 byl take ten nejposlednejsi termin. Vzdycky jsem chtela letni svatbu, ale taky to musi byt do roka a do dne. Aspon nasetrime vic penizku a myslim ze i ten Den deti se k nam celkem hodi :-) Misto svatby a obradu uz mame zarizene od Srpna, fotografa od Zari a zbytek musime poresit ted. Mame to trochu komplikovanejsi - nezijeme v CR, takze spousta veci se resi pres rodice, ted budeme mit jen tyden v Breznu na dopilovani detailu jako kdo doda dort, hudbu a podobne..... a dalsi vylet uz bude primo do tuheho :-) Nejvice se mi libi ze dnes i v CR vsichni planuji svatbu s rocnim predstihem, ale na matrice nam byli schopni dat termin az v Lednu - nastesti nam vyhoveli, nevim jak bych vse presouvala na jine datum. Tak drzim vsem nevestam palecky at vse vyjde..... My se bereme na brehu Machova jezera bez moznosti obradu pod strechou tak se musime vsechny poradne modlit za slunickove pocasi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky jak pokračují přípravy? Už se nám přehouplo číslo z třímístného do dvoumístného takže dnes 99. To je hezké :) Mám pocit, že my jsme teď tak v polovině příprav. Zarezervovaného toho už máme celkem hodně, ale vše je tak nějak na půl... Máme: oblečení pro nevěstu (ještě je třeba dodělat + koupit botičky), fotografku, catering, místo, vizážistku, svatební menu a část výzdoby :) Nemáme: Oznámení, prstýnky a oblečení pro ženicha. To je tak asi vše pak už jen takový dodělávky :) Ale těch bude asi nejvíc co tak počítám...
Odpovědět
ahojky holky take se vdavam 1.6,my zatim mame zaplaceny zamek,sehnany saty a boty me,zenichovo obleceni taky,fotografa,kadernici,vizazistku a dj...tot vse...takze taky nic extra... hlavni je aby nam vyslo pocasi :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaylinka Den dětí přece musí být slunečný - já to jinak nevidím :D Cítím to v kostech, že bude svítit sluníčko :)
Odpovědět
Dvouciferné číslo, a já mám pocit, že oproti ostatním jsem s přípravami dost pozadu :) a navíc každý předjednaný dodavatel říká "bližší domluva až v květnu". Já ten květen nechci vidět :D
Odpovědět
Z pocasi mam strach, musite me uklidnit :-D . Vloni totiz bylo par nad nulou a prselo :-N
Odpovědět
@ver28 Na louce to budeme mit taky a presne proto jsem "slehackovy" taky nechtela. Vyhraly to ty, co mam v albu, ale jsou mi o cislo vetsi, budou se upravovat na moji velikost s cilem dosahnout te originalni fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nestraště, máme svatbu taky 1. června a venku na zahradě. Musím říct, že vše ostatní bude zbytečné, jestli celý den proprší :-/ Fakt se budu modlit, jsem ráda, že nás je takových víc a budeme případně "nespokojenost" s počasím moci potom sdílet. Musíme doufat...
Odpovědět
@womanka Před 5 lety zase bylo 30 stupňů, to jsme tehdy slavili na zahradě taťkovu 50ku, letos bude mít na naší svatbě 55, tak snad nám to počasí opět vyjde :-)
Odpovědět
@interceptia Tak vam to budu prat a snad to tim padem vyjde i nam :-) . Posledni leta maji teploty v cervnu spis dekadentni tendenci ... :-| No, bez certa na zdi, snad to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prostě musíme věřit, že zrovna tenhle rok bude krásně :-) a nic jiného si nepřípouštět. Maximálně jste mě teď nakously, abych si připravila něco na šaty, s holýma ramenama by mi byla zima :-). Ale každopádně bude teplo :-), protože v takové krásné datum to ani nejde
Odpovědět
Profilova fotka
Letos je relativně dobrá zima, takže budou i dobré ostatní roční období. Takže 1.6. nám bude svítit sluníčko a teplota bude ideální :-)
Odpovědět
@mysskyna Diky, mohla bys to sem psat minimalne jednou tydne az do toho 1.cervna :-D . Ja se totiz porad toho pocasi desim, soude dle lonskeho 1.cervna :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@womanka jestli bylo loni 1.6. ošklivo, tak letos bude krásně uvidíš :-) většinou to tak chodí :-)
Odpovědět
@womanka @mysskyna jj, souhlasím :) kamárádka mi také říkala, že loni byl 1. červen a 1. září nejošklivější dny, takže letos prý budou nejkrásnější :)
Odpovědět
@massenka tak slava! U kohoze muzu pripadne reklamovat ?:-D Jezisi, ja na tu zimni bundu vloni snad nikdy nezapomenu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, i my se budeme brát 1.6.2013 :-) Je tady taky někdo, kdo je na tom s časem tak mizerně jako já a ještě skoro nic nemá??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k datu 1.6.2013. Máme místo, zamluvenou matriku, ale to jen per huba, takže nic zaplaceného, nic podepsaného. Do restaurace se chystáme podívat už přes měsíc, ale vždycky do toho něco vleze. takže s určitostí mám šaty a ženicha :) Jo a vlastně fotografa. oznámení mi namalovala dcera, takže ho dávám dohromady a jinak nemáme vůbec nic kromě jeden druhého :D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím se k 1.6.v Jaroměřicích nad Rokytnou :-p
Odpovědět
ahoj...hlásím se 1.6 v Mikulovicích u Jeseníku. Šaty mám z netu za 700,- termín máme zajíštěný, kadeřnice a vizážistka - kamarádka co bude pozvaná na svatbu, fotograf kamarád co bude pozván na svatbu. Oznámení, pozvánky jsme poslali přes net - tudíž zadara. Prsten budu mít jen já - přítel nesmí v pracovním životě nosit tak kupovat nebude, obřad i hostina bude na zahradě - tzv garden stavba, tudíž žádná tradiční, po obřadu se pofotíme, převlečeme a normální zábava, prasátko, ohánek, špekáčky, kytara, basa, zpívání, pivko, slivka atd..Jsme spolu už 13 let, tak jsme to pojali takto, tradiční svatba není nic pro nás.
Odpovědět
Profilova fotka
@arwenka určite jáá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?