Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, je tu nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
jááááááááááá - akorát jsem to pustila :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci...Jak se mas? Ta svatba se nam ale blizi, ze... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, kolik planujes tylu na kapotu jednoho auta?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jenom na chvili - snad nevyrusuju! Sbiram zkusenosti na svatbu vlastni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už ani nevím, když jsem ho kupovala, paní z krámu vyběhla přeměřit auto... myslím, že 5 m na dýlku, chci to do véčka. a tu šířku uvidím, už si zasš nepamatuju šíři tý látky... blíží blíží a nám se zaplňuje svatební list!!!! :-D :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, cetla jsem, gratuluju! Co ti jeste chybi nebo uz mate vsechno?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky edit :-) Hani, kdybych měla doma prstýnky, tak už vše důležité asi máme... až dolaďuju jen blbosti ;-) co vy? Vy to máte za 53 že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z toho listu totiž naprosto hotová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se citite holky? Vypada to, ze vystresovane. Ja bych se tolik vhtela tomu vsemu stresu vyhnout, ale je mi jasne, ze to asi nepujde :-S . Budu se snazit usetrit jak moc to jen pujde a proto ten stres, ktery se urcite dostavi. Byly by jste tak hodne a daly mi kazda jednu (nebo kolik chcete) radu? Byla bych vam moc a moc vdecna :-) Cokoliv!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se musím rozloučit, v pátek mám zkoušku z oftalmologie, je to těžky jak prase a já to ještě neviděla... :-( mějte se tu, papa a snad se zas brzy potkáme edit - napiš co myslíš - šaty, kytky,.... cokoliv a já ti zítra něco písnu ;-) :-) dnes už fakt musím pádit... a jinak stres k tomu patří,a le ten my zatím nepociťujeme, bych řekla, jen se děsně moc těšíme a nemůžeme se dočkat... když si vzpomenu, že jsme na tom byla jako ty, že jsem si říkala - tak za rok, už skoro za rok... a je to skoro tu :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nevim jak Lucikk, ale ja vystresovana tedy nejsem. Alespon ne ze svatby...Luci, a kde mate objednane prstynky? U Rydla?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je skvele, co jste napsaly, diky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Luci a hodne stesti v patek.Dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, Hani, u Rýdla ;-) budou 4. června Edit - to ti stačí tak málo? To jsme nijak neporadily... ;-) už vážně papa :-) zítra ;-) Jo Edit, kde bude svatba, koukám, že bydlíš "přes kopec" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,priletela jsem na skok,jste tu??
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ, ja jeste ano..Jak se dari?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem stale mimo,ale prave jsem dostala ma mail fotecky,co jsem stihla uz vyrobit,tak jsem se sla kochat a u toho jsem vam to chtela napsat.jinak se mam stale stejne,zitra kolaudujeme provozovnu,snad to bude OK, pak taky zacinam fakt vyrabet a zarizovat ( a ne jen zvanit) svatbu a taky se blizi finis v praci,takze se nenudim a zakazala jsem si brms - docasne,nez neco udelam :-) Tebe jsem taky dlouuuuho nevidela,jak se mas,doufam,ze dobre!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky moc nechodim, neni proste cas...Pavli, my to mame jen za 52 a nemam jeste tolik veci...musim si udelat seznam, co vse je jeste potreba...
Odpovědět
Profilova fotka
to je uz za tak malo!!! pane jo,to teda budu uz asi silet,no to jsem na sebe zvedava!!! tak mi napis,co uz mas,nebo na co se chystas....ja ted musim uz jit,ale zitra sem urcite prijdu!!! budu si chtit ty fotecky upravit a mozna nejakou vlozim-jen tak,aby nebylo vse videt.....az se tu ale uvidime,tak urcite vam to ukazu na chvilicku.... ted musim zase fakt letet,je mi desna zima.jdu do postele.... mejte se krasne a vsechny moooc zdravim, zatim pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Rada jsem te zase videla Pavli. Mej se krasne a zase nekdy pa. A at vam to zitra vyjde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky Luciku, jsi mila, ja jsem chtela nejakou radu jen tak "shora", nic co by se tykalo satu ci kytek, proste jen tak neco vseobecne k pripravam. Vidim tady ze jste vseobecne stastne a ne prilis vystresovane a tak to je fajn. Takze diky! Ja se vdavam az pristi rok zrejme v cervnu a zrejme v Nelahozevsi nebo na zamku v ve Veltrusich. ALe protoze datum se domlouva az zacatkem pristiho roku tak ted zatim moc podrobnosti nevim. Skoda. Preju hodne stesti k tomu velkemu dnu!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci, díky za ten tip na výzdobu aut. Možná si to taky připravím sama, jako Ty. Ještě se poradím se ženichem:-) Vlastní výrobu už jsem zahájila jmenovkama - čokoládky se jmény hostů a myslím, že se mi povedly. Do mašliček pro svatebčany se mi nechtělo, to jsem objednala. Ale na auto je možná vyrobím. Díky za tip! :-) To je ještě drobností co nenáme dořešené.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holcinky, nemate nejaky tip, kde by se daly sehnat svatebni botky. Prosla jsem Batu, Humanic,...Tady ve svatebnim salonu maji jen dva druhy a nic moc pro me, tak nevim, kam jeste zajit ci zajet.Diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Martino! Jdeš na to úplně stejne jako já. Prošla jsem Baťu, Humanic, Daichman a Reno a nic!!! Takže jsem pak začala procházet takový ty malý krámky a bílý boty kupodivu měli. Sháněla jsem svatební, ne příliš vysoký a takový co by se daly nosit i po svatbě na běžný nošení. Mám KRÁSNÝ botičky z krámku ve kterém se mi nikdy žádný boty nelíbily! Takže fakt doporučuju projít i ty malý krámku na perifériiích:-) Člověk by to neřekl, ale na svatební botky tam bývá větší výběr:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Wailin, diky moc, pravě bych taky chtela, aby se daly eventuelne nosit i po svatbe. Mam jeste moznost si boty pujcit spolecne se satama a vse v cene satu(+bizu,zavoj,...), takze pokud nesezenu, tak si je pujcim, ale moc se mi do toho nechce, co jsem tak videla, jsou uz celem ochozeny a bojim se, ze me v nich budou bolet nohy :-STady u nas v HK ale moc takovych obchudku neni, je to hrozna bida, tak se musim zrejme vypravit do Pardubic ev.do Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
Martino budeš se divit, ale já jsem boty sehnala v městečku u našich rodičů, kde jsou všehovšudy 3 maličký krámky s botama, jinak nic. A ve dvou těch krámkách jsem si vybrala krásný bílý boty. Pak jsem dala předsnost těm nižším ( 8 cm podpatku už se mi zdálo moc, tak mám 7 cm:-) ) Ale zírala jsem, mnohem lepší výběr než v Praze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu zase na skok,zatim jsem vas nestihla docitat,takze nevim,co se deje... jen hlasim - MAME po koulaudaci a MAME TOOOOOO!!!!!! takze snad konecne ofiko otevirame!! tak jsem rada,ale zatim docela i zmatena.... jinak mam uz i fotecky veci,co jsem delala z druheho fotaku,takze az se tu potkame,tak urcite i neco ukazu... tak zatim pa pa,zkusim vas jit docist
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,všechny vás moc zdravím,už jsem tu opět sloho nebyla takže ani nevím co nového,jen vím,že se vám to hrozně moc blíží :-) Snad se nebudete zlobit,že jsem vám tu vlezla do diskuze,jen mám potřebu někomu říct,že mám nové svat.šatičky,jsou v albu na modelce a oznámení a prstýnky se už dělají :-) :-) A moc zdravím Lucinku, Pavly,Majinku a vlastně úplně všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak zrovna dnes, když trčím celý den v Praze, vás tu bylo tolik... chjoooo ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?