Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čučím na modrou lagunu a místy odbíhám k netu ;-) utíká to jako ďas :-) na ten náš den bude určitě pařááááááááák :-D každý rok tak máme pravidelně v práci dovču a nikdy nebylo škaredě,to už by byl zákon schválnosti :-| ale Pavlínka už tady taky dlouho nebyla :-( asi dělá ty jmenovky,..... ale i Satyyy a Káťa(ale ta se určitě šprtá chuderka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy je pracovně vytížená a Pavlínka svatebně ;-) ale já je chápu, tohle je děsný zabíječ času... many, taky mám pocit, že koncem červene bývá hezky, tak snad to vyjde.... :-( ale toho 7.7. bych se bála.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak ;-) já jsem stejně ráda,že máme datum 27.7.2007 to je lepší jak 7.7 ;-) my to máme komplet i s těma 2 :-D je to prostě krááááááááásný datum :-) a máš pravdu - net je zabíječ času,taky utíkám od Laguny a v 16.00 mizíme konečně ven,dnes je u nás majáles a Laďa tam hrají od 18.00,tak někam vypadnem a zítra zase do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si hezky užijte, já mám dnes doma chcípáka :-D dopoledne si uděllai pracovní turnaj ve fotbale, ani jeden to skoro neuměli, tak to tak dopadlo.. leží a heká a chtěl by obletovat... :-p tssssssssssssss :-p ani mi nehne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haloooooooooooooooo :-) :-) :-) ani jsem nepsala, včera jsem zas nakupovala ;-) mám vlizelínek - bohužel tedy asi 5 m mi chybí, paní už neměla, další kytičky... jdu dát do alba. a v prvním albu mám fotky šatů, který mě teď dostaly... ]-( :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci,tak hned mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ten vlizelín je krásný,ten můj je taky zářivě žlutý ikdyž to na té fotce tak nevypadá :-D ale fialová barva je nádherná,mám ráda fialovou a růžovou a taky modrou :-) a ty šaty jsou hodně zajímavý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nakukuju a rychle zdravim.Nejak rychle to vsechno utika... Katy, drzim ti moc pesti.Ja to delala loni v cervnu a byla jsem taky pekne vynervovana..A budes mit nejake volno z prace, aby ses mohla sprtat? Protoze pri praci se to fakt neda...Ale kazdopadne prinejhorsim to nedas a to se vubec nic nestane...das to jindy!Na svete jsou prece dulezitejsi veci,ne? :-D Drzim pesti, at seberes ty posledni sily do uceni a pevnou vuli. Katy, kolik metru jsi potrebovala vlizelinu a kolik vas teda bylo? Ja nevim, kolik toho koupit...Myslite, ze 20 m bude ok? No asi bych se mela spojit s nasi restauraci a poradit se tam... V patek jedeme na matriku podepsat tu zadost, musi to byt mesic pred obradem..No ja vim, ze nektere to mate uz odevzdane..no...ja nejsem takova poctivka, ze Luci :-D 8-) :-N . Tak se mejte krasne a zase nekdy papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zdravim vas. Dneska tu budu s vami, tak snad se tu nekdo ukaze...... Pak tu budu zase az v pondeli :o(( Je to strasny, jak ted nemame doma internet :o((( U nas nic noveho. Teda krome toho, ze se tesim, cim dal tim vic x-)
Odpovědět
ahoj satyy...zase v práci...chjo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kat.... jojo, v praci :o(( Ctyri dny volna byly fajn, jen se ted hur vraci do procesu :-(
Odpovědět
ja byla i v pondeli v praci, takze pro me to je trochu mensi skok:-) Jinak jsme si vyskemrala v praci dovcu, cely pristi tyden a pak to pondeli a utery statnice...tak snad se neco naucim... a kdyz to nepujde...zivot holt nekonci....ze jo? Potvrdte mi to! