Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jajulinka
Registrovala se 20. září 2006 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 24 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
jajulinka
Registrovala se 20. září 2006 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 24 přátel. Region České Budějovice.
    Region České Budějovice
 ahojky.chci se jenom zeptat vy uz neco zarizujete?ja jsem zatim v klidu ale kdyz to tu tak procitam vy uz to mate vsechno vymyslene emoticon
2. lis 2006 v 17:07  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahoj, no zařizujeme no emoticon nás by nebavilo jen tak nic nedělat a jen čekat, děsně nás to baví emoticon emoticon
2. lis 2006 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky!!!
tak jsem psala na matriku, ze jestli nebudou vedet terminy driv,nez v prosinci a pani mi napsala,ze termin 7.7. bude odhlasovan na rade 9.12. a ze at prijdu v listopadu,ze se domluvime!!! - takze zase zmena, povolili termin 7.7. - ikdyz tak protestovali.....a ted zase nevim,jak se budou tvarit na ten nas termin!!!!
to je asi tak ve strucnosti,do 14ti dnu se tam pujdu stavit a uvidim,jak se na to budou tvarit emoticon
3. lis 2006 ve 14:27  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilo (33 r.)
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Zahrada Františkánského kláštera v Kadani, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
vilo (33 r.)
Registrovala se 19. září 2006 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků a 3 alba. Má 10 přátel. Region Chomutov.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Zahrada Františkánského kláštera v Kadani, Region Chomutov
 Ahoj Pavly, to si děláš srandu, to je jako u blbejch. Tak já vážně nevim, že by přeci jenom 7.7.? I když na tom až tak nezáleží a klidně to budu mít i v červnu, no ale uvidíme.
3. lis 2006 ve 21:49  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
Registroval se 4. září 2006 na beremese.cz. Přidal 60 příspěvků.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Ahoj děvčata.. nedalo mi to a musel jsem vstoupit do Vaší diskuze emoticon
chlapa mezi sebou ještě nemáte, tak je nejvyšší čas to změnit..
Podotýkám však, že patřím k jedné z Vás emoticon
Do dnešního dne mne naše plánovaná svatba zrovna dvakrát nebrala,
ale když doma člověk musí několikrát denně poslouchat "jéééé, tohle bych chtěla.."
tak to se dlouho vydržet nedá emoticon
Pro mě tato svatba znamená již druhou šanci, takže bych si ji měl náležitě vychutnat,
co říkáte..??? emoticon
27.7.2007 bude můj štastný den.
6. lis 2006 ve 04:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuska
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 642 příspěvků. Má 25 přátel. Region Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
martuska
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 642 příspěvků. Má 25 přátel. Region Galanta.
 morales to vieš že by si si ju mal vychutnať. Veď do príprav sa vždy majú angažovať obaja.
Držím ti palčeky aby sa Vám Váš šťastný dník vydaril.
6. lis 2006 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
des
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Svatba byla 3. srpna 2007
    Panenském Týnci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
des
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 82 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Region Kladno.
  • Svatba byla 3. srpna 2007
    Panenském Týnci, Region Louny
 morales: aspoň můžeš využít předchozích zkušeností a svatbu udělat ještě krásnější a radostnější emoticon

jajulinka: vymýšlím a přemýšlím, ale jak říkala lucikk, jenom protože mě to děsně baví. Škoda, že mě tak nebaví třeba odsolování mořský vody..to už bych ten projekt ekonomického srovnání měla dáááávno hotový!!! emoticon

