Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-. =-) nikde nikdo??? :-( holky holky, pěkně to tu zanedbáváte ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D tak konečně mám chvíli čas :-) teď bylo dlouho volno a pořád jsem se někde flákala a je fakt,že poslední dobou není vůbec čas na net :-( sem tam se najde pár minut,ale fakt pár :-| a od zítřka zase volno až do středy,to je paráda,tak by to mohlo být pořád :-D ani nevím,za kolik to máme,musím mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
85 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci,ty ještě nespíš :-) já už se pomalu chystám do hajan :-) a byla bych ráda,kdyby byl už pátek 14.30 odpoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, ještě ne ;-) my chodíme pozdě, tak okolo půlnoci... :-S jé, to víc, to ještě budu sedět na přednášce :-D ]-( JJ, je fajn mít takhle dlouhý víkend :-) však jak se těším na prázdniny, až bude po zkouškách... :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych brala prázdniny :-) ale mě čeká jen dovča 10 dní po svatbě :-D a pak zase makat :-( tak já už se loučím a jdu spát,už mám čas :-( to jsem tu moc nepobyla,že? :-) tak dobrou a sladké sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde jste kdo???? Uzivate posledniho slunicka, nez zacne prset???? A k te dovolene... me ceka tyden dovolene uz za 14 dni.... uz se nemuzu dockat.... a potom 14 dni po svatbe, a to bude letos asi vsechno, aby mi taky zbylo nejake volno na vanoce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D satyyy - na vánoce je prý potřeba 3 dny ;-) tak přinejhorším budeš v zimě naddělávat :-p já tak možná dopadnu taky,teď jsem si vzala na každý pondělí dovču a v červnu 2 dny na Ozzyho,... tak taky mě to asi v zimě čeká,pokud neuteču na mateřskou :-D ale to nehrozi :-) pěkný víkend,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty :-) dnes je škaredě :-( ale třeba se vyjasní,ale pochybuju,když má celý víkend pršet ]-( Měli jsme jet na bečku,ale to asi nehrozí :-( Nechte si dařit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak vas zase po dlouhe dobe zdravim.Omlouvam se,ze se tu ted nepohybuju,ale proste je to zrout casu-teda pokud jsou na planu dalsi veci.A to ja ted mam, je toho ted dost na vsech frontach-jak jinak,tak jsem si proste zakazala chodit k netu,dokud nebudu mit alespon trochu neceho hotovo.Zatim se to moc nezlepsuje,ale preci jen jsem uz neco udelala a tak se to snad zase nekdy zlepsi. Zatim se mejte krasne a uzivejte pripravy. Ja uz diky te pauze zvladla udelat polstarek, vyvazky, ted se vrham na jmenovky atd.... Ahojky vsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlínko :-) to jseš šikovná,tak ať ti to jde :-) já všechno objednávám,protože bych to určitě nezvládla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno nevěsty :-D jste v práci,nebo se taky dovolujete jako já :-D dnes jsem vstala už v 6.00 nemohla jsem spát,ale už mám aspoň vypraný,tak to jen pověsit a budu žehlit povlečení z minula :-D tak si nechte dařit :-)
Odpovědět
Holky, ahojky...hlásím, že jsem totálně v pr... za 14 dní státnice a nic neumím!! :-|
Odpovědět
a trčím v práci...dom přijedu kolem páté...unavená...je to na pi.u :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky :-) :-) jak se máte? ;-) je to super, když je prodloužený víkend.... Kačenko, neboj, to zmákneš levou zadní ;-) uvidíš ;-) jsi holka šikovná ;-) a v práci ti nedají nějaké třeba studijní volno???
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo budeme ti držet pěsti,abys to zvládla,jak říka Lucka - levou zadní ;-) ale věřím ti,ty nervy to je hnus,mně stačila blbá maturita a nevím nevím,jestli bych to ještě někdy chtěla zažít :-S ikdyž poslední dobou přemýšlím,že bych si měla ještě něco udělat,ale to budu plánovat až po svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík many, jak užíváš volna? Máš něco nového v albíčku, že? ;-) jdu kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůůů, vy už to máte v 11 =-) :-. to my budeme akorát vyjíždět od nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, za 81 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci :-D já to zase fotila mobilem,tak to je rozmazaný ;-) já jsem ráda,ať to mám brzo za sebou,to budou takový nervy před tím obřadem,že je mi někdy zle už teď
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem měla hrozný sen ]-( zdálo se mi,že je den svatby a já si v 10.00 uvědomila,že jsem nebyla ještě u holičky a s nehtama :-S a ještě jsem si všimla,že jsem holkám nedala celou dekoraci na stoly,no fuj mě v tom snu bylo tak zle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic,pro dnešek se loučím,už z toho netu blbnu,tak jdu pozbírat suché prádlo a sednout k bedně,a ještě bych se taky mohla konečně najest :-) tak pa pa a nechte si tady dařit :-D zítra 80 jééééé to je paráda :-D je mi zle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - vtip z dnešního odpoledne aneb jaká je realita :-D Vráti babička mu povídá: a jakou budeš mít košili? fialovou? a on směrem ke mě? jakou? já nevím. já: no vždyť jsem sehnali tu šampaň v sunsetu!!!!! on: no já jen nevěděl jestli jo nebo ne... já:????? on: no jako jestli se mo ti jen nezdálo... jestli je to fakt realita... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobrý co??? Se mu asi často zdá o svatbě a ani to zmetek nepřizná :-D ]-( :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda baby, zas to tu zanedbáváte.... ]-( ;-) jakpak se máte? Zítra úterý a přitom volno... super že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D tak dnes to máme za 80 :-D 80 :-D 80 :-D 80 :-D no to je nááááááááááářez :-) tak pěkný den přeji :-) akorát by mohlo být aspoň trochu tepleji,ale asi nenenene
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooj :-) je to bomba co??? Jak už sledujeme ty desítky, sakra rychle to utíká :-D =-) :-. x-) :-x já se taaaaaaaaaaaaaaaaaaak těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-D :-D :-D jen aby nebylo jako dnes, je to hnus :-p
Odpovědět
holky, nebojte, budete mít určitě krááásně!! Budu na vás moc myslet! Zatímco duben byl super, co se počasí týče, tak květen zatím nic moc moc? Tenhle víkend byl divný, tenhle následující taky podle předpovědi nevypadá nic moc... Ale červenec bude určitě super!! x-) Holkýýý, mě to učení dnes vůbec nejde...já počebuju slyšet, že když to teď neudělám, že se nic nestane, že mě budete mít pořád rády =-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, tak z aprvé, ty to uděláš :-) a když to neuděláš, svět se nezboří, Pája tě bude pořád stejně milovat a my tě budeme mít pořád stejně rády x-) :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?