Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,cekam tu na ni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak jsem konečně dorazila domů.a co nevidím moje drahá polovička sedí u notebooku a dělá mrtvého brouka,jako by se nic nestalo.kouká na mě takovýma krásnýma modrýma očíčkama,že mu v noci podlehnu :-D .jsem ráda,že je takový jaký je.je to můj první sňatek a věřím,že i poslední.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! S tím tvým mrtvým broukem se ale krásně povídá. ;-) Všem bych přála, co tu jsou, ať už je to první nebo druhý nebo další sňatek, ať je to ten nejšťastnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mas fakt zlaticko,ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak tady s vámi píšu, tak mi miláček udělal večeři - hranolky a vepřové plátky na tokajském víně.já ho nemít, tak nemám nic teplého do žaludku.miluji ho. teď už jen o svatbě. máte už něco koupeného? já mám jen zatím představy, na kterých jsme se s miláčkem shodli.
Odpovědět
Profilova fotka
když nám koukneš do albíček, tak uvidíš, co už máme ;-) moc to tu nepiš, jinak ho budeme chtít taky!!! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk - chce se zapojit do diskuze, ale nikam ho nepustím, musí mít nádobí. prý si zítra postěžuje, tak se máte na co těšit . koukala jsem se na vaše albíčka, hotel SEN je úžasný. jsem zvědavá na tvé šaty, jaký sis koupila, mě se líbí všechny, co tam máš.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,ty to teda mas zarizene!!! ti,co uz byli nekdy zenati pristupuji k domacnosti fakt jinak,ze zrovna ja si nasla kluka a vytahla ho rovnou od maminky.nikdy nic nemusel a nedelal,tak v tom proste pokracuje....ale zvykam si,jinak ho miluju,tak snad to preziju x-) jinak pujul- taky nemam v podstate nic,nez predstavy, cekam na termin...a pak chci rezervovat misto oslavy a saty...pak se teprve uvidi,co dal,az budu vedet barvu satu, definitivne uzavru barvu svatby a pak teprve budu moc zacit spravne silet!
Odpovědět
Profilova fotka
vyhrály to ty první ;-) a díyk za pochvalu. mě se taky vaše albíčko líbí... já teda moc nejsem na ty modré kytky, ale ty tvoje se mi líbí mnohem víc než jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, souhlasím, odvíjí se to od šatů a barvy svatby. Já na tom byla stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze se zase shodujeme vid :-D no ja myslela,ze to bude bilo zelena,ale jestli vyhrajou saty sampan-bude to sampan zelena -strihnuta malickymi detaliky zlutoucke.....uvidime,docela se tesim,az to bude odklepnute! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
u mě vyhrává modrobílá a basta,ten můj už skáče ze skříně na postel,tak se loučím a zítra ho nezlobte :-D pa pa a dobrou noc p.s. nevyměnila bych ho za nic na světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nedivim se,ze ho nevymenis,taky bych ho nedala!!tak ho pozdravuj a preju pekny vecer ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že žádná bysme neměnily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JEDINÝ CHLAPÍK NA TÉTO DISKUZI OPĚT ZDRAVÍ NEVĚSTY 8-) TAK MÁM ZASE MOŽNOST DISKUTOVAT, ALE JAK VIDÍM TAK NENÍ S KÝM :-S VENKU PRŠÍ A PRÁCE TAKY NEPOČKÁ, TAK VEČER DÁME ŘEČ, POKUD MĚ TA MOJE NEVĚSTINKA VŮBEC PUSTÍ KE SLOVU ;-( NÁDOBÍ JE UMYTÉ, TAK SNAD JÓ :-) USNUL JSEM JAKO DŘEVO, TO ZAS DNESKA SCHYTÁM ;-) AHOJ
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem tu!!! mame to za 260!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj!!! Já taky!!! Tak co bude dnes k večeři, morales??? :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja u toho zase odbiham,delam podnikatelsky zamer...ha ha,ze to mu rozumim,ale prdim dnes uz na praci.... jo jo,co bude k veceri,ja dneska nevarila,cekam,kdy prijde milacek a bude se bourit 8-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauvesky nevěsty! Jelikož jsem ještě zapojen do pracovního procesu, tak k večeři nebude nic x-) x-) x-) Včera jsem ani nedutal, čekal jsem, že bude soda, ale bylo to v klidu :-x Jak tak koukám, tak jste si včera pěkně podrbali a hlavně o ě, tak to né! ]-( Ty, ty, ty, ty, ty... Máme to za 260? No hezký, pěkně to letí, co budeme dělat? Včera se mi normálně zdálo o svatbě, no hrůza. Nejhorší na tom je, že mě jaksi opouští veškerá inspirace kolem příprav, tak nevím... ;-( Ta moje se dnes k notíkovi nedostane ;-) .......