pavly: asi jsem to prošvihla-kde že má být svatba, že mají takové problémy s termínem?
6. lis 2006 v 07:49  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Dakujem velmi pekně babulienko, aj ja držím palčeky.. emoticon
Už ma z teho boli brucho teraz.. emoticon
6. lis 2006 v 11:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 des> to máš pravdu, jen mě z toho už docela bolí břicho emoticon
6. lis 2006 ve 12:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 oooo, no né!!! Vítám mezi námi chlapa!!!! To je super! Tak doufám, že se tu budeš občas vyskytovat a dávat nám rady zas z toho druhého pohledu emoticon
Kdepak bude svatba? Přímo Praha???
7. lis 2006 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Moráles opět zdraví nevěsty..
Příjemný večer všem!
Lucikku, pokud se nic nezmění a já jsem přesvědčen, že ne.. tak se tu budu den ode dne vyskytovat
častěji emoticon
Svatba nebude v Praze, ne ne nééééé...
Jelikož jsem duší romantik a na venek malý rebel tak to na 100% vyhrál "Zámek Dobříš"
Ještě mi zbývá jedna jediná věc: vyzkoušet si oblek a můžu jít na to emoticon
Sny a představy o svatbě na "druhý pokus" se mi pomalu a jistě naplnují.
Hodně štěstíčka nám všem.......... emoticon
8. lis 2006 v 18:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky
des - svatba ma byt v Kadani
vitam mezi nami chlapa!!!!! a moc ocenuji,ze sem zavitas....tvoje nevesta musi byt stastna...ono je to pro nas opravdu prijemne tema a prozivani a musi byt super se o to delit i takto (ikdyz ja si taky na milacka nemuzu postezovat, poctive se chodi divat,co mu chci ukazat, a hodnoti...a vzdy posloucha....ale auta ho proste berou vic,no emoticon ) - a jak psala lucik - doufam,ze uslysime i tvuj nazor, budu za nej vzdycky rada!!!!
a jinak 27.7. je kombinace moooc stastnych cisel....a ja verim,ze bude stastny tento den navzdy pro nas vsechny!!!!!!!! emoticon
8. lis 2006 v 18:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Ahoj, díky za poklonu atd.
Jooó, musím přiznat, že ta moje nevěsta je štastná možná až moc emoticon
Bereme se po 3leté známosti a moc se na náš štastný den těšíme.
Jako každý chlap dávám spíše přednost také autům, to nepopírám, ale tento okamžik z příprav si
přeci nikdo nemůže nechat ujít, takže ani já ne emoticon
Samozřejmě jsem si prosadil své a povezeme se limuzínou, moje první cesta do manželství
nebyla tak romantická, tak si to tentokrát pořádně užiju.
Když už jsme u těch názorů, tak tam to nebude zase až tak veselé emoticon
Každý máme jiné touhy, sny i představy, jde vždy o to, zda si za svým vždy stojíme a dokážeme
si to prosadit ale také záleží na finančním rozpočtu.. emoticon
Mám pravdu..?????
Všem přeju, aby se splnilo vše po čem toužíme..
Tak zase někdy ahoj........ je čas jít opět tvořit a šmírovat nevěstu, kdepak asi je? emoticon
8. lis 2006 v 19:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Dobříš je moc krásná... už jste se informovali jak to tam chodí? Jen by mě zajímalo, kolik se tam platí z aobřad... Neboj, my vám tam nepolezem, my máme svůj SEN a toho se nevzdáme ani za nic, jen bych právě byla zvědavá, jak se ty ceny liší...
To je krásný, když i chlap to tak naplno prožívá a má představy o něčem víc, než v čem se bude ženit a v čem se tam poveze emoticon emoticon ALe jak psala Pavly, ani já si nemůžu stěžovat, jen prostě ty holky to zpravidla chytá víc, no... emoticon
8. lis 2006 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Ne, ne, ne.. nesouhlasím..
Protestuju, asi budu jediný chlap na této planetě, kterého to bere víc než si myslíš.. emoticon
Chytá mě to od hlavy až k patě a to ještě není červenec emoticon
Co se mě týče tak jsem chtěl obřad v zrcadlovém sále, ale 12000kč je trochu moc a za 20.min.
je po všem emoticon
Jinak je možnost mít obřad v tzv. konírně a tam to vyjde o něco levněji emoticon
Myslím že 3000kč ale přesnou částku jsem raději zapomněl emoticon
Uchvátil mě hlavně zámecký park, dají se tam vytvořit fantastické fotky.
Co nevidět mě čeká útrum až ta moje "stíhačka" změní heslo našeho alba z důvodu zkoušky šatů,
to už budu mít po zábavě emoticon
Hřeje mě však pocit, že jsme se na úvodním albu příprav podíleli společně a na všem jsme se
shodli, což nebývá zvykem.
No nějak jsem se rozpovídal, alou pryč emoticon
Hezký večer všem...
8. lis 2006 v 19:20  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 o prosazovani aut na svatbe mi nemluv,ja bych moc chtela jet obri kiou...ale milacek chce veterana mercedesa-ma tisice cen a oceneni,pry nej v cr-takze to vzdavam a asi se v tom povezu,....nekde teda musi vyhrat on,priznavam...
jinak je pravda,ze milacek je taky romantik a nekdy i vetsi nez ja...a nekdy je z mojich napadu nadsenejsi nez ja a pak se nestacim divit.....