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat.... rozhodne tim, ze neudelas statnice zivot nekonci.... kazda zkouska se da opakovat.... a i kdyby.... ty vedomosti stejne mas, jen na ne nebudes mit papir a to zas tak nevadi..... ;-) To zvladnes, zvlast, kdyz na to budes mit tyden dovolene se to naucit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooj :-) zdravím ;-) Hani, já a poctivka??? =-) :-N x-) :-D Kačenko, ty to dáš a když ne, tak se děje h..., kuloví ;-) :-) :-) ;-) Holky, dnes odjíždíme k našim, zítra začínáme napejkat medovníky, v sobotu koláčky, v neděli a v pondělí rozvoz výslužek a oznamek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wooooooooooooooooooooooooooooooow :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci... teda zavidim, peceni a hlavne ochutnavani :o)))))) ja za chvili padim domu, tak se mejte krasne, zase se tu ukazu az v pondeli, tak tu moc nezlobte 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa satyyy, v pondělí budu mít snad i já čas, ale holky, já už se zas musím začít učit, příští pátek mám zkoušku z oftalmologie, poznámky mám jak z lékařské fakulty... chjooo, to zas bude :-S :-( ale co je to oprtoi Kačence, co? Si nemám na co ztěžovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Taky máme svatbu 27.7.2007. Můžu mezi Vás? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj wailin - tak vítej mezi náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pěkný,když se to tady rozrůstá nevěstama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je fajn. Včera jsem si pročítala beremese.cz a přišlo mi to takový zvláštní, že máme svatbu ve stejný den ;-) Třeba se potkáme někde na radnici, koukala jsem, že Lucík má svatbu na Benešovsku, takže to není až tak nereálný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co ty víš,třeba bydlíte kousek od sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu za vámi zase. Náš datum snad úplně vymizel, tak snad nevadí, že vám sem takhle vpadnu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alespoň nás tu je víc:-) Holky a jak pokračujete s přípravami? Mě přijde, že všichni okolo mě jsou v pohodě, ženich ten nejvíc a akorát já nervák šílím, jestli jsme někde něco neprošvihli!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky semtam šílím,protože se to krátí jak ďas,ale už se tak těším :-D mně ještě chybí prstýnky,kytice a dorty a jinak už by to mělo být vše,akorát ještě přemýšlím nad okvětními lístky pro družičky,jestli v den svatby orvu růže ze zahrádky nebo ne :-D Musím se rozloučit,mějte se tu pěkně,jdu se připravovat na odpolední :-( tak pa pa zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nad těmi okvětními lístky z růží jsem taky přemýšlela. Nechtěla jsem je ale pro drůžičky, protože žádné mít nebudeme, ale chtěli jsme ty plátky růží poházet po stolech jako dekoraci na hostinu. Jenže to ten problém, přeci neoškubu maminám zahrádky? :-D My už prstýnky SKORO máme. Zrovna včera dorazili do obchůdku kde jsme si je objednali, tak je musíme vyzvednout. Jsem na ně hrozně natěšená:-) Ale zase nemáme oblek pro ženicha!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty :-D wailin - my koupili oblek na tržnici v Olomouci - dováží se to z Polska za 1800,- parááda ;-) a takový dotaz - prstýnky se platí úplně celá cena dopředu nebo ne???????? :-|
Odpovědět
many, já platila dopředu 3 tis., celkem stály 10 tis. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, s tím polským oblekem jsem to už slyšela, že to vůbec není špatný! Ale dotáhnout miláčka kamkoliv aby si něco zkusil bude horor :-) I když snad to nebude tak hrozný, včera večer sám o nákupu obleku začal mluvit :-)) Prstýnky jsme si objednali a zaplatili 1.000,-Kč zálohu. Zbytek zaplatíme při převzetí. Taky to bude okolo 10.tis. Mohli jsme mít i levnější, ale my jsme se zamilovali do těch dražších. Ale snad to bude na celej život, tak to za to stojí, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,děkuju,aspoň vím,že nemusím dávat hned tolik peněz :-) ale to je síla ;-) já myslela,že to příjde tak na 5000,- ;-) no záleží jaký vybereme,že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many to víš že záleží na tom jaký vyberete. Hlavně záleží na tom kolik budou vážit. My máme prstýnky vypouklý (nejsou rovný, ale do kulata) a tím dost váží. Silný jsou asi středně. Dělají i krásný jemný tenký prstýnky, ty jsou levnější, ale na mým miláčkovi to nevypadalo hezky, má takovou tlapu a ten jemnej prstýnek by mu nešel. On se ho chystá k mému překvapení vážně nosit, myslela jsem, že ten jeho bude ležet doma v hrníčku. Co Vaši "budoucí", budou nosit snubáky? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?