Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pujcovne je 8500,- Taky na myslim, ze kdybychom je sili, tak by to nemuselo dopadnout tak dobre. Tak asi usetrim a vrazim to do toho. Jeste se na to pujdu kouknout s mamou, v sobotu jsem mela pocit, ze se mi v nich blbe dycha.... a kdyz to bude to prave, tak do nich pujdu.
Odpovědět
Profilova fotka
lucik- tak jsi me dokopala,zvedal jsem tel. a zavola na cislo, jestli to je DJ,ktereho chceme na svatbu (nebyla jsem si jista,jestli mam dobry kontakt) - no trochu trapas,ale jinak mame zitra ve 3 schuzku a probereme to,jestli by to vyhovovalo ;-) - tak alespon neco,ne!
Odpovědět
Profilova fotka
no super!!!! satyyy - za šatičky to stojí ;-) to by mi nebylo líto jakýchkoliv peněz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidis,.....fakt jsou krasny!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou krasny... a hlavne jsou i dlouhy, coz kazdy nebyly..... jeje, ja bych je mohla mit na sobe cely ten pulrok, co nam jeste chybi :o) Uz musim mizet, mejte se krasne.... mozna sem jeste vecer mknu, ale spis az zitra, tak dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
no saty- o tom mi nemluv, ja premyslela,ze je proste odnesu a bude....taky mi vadi, ze si je klidne nekdo zkousi- kdyz jsou moje ]-( ,nesmim na to myslet! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
heč, já je mám doma :-D ;-) x-) x-) x-) teda doma ne, u rodičů, ale aspoň je nikdo nezkouší x-) satyyy papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no se neboj,ze ti to nezavidim!!!! ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) x-) asi příště až pojedeme k našim, tak si je ještě jednou vyzkouším - pro jistotu x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noooo,to ti vuuuubec nezaaaavidiiiiiiim :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi jasný, to by mě ani nenapadlo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
víííííííííííííííd :-p se ti to vytahuje,co ]-( ne je fakt,ze tohle mas k nezaplaceni!!!!!!! ja budu trnout do posledni chvile strachem,aby byly tak krasne,jako kdyz jsem si je zkousela....ach jo :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj, budou, u vás to není tak frekventovaný ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mám je z MOstu a je to hodně frekventovany,bohuzel :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha... ale i tak budou krááásný, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no verim, to proste musim.....
Odpovědět
Profilova fotka
určo budou i pak náádherný ;-) pořád řeším kytku.... chci dokulata, ale nějakou zajímavou... jsem na tohle hrozná, chtěla bych všechno extra... :-S :-D ]-( tak hledám hledám nějakou kulatou s něčím zajímavým... nejdřív jsem myslela, že jen fialové růže, teď zas mám v hlavě, že fialové po obvodu a doporstřed bílé... chjooo, jen si to komplikuju |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bud v pohode,opet se shodneme taky to stale resim, v jedne fazi chci jasne kaly - do oranzovozlute - 11 k sobe a kolem dole zelene...jak mam v albu... ale uz mam roupy a premyslim jen o zlutych - je to vyjimecnejsi... pak se mi k tem mojim satum asi nejvic hodi smetanove ruze - a navic vsude jinde budou jako vyzdoba prave jen ruze... a ve finale premyslim,ze bych si i tak nechala udelat ty bile kaly- a treba by ten kontrast taky vysel dobre - no a jsem taky nahrana a nevim,co s tim....jako ty - no hura - jsme tu zoufale dve :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,moc moc vás zdravím :-) teď jsem se po odpolední probudila a probírám se u počítače ;-) jen jsem vás chtěla pozdravit a popřát pěkný den,ať rychle uteče a je pátek :-D ještě mrknu na jiné stránky,půjdu se nasnídat a uklízet,pa pa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) many, uklízení ti neuteče ;-) my jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk - kam bys utikala :o))) Dneska uz je mi lip nez vcera, ale myslim si, ze v sobotu to bude nejlepsi, kdyz nebudu muset vstavat do prace. Chci se aspon par dni flakat.... a zadna dovolena neni na dohledu :o( Koukam jaky mate trapeni s kyticema. Ani ja na tom nejsem lip.... resim jestli kaly a nebo tulipany a ke kazdy jsi dokazu vymyslet duvod proc je to ta prava :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kytky jsou děsný peklo co? asi to te´d nechám plavat a pak až ještě nakouknu do všech katalogů v květince, tak se rozhodnu... satyy - udělej si prázdniny, mám je, je to fajn x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to by ze me v praci meli radost, kdybych si vzala prazdniny .o))) nene... vidim to az na kveten :o(
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, ty budeš mít prázdniny a to já zas budu šrotit a šrotit :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... no koukam, ze to tu zije ;-) My porad resime hypoteku, takze se taky neflakam..... uz aby to bylo za nama a my byli ve svem. Tak se pilně chystejte, at mate vcas vsechno vyzineny, nakoupeny, domluveny a nejste potom nervozni. Pa.
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou moje!!!!! Byla jsem se dneska s maminou jeste jednou kouknout na ty saty.... a jsou fakt porad tak uzasny.... a v te moji pujcove je meli uz na muj termin pujceny :o( ale jsou skvely a z jejich druhe pujcovny mi je privezou, takze jsem hned zaplatila zalohu, aby mi je uz nikdo nesebra. Pani rikala, ze budou na veletrhu na modelce a potom uz po nich holky pujdou, takze bych je uz nemusela sehnat. Ale ja uz jsem si je zaplatila, takze mi je nikdo nesebere :-D Jen me tak trochu mrzi, ze mi takhle rychle zkoncila ta faze vybirani satu... proste jsou vybrany a uz nemam co vybirat. Asi se upnu na neco jinyho :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jen vás chci pozdravit :-) a jdu uklízet,včera jsem byla celý den v práci,tak dnes si máknu ať mám zase o víkendě padla,no něco nechám na zítřek ;-) tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja uklidila trochu vcera.... na vikend jedeme k nasim, tak budu odpocivat, nebudu uklizet ani varit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jen rychle zdravim,mam toho hodne a na vikend zitra odjizdime na hory...... saty- jsem moc rada,ze jsi je rezervovala,jsou naprosto uzasne,dokonale a strasne se mi libi!!! jsi fakt sikovna!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?