lucik- no a ja bych jeste dodala,ze u nas je to hlavne tak,ze mam na to "vetsi cit",milacek mi nechava volnou ruku,ale vse musim zkonzultovat.protoze ma urcite sve nazory a vyhrady....a je to stejne jako v byte...neco vymyslim,on si to taky necha projit hlavou a pak se to tak udela, nebo nesouhlasi a ja vymyslim dal....takze vypada to,ze je vse na me,.ale zdani klame - vzdy ho mam "v zadech" - teda ale k beremese by si sam nesedl emoticon

jo a rozpocet - to je vec,ktera nas teda taky limituje...to je urcite vsude emoticon muzeme si snit,ale rozum pak musi dat hranice, ne vse je realne....
8. lis 2006 v 19:21  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 téda, jaká stíhačka?? emoticon emoticon emoticon No nás pouhopouhý hotel vyjde na 5000,-.... ale taky nás dostala ta zahrada a mít obřad pod obloukem u jezírka.... ááááááááááách!!!! Jinak jsem koukala do albíčka, fakt moc krásný emoticon
Pavly, ten můj mi tak akorát někdy kouká co píšu, ale sám by se taky nezaregistroval... vůbec jak jsem to četla, jsme na tom úplně stejně emoticon
Jo a jinak morales, jen povídej povídej emoticon
8. lis 2006 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 jeee,neutikej!!! my te tu vidime rady,vid luc!!!
jo a s penezma - silene-co oni si vymysli za ceny!!! to je fakt nehorazne!!! emoticon
jdu se taky podivat do alba....
8. lis 2006 v 19:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no jasně, neutíkej!!!aspoň někdo to tu s náma udžuje emoticon
8. lis 2006 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 vid emoticon emoticon
8. lis 2006 v 19:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 emoticon emoticon emoticon
ha, ha.. no s Váma se člověk pobaví, klobouk dolů.
Ještě slovo a budu se tu cítit jako vyhynulý druh mužského pohlaví emoticon
Copak žádný chlap není zvědavej tak jako já?
Vždyt zaregistrovat se není problém ale já už vím čím to je..
Jak se má chlap zaregistrovat, když každá z Vás tu sedí na tomto serveru každou minutu emoticon
Řekl bych, že trefa do černého emoticon
Taky bych se chlubil albíčkem ale nechám Vás napnuté emoticon
Jak znám ženské, tak si to dokážou vypátrat, že?
Ach jo, stíhačka se vrací domů, je čas kliknout na odhlásit se a dělat mrtvého brouka emoticon
Ba ne, mám bezvadnou a hlavně tolerantní budoucí ženušku...
Ale končit musím, radši emoticon
Dobrou a příjemnou zábavu..
8. lis 2006 v 19:45  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 jee.nevesta nevi,ze sem chodis???
jo a s tim prihlasenim mas pravdu!!!! pereme se o pocitac - kdyz jsem tu ja-jede beremese,kdyz je tu on,jedou auticka emoticon a jeden druhemu rikame,jak moooc sem potrebujeme jit...ikdyz se u toho jen flakame a kochame emoticon emoticon emoticon

na album se tesim,ale vim,ze nevesta je Pavla - ja Pavlina emoticon
8. lis 2006 v 19:47  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no jasně, nevěsty z 27.7. zatím moc nekomunikují, jen tak občas... emoticon až si někdy říkám, jestli fakt nejem praštěná, už tak brzo... ale zas už je to míň než 9 měsíců emoticon emoticon emoticon emoticon

tak doufám, že zítra se mrtvý brouk probere a nakoukne emoticon papa
8. lis 2006 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 jo jo,taky jsem prastena, 28. to bude rok,co jsem zanoubena a co intenzivne planuju emoticon emoticon
jo a brouka prijdu zitra taky urcite zkontrolovat - treba ho posimrat emoticon
8. lis 2006 v 19:54  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Jejej, tak Vy už se znáte?
Hm, tak to je fajn.
Nevěsta sice ví, že sem chodím ale ona je tu častěji, jak jinak, všechny jste stejné emoticon
To já stíhám obojí, jak autíčka tak i www.beremese.cz emoticon ale mám pocit, že do 15.min. budu
o počítač odzbrojen a budu muset koukat tak akorát z okna emoticon
Jestli přijde na to, že jsem tu dnes byl, tak se jistě zapojí do diskuze. Au, au..
8. lis 2006 v 19:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 to nevadi! my vas vidime radi oba!
a nezname se,ale mate album vedle meho - to nejde prehlednout!!! emoticon
8. lis 2006 v 19:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
morales
    Region Příbram
 Fakt?
My máme albíčka vedle sebe? No tak to já se zíra mrknu, kdo je víc praštěnej, jestli holky nebo klucííí emoticon
Dnes už to nestihnu, to moje sluníčko už je na schodech, jejej musím pryč emoticon
MĚJTE SE KRÁSNĚ.
8. lis 2006 ve 20:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Tak pa Brouku emoticon
8. lis 2006 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 tak ahojky a pozdravuj nevestu - je vetsinou zdravime skoromanzela! emoticon to je zmena! emoticon
8. lis 2006 ve 20:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 a doufáme, že i nevěsta se připojí emoticon
8. lis 2006 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš