Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.chci se jenom zeptat vy uz neco zarizujete?ja jsem zatim v klidu ale kdyz to tu tak procitam vy uz to mate vsechno vymyslene x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no zařizujeme no x-) nás by nebavilo jen tak nic nedělat a jen čekat, děsně nás to baví :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!! tak jsem psala na matriku, ze jestli nebudou vedet terminy driv,nez v prosinci a pani mi napsala,ze termin 7.7. bude odhlasovan na rade 9.12. a ze at prijdu v listopadu,ze se domluvime!!! - takze zase zmena, povolili termin 7.7. - ikdyz tak protestovali.....a ted zase nevim,jak se budou tvarit na ten nas termin!!!! to je asi tak ve strucnosti,do 14ti dnu se tam pujdu stavit a uvidim,jak se na to budou tvarit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavly, to si děláš srandu, to je jako u blbejch. Tak já vážně nevim, že by přeci jenom 7.7.? I když na tom až tak nezáleží a klidně to budu mít i v červnu, no ale uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata.. nedalo mi to a musel jsem vstoupit do Vaší diskuze 8-( chlapa mezi sebou ještě nemáte, tak je nejvyšší čas to změnit.. Podotýkám však, že patřím k jedné z Vás ;-) Do dnešního dne mne naše plánovaná svatba zrovna dvakrát nebrala, ale když doma člověk musí několikrát denně poslouchat "jéééé, tohle bych chtěla.." tak to se dlouho vydržet nedá :-x Pro mě tato svatba znamená již druhou šanci, takže bych si ji měl náležitě vychutnat, co říkáte..??? :-| 27.7.2007 bude můj štastný den.
Odpovědět
morales to vieš že by si si ju mal vychutnať. Veď do príprav sa vždy majú angažovať obaja. Držím ti palčeky aby sa Vám Váš šťastný dník vydaril.
Odpovědět
Profilova fotka
morales: aspoň můžeš využít předchozích zkušeností a svatbu udělat ještě krásnější a radostnější ;-) jajulinka: vymýšlím a přemýšlím, ale jak říkala lucikk, jenom protože mě to děsně baví. Škoda, že mě tak nebaví třeba odsolování mořský vody..to už bych ten projekt ekonomického srovnání měla dáááávno hotový!!! :-D pavly: asi jsem to prošvihla-kde že má být svatba, že mají takové problémy s termínem?
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem velmi pekně babulienko, aj ja držím palčeky.. :-N Už ma z teho boli brucho teraz.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
des> to máš pravdu, jen mě z toho už docela bolí břicho ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
oooo, no né!!! Vítám mezi námi chlapa!!!! To je super! Tak doufám, že se tu budeš občas vyskytovat a dávat nám rady zas z toho druhého pohledu ;-) Kdepak bude svatba? Přímo Praha???
Odpovědět
Profilova fotka
Moráles opět zdraví nevěsty.. Příjemný večer všem! Lucikku, pokud se nic nezmění a já jsem přesvědčen, že ne.. tak se tu budu den ode dne vyskytovat častěji ;-) Svatba nebude v Praze, ne ne nééééé... Jelikož jsem duší romantik a na venek malý rebel tak to na 100% vyhrál "Zámek Dobříš" Ještě mi zbývá jedna jediná věc: vyzkoušet si oblek a můžu jít na to :-p Sny a představy o svatbě na "druhý pokus" se mi pomalu a jistě naplnují. Hodně štěstíčka nám všem.......... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky des - svatba ma byt v Kadani vitam mezi nami chlapa!!!!! a moc ocenuji,ze sem zavitas....tvoje nevesta musi byt stastna...ono je to pro nas opravdu prijemne tema a prozivani a musi byt super se o to delit i takto (ikdyz ja si taky na milacka nemuzu postezovat, poctive se chodi divat,co mu chci ukazat, a hodnoti...a vzdy posloucha....ale auta ho proste berou vic,no :-D ) - a jak psala lucik - doufam,ze uslysime i tvuj nazor, budu za nej vzdycky rada!!!! a jinak 27.7. je kombinace moooc stastnych cisel....a ja verim,ze bude stastny tento den navzdy pro nas vsechny!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, díky za poklonu atd. Jooó, musím přiznat, že ta moje nevěsta je štastná možná až moc :-) Bereme se po 3leté známosti a moc se na náš štastný den těšíme. Jako každý chlap dávám spíše přednost také autům, to nepopírám, ale tento okamžik z příprav si přeci nikdo nemůže nechat ujít, takže ani já ne :-D Samozřejmě jsem si prosadil své a povezeme se limuzínou, moje první cesta do manželství nebyla tak romantická, tak si to tentokrát pořádně užiju. Když už jsme u těch názorů, tak tam to nebude zase až tak veselé :-( Každý máme jiné touhy, sny i představy, jde vždy o to, zda si za svým vždy stojíme a dokážeme si to prosadit ale také záleží na finančním rozpočtu.. :-x Mám pravdu..????? Všem přeju, aby se splnilo vše po čem toužíme.. Tak zase někdy ahoj........ je čas jít opět tvořit a šmírovat nevěstu, kdepak asi je? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobříš je moc krásná... už jste se informovali jak to tam chodí? Jen by mě zajímalo, kolik se tam platí z aobřad... Neboj, my vám tam nepolezem, my máme svůj SEN a toho se nevzdáme ani za nic, jen bych právě byla zvědavá, jak se ty ceny liší... To je krásný, když i chlap to tak naplno prožívá a má představy o něčem víc, než v čem se bude ženit a v čem se tam poveze ]-( ;-) ALe jak psala Pavly, ani já si nemůžu stěžovat, jen prostě ty holky to zpravidla chytá víc, no... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ne, ne.. nesouhlasím.. Protestuju, asi budu jediný chlap na této planetě, kterého to bere víc než si myslíš.. :-N Chytá mě to od hlavy až k patě a to ještě není červenec :-D Co se mě týče tak jsem chtěl obřad v zrcadlovém sále, ale 12000kč je trochu moc a za 20.min. je po všem 8-( Jinak je možnost mít obřad v tzv. konírně a tam to vyjde o něco levněji :-x Myslím že 3000kč ale přesnou částku jsem raději zapomněl ;-) Uchvátil mě hlavně zámecký park, dají se tam vytvořit fantastické fotky. Co nevidět mě čeká útrum až ta moje "stíhačka" změní heslo našeho alba z důvodu zkoušky šatů, to už budu mít po zábavě :-( Hřeje mě však pocit, že jsme se na úvodním albu příprav podíleli společně a na všem jsme se shodli, což nebývá zvykem. No nějak jsem se rozpovídal, alou pryč ;-) Hezký večer všem...
Odpovědět
Profilova fotka
o prosazovani aut na svatbe mi nemluv,ja bych moc chtela jet obri kiou...ale milacek chce veterana mercedesa-ma tisice cen a oceneni,pry nej v cr-takze to vzdavam a asi se v tom povezu,....nekde teda musi vyhrat on,priznavam... jinak je pravda,ze milacek je taky romantik a nekdy i vetsi nez ja...a nekdy je z mojich napadu nadsenejsi nez ja a pak se nestacim divit..... lucik- no a ja bych jeste dodala,ze u nas je to hlavne tak,ze mam na to "vetsi cit",milacek mi nechava volnou ruku,ale vse musim zkonzultovat.protoze ma urcite sve nazory a vyhrady....a je to stejne jako v byte...neco vymyslim,on si to taky necha projit hlavou a pak se to tak udela, nebo nesouhlasi a ja vymyslim dal....takze vypada to,ze je vse na me,.ale zdani klame - vzdy ho mam "v zadech" - teda ale k beremese by si sam nesedl :-D jo a rozpocet - to je vec,ktera nas teda taky limituje...to je urcite vsude ;-) muzeme si snit,ale rozum pak musi dat hranice, ne vse je realne....
Odpovědět
Profilova fotka
téda, jaká stíhačka?? ]-( :-D ;-) No nás pouhopouhý hotel vyjde na 5000,-.... ale taky nás dostala ta zahrada a mít obřad pod obloukem u jezírka.... ááááááááááách!!!! Jinak jsem koukala do albíčka, fakt moc krásný ;-) Pavly, ten můj mi tak akorát někdy kouká co píšu, ale sám by se taky nezaregistroval... vůbec jak jsem to četla, jsme na tom úplně stejně ;-) Jo a jinak morales, jen povídej povídej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,neutikej!!! my te tu vidime rady,vid luc!!! jo a s penezma - silene-co oni si vymysli za ceny!!! to je fakt nehorazne!!! ]-( jdu se taky podivat do alba....
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, neutíkej!!!aspoň někdo to tu s náma udžuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) ha, ha.. no s Váma se člověk pobaví, klobouk dolů. Ještě slovo a budu se tu cítit jako vyhynulý druh mužského pohlaví ]-( Copak žádný chlap není zvědavej tak jako já? Vždyt zaregistrovat se není problém ale já už vím čím to je.. Jak se má chlap zaregistrovat, když každá z Vás tu sedí na tomto serveru každou minutu :-D Řekl bych, že trefa do černého :-) Taky bych se chlubil albíčkem ale nechám Vás napnuté 8-) Jak znám ženské, tak si to dokážou vypátrat, že? Ach jo, stíhačka se vrací domů, je čas kliknout na odhlásit se a dělat mrtvého brouka |-| Ba ne, mám bezvadnou a hlavně tolerantní budoucí ženušku... Ale končit musím, radši x-) Dobrou a příjemnou zábavu..
Odpovědět
Profilova fotka
jee.nevesta nevi,ze sem chodis??? jo a s tim prihlasenim mas pravdu!!!! pereme se o pocitac - kdyz jsem tu ja-jede beremese,kdyz je tu on,jedou auticka :-D a jeden druhemu rikame,jak moooc sem potrebujeme jit...ikdyz se u toho jen flakame a kochame :-D :-D :-D na album se tesim,ale vim,ze nevesta je Pavla - ja Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, nevěsty z 27.7. zatím moc nekomunikují, jen tak občas... :-( až si někdy říkám, jestli fakt nejem praštěná, už tak brzo... ale zas už je to míň než 9 měsíců :-D :-D :-D ;-) tak doufám, že zítra se mrtvý brouk probere a nakoukne :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo,taky jsem prastena, 28. to bude rok,co jsem zanoubena a co intenzivne planuju :-D :-D jo a brouka prijdu zitra taky urcite zkontrolovat - treba ho posimrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejej, tak Vy už se znáte? Hm, tak to je fajn. Nevěsta sice ví, že sem chodím ale ona je tu častěji, jak jinak, všechny jste stejné :-D To já stíhám obojí, jak autíčka tak i www.beremese.cz :-) ale mám pocit, že do 15.min. budu o počítač odzbrojen a budu muset koukat tak akorát z okna :-N Jestli přijde na to, že jsem tu dnes byl, tak se jistě zapojí do diskuze. Au, au..
Odpovědět
Profilova fotka
to nevadi! my vas vidime radi oba! a nezname se,ale mate album vedle meho - to nejde prehlednout!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? My máme albíčka vedle sebe? No tak to já se zíra mrknu, kdo je víc praštěnej, jestli holky nebo klucííí :-N Dnes už to nestihnu, to moje sluníčko už je na schodech, jejej musím pryč :-| MĚJTE SE KRÁSNĚ.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pa Brouku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ahojky a pozdravuj nevestu - je vetsinou zdravime skoromanzela! :-D to je zmena! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a doufáme, že i nevěsta se připojí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?