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já vařit budu... jen bych se taky chtěla někdy dočkat, že mi uvaří on ..... a co víc, umyje po sobě to šílené kvantum nádobí, co dokáže udělat :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se těšíme na hezky strávěný večer, viď Pavly ;-) Jéje, my nedrbaly! A když, tak určitě jena jen v dobrém ;-) No, krátí se nám to co??? :-D už moc času není :-D :-D a když dochází inspirace, to je terpv špatný :-D :-D :-D abysme to pak všechno zvládli :-D :-D :-D :-D :-D :-D ;-) jinak sny ber s klidem, přítel svatbu sice řeší, ale ne rozhodně tak moc jako ty a už před měsícem se mu zdálo, že obřad bude za 15 min a on ještě není v obleku, tak tam volal, aby se to posunulo, aby nezačali bez něho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i to be se zda o svatbe???? a dochazi ti inspirace???? - to ja mam zase pocit,ze mam moc inspirace a malo financi-ze se musim krotit! :-D :-D tak to tu chvili bud s nama a taky budes mit opacny problem!!! :-D ;-) je luc,tak to me vzdy rad uvari krupicovou kasi - umi ji vyborne,ale nadobi nidky, ze dva roky,co tu bydlime ho myl uz 2x!!!! a to kdyz jsem fakt umirala a chtel byt moooc hodny...jinak nikdy nic! ani nuz - potrebuju mycku - to uz uznal ;-) ty jo,zrovna mam chut na kasi - kdepak je milacek??? :-D (ja mam dnes pro nej jen torteliny a omacku -ale zase je pravda,ze to - nechapu - miluje....)
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóó holka, co jsi ho nenaučila do svatby tak po ní už ho nenaučíš vůbec nic, tomu věř :-p jóóó a když už jsme u toho nádobí, tak to mi už ani nepřipomínejte, takovou hromadu už nechci dlouho vidět ;-) Když mám chuť tak udělám cokoliv, ale jakmile mě chytne teta lenost tak se mnou nehne nic, takže = všichni chlapy jsme téměř stejní. I když se musím sám přeci jen pochválit :-) život mě už něco naučil a díky tomu, že spolu žijeme od samého začátku našeho vztahu v našem hnízdečku lásky, tak dělám vše jak jen to jde :-N a je to dobré na to, aby člověk zjistil, zda se k sobě hodíme ;-) No a jelikož se hodlám ženit, tak co víc dodat :-S =-) :-. :-x x-) Brzdím, nějak jsem se zase rozpovídal :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tortelínama bych neuspěla... těstoviny nemá rád... ale když jsme mu volala, že bude kotletka, tak prý slintal na mobil :-D seš na tom líp - já zatím za celé tři roky společného bydlení neumírala, takže nádobí nemyl ještě ani jednou, donedávna chodil do kuchyně jak na exkurze do muzea - koukal, kde jsou hrnečky, čaj.... :-D teď už umístění celkem ovládá, ale ta chuť vařit mu chybí a myslím, že nebude nikdy.... ale je pravda, že jednou!!!! uvařil řízky s bramborovou kaší - to když jsme v červnu přijela domů po souborné zkoušce - bylo to ze 4 předmětů a více méně kdo to neudělal, měl smůlu.... tak to jsem měla uvařenou večeři.... jednou jednikrát..... no ale holt má zas jiný přednosti ;-) navíc jsem stejně vzteklá, když se mi někdo motá v kuchyni za zadkem, tak je možná i lepší, že tuhle místost míjí obloukem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen povídej povídej ;-) já spíš mám pocit, že co neudělal kvůli mě v době šílené zamilovanosti - to už ho nenaučím... ta svatba u nás zlomem nebude... já už to vše promeškala :-( naučila jsem ho, že musí luxovat, to mu ani nevadí, takže to je asi můj úspěch. Jo a taky že se svlíká v ložnici a nehází mi sako a kalhoty v obýváku přes křeslo :-) hele, a vysvětlil bys nám, proč chlap natahá vše do poslední skleničky a hrnce??? Já to furt nechápu.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
morales- no ja vim,ze ho to nenaucim,a ani to uprimne nelamu pres koleno.... je nestesti,kdyz jde kluk rovnou od maminky a ma pocit,ze zena bude stejna sluzka....ale uz jsem se s tim nejak vyrovna,myslim,ze chlapa vychovat nejde,pokud nechce.... dalsi vec je,ze jestli vse vyjde, bude domu vzdy stejne chodit spis na navstevu,takze ikdyz ho to krasne naucim,bude to stejne na me,...tak proc se ted stresovat... jinak lucik - to milacek miluje testoviny a ryzi (ja to nemam rada), nema rad brambory (ja je miluju...)tak to je docela problem,ja torteliny nejim...ani nic podobneho a on me o to prosi...to je des,co,vsude je to jinak......ale maso je maso,to je fakt, to pochopitelne vede :-) a milacek - kdyz ma hlad,tak si jidlo najde,to jo, treba si i udela pudink - jako minule (asi po roce)ale dela si dvojbarvny a tak mam pak dvojity uklid v kuchyni.....ze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to já mám ráda těstoviny a rýži - miláček ne - a on miluje brambory - já už si na ně zvykla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis,tak to prohodime :-D (ja proste ryzi nejim vic nez jednou za 2 mesice....a testoviny taky....)to jsi dobra,ze jsi si na ne zvykla, me to nejde! jo a ja nechapu,kde se zase bere v chlapovi pocit,ze ON nakupovat nemuze,protoze do vecerky a do obchodu prece pujdu ja,ne??? jo a jaky je problem vylezt z vany,osprchovat se (kdyz je voda naprosto cerna) a ne se utrit do rucniku a vana se splachuje, jo??? hmmmmm :-D :-D :-D - ale stejne ho miluju,obcas mam pocit,ze kdyby to udelal spravne,tak mam pocit,ze je nemocnej,nebo uz to neni muj milacek, clovek si fakt zvykne! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha, ha, ha... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Mám vysvětlovat? No dobrá, ale neručím za případné následky i když jistě se mnou bude ten Tvůj souhlasit.. Tak celý problém je v tom, že nám nestačí na sporáku jedna pánvička, jeden hrnek ani jeden nůž, nevím jak kdo, ale já když se postavím k plotně (což mě moc baví) obleču si srandovní zástěru a začnu čarovat, nestačí mi kolikrát ani celé nádobí,ale vše si po sobě většinou umeju :-( a to proto, že nemáme rádi když musíme používat jen jednu pánev a celý vtip je ten, že rádi experimentujeme a k tomu nám prostě jedno nádobíčko nestačí! Už jsi někdy viděla, aby kuchař použil pánev od masa na extra bílou omáčku nebo aby misku od smetany použil na míchání žloutků? Ne, ne, ne.. to po nás děvčata nechtějte ;-) :-) ;-) :-D :-p No a to je vše..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?