Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky po obědě! Luci, obrad máme na Jemništi, na obřad nevím kolik bude lidí, pozvaných máme 50, ale jestli na obřad dorazí kolegové z práce a kamarádi, tak se tam nevejdeme, protože ta zámecká obřadní síň na Jemništi je dost malá. Ale alespoň bude nějaký vzrůšo! Na hostinu máme zase těch 50 lidí, možná pak pár známých ještě večer dorazí. Satyyy, myslím, že má Tvoje mamka pravdu. Pusu si určitě namaluj! Já jí také nenosím vůbec namalovanou, ale na těch fotkách budeš s namalovanou pusou vypadat úplně jinak. Mnohem výrazněji. Když nemáš pusu namalovanou, nebo jenom slabounce růžově, tak to vypadá, že žádnou pusu nemáš, maminka má recht, došla jsem ke stejnému závěru jako ona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po dlouhe odmlce opet ozyvam a zacim naplno s pripravami, skola dodelana :-) 8-) Luci, uplne jsi me vydesila s tema kolackama, my je mame objednane az na 13.cervna :-| jinak vitam take nove prirustky do rodiny 27.7.2007. Konecne nam prisly prstynky, mely 14dni zpozdeni, tak jsem rada, ze jsme je objednali takhle dopredu, protoze kdyby uz se to casove chylilo, tak bych zrejme plasila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D před chvílí jsem přišla ze zahrádky,snažila jsem se trochu opálit,ale nic moc :-( no do svatby to snad stihnu,ale s tímto počasím no nevím nevím ]-( zítra má zase pršet ]-( jinak u mě nic nového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík :-) Marti - gratuluji k MUDr :-) :-) :-) a vždyť je to jedno, kdy to rozvezete :-) my to chtěli teď, protože teď měsíc budu mít zkoušky a pak už mi to přišlo pozdě, když si hodně lidí musí zařídit dovču... neplaš ;-) a jinak povídej přeháněj - co prstýnky???? :-) ;-) many, já ještě ani neměla čas se vyvalit na tu zahradu, natož pochytat nějaký ten bronz... holky, představte si, včera jsme začli rozdávat a už máme rezervované dva svatební dary :-N =-) x-) :-) tu je supeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se asi fakt vdávááááááááááááááám :-D :-D :-D jinak aktualizace - už za 74 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, prstynky se nam moc libi, mam je vyfoceny v albicku. Hned jsem si svuj samozrejme zkousela, tak to bude vypadat a krasa. Jsou teda pekne tezky, jsem totiz zvykla hlavne na stribro. Ted zaciname pracovat na oznamku, ma nam ho delat Jirkuv bracha, ale je v Anglii, tak uvidime, jak se to zvladne, musi to byt do toho 13.cervna komplet. Jinak zatim furt nemame nikoho na video, nekoho shani skorotchynka, tak jsem zvedava, protoze moc casu neni. Do toho vseho ma moje mamka 50iny, tak jeste organizace jeji oslavy, bude tam stejne lidi jako na svatbe, takze probehne takova generalka :-D jinak jsem stastna jak blecha, ze uz mam vse kolem skoly za sebou, snad ti to taky vyjde, ted si budu uzivat priprav dosytosti :-D :-D prace pocka do zari 8-) jo a 14 dni pred svatbou 13.cervence na moje narozeniny jeste promoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda, ty se máááš x-) no a ta generálka - to je paráda ;-) do albíčka kouknu, teď žehlím a odbíhám od toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a diky za gratulaci ;-) ted jsem taky cely tyden prala, zehlila, prala, zehlila, prala...blazinec, na vsechno jsem kaslala, takze probehla mirna deratizace bytu :-D :-D pracku jeste stale po skoro sesti letech spolecneho bydleni nemame, takze se vsim jezdim v mamce, chceme eventuelne jeste stihnout zrekonstruovat koupelnu (kde by uz konecne byla ta vysnena pracka):-| tak jsem zvedava, jestli se to vse stihne, projekt uz mame, jen jeslti bude mit zrovna ta nase vybrana firma volno, zkratka prace dost, ale vse lepsi nez uceniiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Luci, kde jsi prosim kupovala tyl na auti? Holky, toto leti...je to tady co nevidet... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej... :-p já se musím teď začít učit na zkoušku, už jsem to zkoušela a připadala jsem si jak totální blb, protže mi to vůbec nelezlo do hlavy ]-( a jak byly ty svátky, věčně jsme byli pryč, takže taky doháním, musím dožehlit, vyprat, vyžehlit, vytřít, prach,... chjoooooooooo :-S a já bych tak vysedávala u BRMS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jenom 54 dni.... ;-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ahoj Haničko, jsem ráda, že tě vidím :-) :-) :-) nejdřív jsem ho koupila v obchodě a pak na krasnasvatba.cz. buď ráda, že už je to tak blízko!!! To je super!!! Vlastně vy už to máte míň jak 2 měsíce!!! wooooooooooooooooooooooooooooooooow :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, promin, ze jsem se vcera jiz neozvala, sla jsem na kute.Dekuji za tip, hnedka tam kouknu. No mame min jak 2...jsem trochu nervozni, nemam jeste tolik veci...Navic na me vlezl nejaky bacil, tak mam strach, abych nelehla uplne.. Tak se mejte krasne holky a at se nam vsem dari krasne finisovat ty svatebni pripravy. Papa berusky moje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hani, to neva :-) jak se dnes všechny máte????? Já byla nakupovat kytičky na terasu, tak mám dalších 1500 včudu ]-( :-( :-( :-( ale zase mám krásnou terasu :-) :-) :-) sázela jsem to dvě hodiny a ještě bych měla přesadit kytky co máme v pracovně... už se mi tak nechceeeeeeeeeeeee :-| navíc se musím učit a neleze mi to do hlavy a neleze ]-( chjoooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, kdepak všechny jstééééééééééééééééé??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady
Odpovědět
Profilova fotka
jé ahoj, jsi tu ještě??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem
Odpovědět
Profilova fotka
jak se máš? co nového krom toho, že už je to tak blízko? ;-) skoro za měsíc.... jéééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, no mám se hrozně unaveně :-( , teď dopředěláváme ten byt, do toho hledám novou práci (ale už jsem naštěstí našla) a zařizuju svatbičku, ale už mám i boty, takže svatba může začít :-). A hlavně pekelně rychle se to blíží,
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to gratuluji (k práci i botičkám x-) ). jakou práci jsi sehnala? jdu ti zkouknout albíčko, jestli mi něco neuteklo x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jenom 39, pamatuju si když to bylo 100 a přišlo mi to za pár, asi bych měla být nervozní, ale těším se, už bych chtěla aby byl tak den předem
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej... my ještě 74 ;-( a já s etak moooooooooooc těším :-D :-D teď už čekáme na každou desítku a nemůžu se dočkat 27., abych mohla říct, že už jen dva měsíce... ty jo, dva měsíce, to je síla :-D plánuju už tak dlouho, že jsem si vždycky myslela, že týhle doby se už nedožiju :-D a ono to tu skoro je :-N :-D mě bude asi pěkně hrabat, až to bude fakt za pár... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, v albíčku nic moc nenajdeš, já teď doma nemám foťák, takže až to doplním, tak toho bude opravdu hodně. musím se jít věnovat mamince přišla na návštěvu, zatím ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak dnes už to máme za 73 :-) Začínám být nervózní. Spoustu věcí už mám doma a spoustu mi jich ještě chybí. Těším se, ale už bych chtěla aby bylo tak 26.7. :-)) Prosím o radu!! Čím budete zdobit auta? Potřebuju něco krásného, ne moc drahého a aby to nebylo moc náročné na zdobení. Nevíte o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík wailin :-) já budu mít na své auto tyl do špičky a uprostřed panenku, na zrcátkách mašle, na boku na dveřích drobný kvítek (mám to v prvním albu), ženich asi nakonec jen širší stuhu a kytku - vybral si celkem velkou, tak myslímv že s tím tylem by už to bylo moc přeplácaný... a ostatní auta širší stuku taky do špičky, na zrcátkách mašle jo a zapomněla jsme - každé auto vzadu dva myrtové věnečky na bílý mašli - jak s edělává... nevíém, co by sis přesně představovala ... celkem levno tě vyjdou ty stuhy, ani nemusíš kupovat ty nejširší, nebo vlizelín... ale ten vlizelůín už zas nebude asi až tak jednoduché aranžovat... myslíš na všechny auta nebo jen tvoje a ženicha???
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, nám se nějak hezky zaplňuje svatební list s rezervovanými dary :-N :-. x-) x-) x-) jéééé, já se asi fakt vdávám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aoojky luci tak to ti moooc gratuluji, že se ti list zaplňuje ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, moc díky za inspiraci. Já budu mít na autě živou kytku složenou ze stejných kytí jako tu co si ponesu. Rudý růže. Ženich bude mít stejnou. O to nejde. Spíš ostatním svatebčanům na auta. Sama jsem všem bratrancům a sestřenkám na svatbách auta zdobila a vím, že to jde blbě a dlouho to trvá. Vdávám se v 11:00, v 10:00 se jede od nevěsty, takže to musí být už auta nazdobená. Koukala jsem na vltava2000/romance mají celkem hezký mašle co se pověsí na zrcátka. Předpokládám, že když kolona aut jede, hezky to vlaje :-)) Ale nevím jak to bude vypadat, nemám s tím zkušenosti. Tak mám dilema :-))
Odpovědět
Profilova fotka
no já si ty mašle teda budu dělat sama, ale na zrcátka je uvážeš rychle, takže na rychlé ozdobení jako děané ;-) ahojky Maji, jsem tě neviděla zas takovou dobu... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?